Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Arctic Monkeys, Imagine Dragons, Black Keys, Robbie, Royksopp, Florence, Marc Almond, Razorlight, Celine Dion (ok ακυρώθηκε αλλά δεν έφταιγε ο διοργανωτής) νομίζω καλύπτουν διάφορες μορφές της pop.

2 Likes

Τα ονόματα που ανακοινώθηκαν είναι αρκετά καλά - για Ελλάδα. Το διάσπαρτα σε τυχαίες ημερομηνίες ωστόσο “σκοτώνει” άτομα σαν εμένα που θα πρέπει να ταξιδέψουν πήγαινε έλα από άλλη πόλη έξι εφτά φορές μέσα στο καλοκαίρι για να δουν αυτά που θέλουν, πράγμα που δεν πρόκειται να γίνει. Ένα τριήμερο φεστιβάλ, συνεχόμενες μέρες, βόλευε σίγουρα περισσότερο. Τι να το κάνω το εκπτωτικό πακέτο αν η μία συναυλία απέχει δέκα μέρες από την άλλη. Να γινόταν τίποτα και πουθενά αλλου πάει κι έρχεται. Μετά την Αθήνα οι άλλοι είμαστε χώρια.
Υ.Γ. ακούγεται τίποτα για Placebo φέτος; πέρυσι Σαλονίκη μείναμε με την όρεξη.:sweat_smile:

1 Like

2 Likes

Σε άλλο φεστιβάλ έπρεπε να είναι

3 Likes

6 Likes

Brutus, τελικά, δε θα δούμε, αλλά θα δούμε AllochirA με καινούριο μπομπάτο δίσκο. Από την άλλη βδομάδα, μάλλον, θα έχουμε και το πρώτο άσμα/βίντεο για το “Commotion”.

Γιατι δεν θα δουμε brutus;

Ναι, έκανα λάθος, που δεν έβαλα α’ ενικό. Εγώ δε θα δω. Το live θα γίνει κανονικά.

Τι φάση που δεν γράφει μήνα στην αφίσα και έψαχνα να δω πότε πέφτει 10 η Τετάρτη :smiling_face_with_tear:

3 Likes

Κ γω πανω στην αφισα εψαχνα αλλα βαριεμαι να ψαχνω στο κινητο.Ποιο μηνα τελικα?

Εξαρταται και απο τη χρονιά

2 Likes

Μάιος.

2 Likes

2 Likes

Μ83?? :face_holding_back_tears:

1 Like

Allochiria και Blame Kandinsky τα έδωσαν όλα χτες στο BlackBox studio. Το νέο υλικό των Allochiria φαίνεται πως θα έχει και πολλά black στοιχεία, ανυπομονούμε και για την παρουσίαση του δίσκου το Μάιο.
Μια και πήγα πρώτη φορά σ’ αυτό το χώρο, να πω ότι είναι υπό διαμόρφωση, αλλά είναι αρκετά τίμιος. Άκουγες μια χαρά, φυσικά έφερνες τις ωτασπίδες σου. Στον 1ο όροφο είχε κι ένα χώρο για γιόγκα, γιατί γίνονται εκεί κι άλλες δραστηριότητες (ή απλά για να ηρεμούμε πριν και μετά το λάιβ). Το ευτράπελο είναι ότι κάποιος κατέβασε ένα μπαλόνι από τον εν λόγω χώρο και παίξαμε και λίγο κατά τη διάρκεια του λάιβ. Τουλάχιστον μέχρι να παίξουν οι A το “Archetypal attraction to circular things” και να τα διαλύσουμε όλα.

3 Likes

Το χασα το λαιβ γαμω το κρυωμα μου.Blame kandinsky ηθελα να δω γιατι ειχα καιρο να τους δω.Allochiria σε 2 μηνακια παλι υπο φυσιολογικες συνθηκες λαιβ πιστευω

Blame Kandinsky παίζουν και την Παρασκευή στο Slap ‘n’ Panic στο Temple. Και στις 19/5 παίζουν με Birds in Row.

2 Likes

Α ναι.Το 1ο το χα ξεχασει

19/5 ειναι αυτο.

1 Like

Θα είναι κανείς left to die την επόμενη δευτέρα?

2 Likes