Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Μέσα.Στις.5.Μερες.Που.Χω.Κανονίσει.Να.Λείπω. :broken_heart:

1 Like

11 Likes

ΝΑΙ ΓΤΧΜ !
Θα πεσουν κεφαλια.

5 Likes

Πω πω πω πω πω.

5 Likes

αλλά τι ιούνιο gagarin

1 Like

Τι. Ειπες. Τώρα.

1 Like

Καλυτερα απο Ιουλιο θα πω εγω χαχα :stuck_out_tongue:
Ρε μιλαμε για ιστορικη ανακοινωση - εχουν να ερθουν ΠΟΛΛΑ χρονια και επιτελους που η Ελινα μας ευλογησε ( :black_heart: ).
Τωρα για σετλιστ ειναι νωρις, αν και εχουν ενα ψιλοστανταρ που παιζουν - τελευταια φορα που τους ειδα Λονδινο ηταν καπακια μετα απο Μanchester οπου παιξαν ολο το Jane Doe, οποτε μας ειχαν κατι δωρακια κ εμας.

από τώρα εκεί! συναυλία της χρονίας

2 Likes

Ξεκάθαρα.

2 Likes

Κονβερτζ μου :smiling_face_with_tear: :smiling_face_with_tear: :smiling_face_with_tear:

πρέπει να ξεκινήσω γυμναστήριο αυχένα

4 Likes

θα χρειαστεις cardio !

2 Likes

Ήταν δίκαιο έγινε πράξη έχει πλέον Τοπικ!!

1 Like

Vai θα ψηνόμουν full να δω, έστω για την εμπειρία, αν και η τελευταία φορά που ασχολήθηκα να ψαρώνω με τα εξωπραγματικά που έκανε ήταν όταν ήμουν 16-17 χρονών.

Converge έχω δει :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Να πας να τον δεις. Τον έχω δει 2 φορές, την μια μάλιστα που είχε έρθει με τον Sardinas, αν θυμάμαι καλά, ήταν φοβερή εμπειρία. Κ δεν παίζω κανένα όργανο.

2 Likes

Δεν πιστεύω να γίνει κάνα sold-out ο Vai, ε (για Σαλονίκη μιλάω); Γιατί έλεγα να περιμένω χαλαρά για εισιτήριο τις τελευταίες μέρες. Εδώ πάνω όλες οι rock/metal συναυλίες γενικά πάνε άπατες, αλλά αν κανένας άλλος πιο γνώστης έχει άλλη άποψη, ας πει, μην κάνω καμιά μαλακία.

Δεν νομίζω να γίνει σολντ άουτ. Απ’ όσο είμαι σε θέση να θυμάμαι δεν παίζει να έγινε ποτέ εδώ πάνω

Έχει να ρθει από το 2005 αν δεν κάνω λαθος. Να πας να το δεις. Δεν πας για τους παπάδες, πας να δεις ένα τύπο που παίζει κιθάρα όπως κανείς άλλος. Μοναδικός.

2 Likes

Εχει ερθει και το 2012, αλλα μονο Αθηνα. Το 2005 Αθηνα, Πατρα και νομιζω Θεσσαλονικη. Και πιο πριν, το 2000. Τον εχω δει μονο το 2005 στην Πατρα, φετος θελω να παω.

1 Like

εδώ πάνω όχι, αλλα Αθήνα ο βαί νομίζω έχει κάνει sold out.

75 likes, όχι ποστ της χρονιάς, αλλά των απαρχών του rocking, θα τολμούσα να πω

1 Like