Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Τι παίχτηκε;

Κλείσανε και τα σχόλια στο fb όπως κάνουν κάποιες ομάδες μετά από ήττες σε ντέρμπι

Ήθελα να μπω να σχολιάσω “φέρτε ΜΑΝΟΓΟΥΟΡ”,κριμα

2 Likes

Nαι αλλα ΜΕΗΝΤΕΝ ΠΟΤΕ @entername

1 Like

Σε γενικές γραμμές το Release είναι τίμιο, μπορείς να πεις εκ πείρας ότι οι Wu Tang είναι ; Απλά ρωτάω

Τι τίμιο ρε, εδώ σου λένε ότι ξέρανε πόσο καιρό ότι πάνω από τα μισά original μέλη των Wu Tang δεν θα έρχονταν και δεν είπαν τίποτα για να πουλήσουν τα εισιτήρια.

το ήξεραν, το λέει ποιος; επειδή έγραψε ένα “yep” ο άλλος στο facebook τον πιστεύεις;
Δεν παίρνω το μέρος του Release ε, τον δικηγόρο του διαβόλου κάνω

3 Likes

Απλα οι 3 τους λειπουν σχεδον σε ολη την περιοδεια, ο Method Man (ο πιο διάσημος δηλαδή απο το κλαν) εχει δηλωσει απο Σεπτεμβρη του 22 πως δεν θα συμμετεχει σε επομενες εμφανισεις (αν και δεν διευκρινιζε αν θα ειναι και οι καλοκαιρινες νομιζω), και επισης δεν ελειπαν μονο οι 3 που ανεφερε η ανακοινωση (που καλα εκανε και εβγαλε το Release αφου εκθετει την δικη του πτυχη στα γεγονοτα και μιλαει για refunds - μην παρεξηγηθει), αλλά 4.

Απλα αναφερω μερικα facts. Tα άλλα στο report μας :saluting_face:

2 Likes

αν είναι έτσι πάω πάσο, άρα το γνώριζαν και οι φανς

Δεν μπορω να ξερω ποιος γνωριζε τι να σου πω την αληθεια και τι ειχε προωθηθει και τι εν τελει ισχυει, προσωπικα για μενα, και με λογιζω ως φαν, ημουν πολυ δυσπιστος για το αν θα ειναι Method Man και Ghostface στο λαιβ, παρα τα περι πληρους line-up, οποτε ειχα πισινη γιατι δεν ηξερα τι και πως ισχυει.

Να κάνω κι εγώ λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου;;

Καθαρά και μόνο επειδή δεν είμαι καθόλου της φάσης … Μπορεί να είναι και ηλίθια ερώτηση

Αυτή τη στιγμή ποιο είναι το lineup της μπάντας ;;;

Είναι παρομοιο με πέρυσι που πήγαμε να δούμε Sepultura και δεν υπήρχε Κισσερ ;;; Ούτε τότε μας το είπε κανένα Release , απλά ξέραμε ότι είχε σοβαρό λόγο ο άνθρωπος να λείπει

5 Likes

Στην κεντρική του rocking γράφει να ψηφίσουμε την καλύτερη συναυλία του καλοκαιριού.

Και γράφει ένας από κάτω: “Πού είναι η μέρα του Release με τη Ροζαλία;” :sweat_smile:

Φέτος προφανώς Guns N’ Roses. Πέρσι είχα ψηφίσει Judas Priest και Liam Gallagher αλλά είχε βγει Slipknot.

1 Like

Parkway Drive σε πολύ δύσκολο ανταγωνισμό

1 Like

Helloween θα πω εγώ, ακολουθούν Guns, Amarth, Prodigy.

1 Like

DDOA day 1, KRAFTWERK, DDOA day 2

Επιλογή ΜΥΣΤΙΦΑΗΑ δεν είχε, αλλά αυτοί είστε που λέει και ένας συμπαθής κύριος.

2 Likes

Που να ξέρουν μωρέ??? Ασε που είχε και κονβερτζ την ίδια μέρα

2 Likes

Αν θέλω να είμαι αντικειμενικός, η βραδιά των Parkway Drive ήταν δυναμίτης. Αλλά δεν θέλω να είμαι, γιατί λατρεύω κολοκύθες. Παρότι οι συγκρίσεις με το τουρ του 2017 ειναι αναποφευκτες, η φετινη συναυλια ηταν φανταστικη.

Parkway Drive και Amon Amarth (Kreator για την ακριβεια, οι βικινγκ δεν με πολυενδιαφέρουν) παλεύουν για την πιο δυνατή μέρα, αλλά οι PD κερδίζουν νομίζω. Τρομερές συναυλίες Ghost + GnR, με τον τρόπο τους η καθεμία. Εκτός στιλ μου, αλλά πολύ πολύ πολύ καλή η βραδιά της Souxsie.

1 Like

Όσο το σκέφτομαι τόσο πιο δύσκολη είναι η απόφαση

Από τη μια για Helloween , η σύγκριση με το 2017 είναι όντως αναπόφευκτη και όχι υπέρ της φετινής

Μετά έχω να σκεφτώ ότι σα μεμονωμένη εμφάνιση, οι BFMV ήταν αναπάντεχα απίστευτη , αλλά όχι συνολικά σαν μέρα

Μετά είχαμε μια φανταστική εμφάνιση από Aristocrats, αλλά πόσοι ενδιαφέρονται για αυτό άραγε;

Οι Parkway Drive ήταν συγκλονιστικοί και είχαν και Triptykon , επίσης εξαιρετική εμφάνιση

Είχαμε Kreator να παίρνουν σκαλπ και σούπερ Amon Amarth , αλλά φτάνει αυτό ;

Είχαμε GnR που ναι μεν αλλά , πχ εγώ δεν ένιωσα τα ίδια σε σχέση με τη συντριπτική πλειοψηφία, οπότε μάλλον δεν παίρνει ψήφο ή θα είναι 3η επιλογή

Είναι δύσκολο πλάκα πλάκα

Edit: πωωωω ξέχασα και Jinjer , τεράστια εμφάνιση, ανεβαίνει η ημέρα των Helloween κατά πολύ

4 Likes

Θα σας πω αφου δω Metallica 4 & 6 Αυγουστου και Gojira 12 Αυγουστου :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

Villagers of Ioannina City στις 22 Σεπτεμβρίου στο Λυκαβητό

4 Likes