Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Έχει και ασσίστ στην τελευταία γκολάρα του Μάλμστην, το Perpetual Flame!

2 Likes

διαφωνω, στο άλμπουμ με malmsteen έχει καλές ερμηνείες ενώ με τους iced earth για μένα ήταν καλύτερος από barlow και έβγαλε ενα εξαιρετικό και ένα αξιοπρεπές άλμπουμ.

1 Like

God is an astronaut θα πάει κανείς;

Εγώ μάλλον.

1 Like

Ναι μαλλον. Πηρε εισιτηρια γυναικα, δεν τους εχω δει ξανα. Εχει κανενας εντυπωσεις;

Ναι, την προηγούμενη φορά ήταν πολύ καλοί και με πολύ καλό ήχο (δικό τους) στο ίδιο μέρος (Fuzz).

1 Like

Μήπως ξέρει κανείς αν πουλάνε εισιτήρια Blood Ceremony (12.01.2019) στο Ticket House; Βρίσκω στο viva.gr, αλλά θα ήθελα να αποφύγω το Α4 αν είναι δυνατόν. :slightly_smiling_face:

Δεν το έχει στο σάιτ του ticket house

1 Like

Η 3 Shades Of Black που το κάνει, δίνει απόκομμα.

1 Like

Riding the Storm 2 / Ένα Live Για Τον Πολωνό

https://www.facebook.com/events/238640866867040/?active_tab=about

1 Like

Ευχαριστώ! Οπότε το παίρνω από viva και περιμένω απόκομμα όταν πάω εκεί, σωστά;

Ναι. Ρίξε και μια προσευχή :grin: - αν και τα παιδιά τελικά πάντα δίνουν στο τέλος.

1 Like

Χεχε, θα ρίξω και μια προσευχή στον Εξαποδώ :metal:

Δυστυχως ακριβως οπως τα περιμενα και για αυτο δεν περασα ουτε απ’ εξω. Αρπακτη απο τις λιγες… Κριμα γιατι ο Ripper και ο Tyrant εχουν απιστευτες φωναρες.

Ρε παιδιά…Digger πήγε κανείς να μας πως ήταν??

Είχα πάει και πραγματικά ήταν παρά πολύ καλοί!
Αξιζε φουλ!
Και ο ήχος παρα πολύ καλός και ο κόσμος πολύ δυνατός και συμμετείχε σε όλα τα τραγούδια.
Βρήκα και ένα βίντεο σήμερα αν θες να πάρεις μια μικρή γεύση.

5 Likes

Sasquatch 27/10 στο Death Disco με Bus the Unknown Secretary και Mad John the Wise. 12ε το εισιτήριο.

1 Like

Ακομα περιμενουμε απο GY!BE

Βγαλανε επιπλεον μετα, εγω πηρα απο το Temple μια μερα που ειχα παει. Μετα απο καιρο, αλλα πηρα. Αν πας Temple, ζητησε τους.

Ωραία περάσαμε χτες στο Fuzz

1 Like