Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Ημουν απο τους πρωτους που ανησυχησα επειδη εξαφανιστηκε ο clairvoyant απο το νημα του 52 βδομαδες και γενικα δεν εχω κανει φλαγκ ποστ του, διοτι συχνα ηταν διασκεδαστικα. Ακομη και η ιστορια με το κουναβι.

Η εναλλακτικη περσονα σου ομως @Prowler7 κουραζει, εχεις πολλα νευρα. Μια ειρωνεια ή ενα αστειο ειναι funny, η επαναληψη οχι. Αν ερθει (συντομα φανταζομαι) φλαγκ απο εμενα, σου υποσχομαι οτι θα σε ενημερωσω για να το ξερεις. Κι απο ο,τι μαθαμε προσφατα, 2-3 αρκουν για να μεινεις παλι κανενα εξαμηνο εκτος. Κριμα ειναι, αληθεια λεω. Και η επομενη περσονα που θα φτιαξεις, παλι την ιδια μοιρα θα εχει. Food for thought. Απολαυσε το μερος του φορουμ ή της μουσικής που σου αρεσει και μη χαλας των αλλων. Γιατι το μπλεκεις τοσο; Ειναι καποιο φετιχ;

7 Likes

Δεν ειναι περσονα ειναι αλλο account γιατι ο αλλος ειναι μπαναρισμενος. Δεν ειναι κρυφο.
Ειστε πολυ ευαισθητοι…
Σας αφηνω λοιπον να σας ειρωνευεται και να σας βριζει ο κολλητος απο το αμερικα που σας αρεσει

1 Like

Ρε μαλάκα Πράουλερ, όταν κάποιος προσπαθεί διαρκώς να σε προκαλέσει ο πιο σίγουρος τρόπος να μην τον αφήσεις είναι απλά να τον αγνοήσεις

Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;

Βλεπω η φαντασια σου οργιαζει…

Απ’ τα καλύτερα τους, φοβερό τραγούδι.

1 Like

Ξερουμε τι εχει συμβει, το “περσονα” σημαινει οτι στον παλιο λογαριασμο ησουν πιο ηπιος, ενω τωρα ξεσαλωνεις. Ακομη κι ετσι ομως, κανεις δεν σε εχρισε δικηγορο ή υπερασπιστη. Δεν εισαι ο Judge Dredd του φορουμ. Και δεν υπαρχει μυστικη συνωμοσια εναντιον σου, εισαι ευπροσδεκτος. Για τις προσωπικες μου διαφωνιες με τον Q, εχω πληκτρολογιο. Ή φλαγκ. Ή ιγκνορ. Συνεπως σου λεμε οτι κουραζεις.

Χαλαω το νημα, γι’ αυτο δεν θα ξαναγραψω. Ημουν ξεκαθαρος, ελπιζω και κατανοητος. Ισως κι οχι, αν κρινω απο το τελευταίο σου σχολιο. Μπαντ λακ.

4 Likes

Εγώ πάντως μετά τα 60 λεπτά κουράζομαι συνήθως.
Και χτες το ίδιο συνέβη.

2 Likes

Εν προκειμένω δεν υπάρχει καμία προσωπική διαφωνία, υπάρχει ένα τρολλ με κακό χιούμορ που πρέπει να κάθεται να απαντάει κάτω από τα μισά μου ποστ με ειρωνείες και χαζομάρες , γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο. Και όχι μόνο με τα δικά μου ποστ βέβαια, έχει οργιάσει για τον χρόνο που παίζουν οι Brutus, για το ρακουν στο κεφάλι του Kai Hansen, για τα τυπωμένα σε πραγματικό χαρτί εισιτήρια, και πολλά άλλα. Και μετά ο άλλος κάθεται και του λέει να μην δίνει σημασία σε ποστ που γίνονται για να τον προκαλέσουν. Άρα να μην δίνει σημασία σε μηδέν ποστ? :thinking:

Τεσπά, κι εσύ τον χρόνο σου χάνεις όσο ωραία και να του μιλάς. Δεν θα κάτσει να δώσει καμία σημασία σε όσα του λες.

4 Likes

Ειμαστε δεν ειμαστε σήμερα 70-80 ατομα σε aherusia και passengers in panic. Κατα τα άλλα…μια χαρα ήταν!

1 Like

Οταν ειδα (θυμηθηκα) οτι υπηρχε το λαιβ σημερα, ηταν ηδη αργα :frowning:

1 Like

2 Likes

Ωραίο!!!

4 Likes

Αθηνα κανα UTH να φανταστω…

3 Likes

αριθμους τζοκερ εχουμε?

5 Likes


Παρουσιαση δισκου Pagana απο τους CoraxBM με εκλεκτους καλεσμενους τους Snowblind και τους Dreamlord.
Οι Πορτες ανοιγουν στις 20.30
Προπωληση 8 ευρω με μπυρα
Στην εισοδο 10 ευρω με μπυρα
Bums Blackbird Aκαδημιας 98-100

1 Like

Αυτό ήταν τι κάνει γαβ γαβ στα κεραμίδια, όχι τζόκερ :black_joker:

1 Like

αυτα τα λες για να κρατησεις τα λεφτα μονος σου

1 Like

οφείλω να ομολογήσω ότι ήδη βλέπω ονοματάρες

1 Like

μου εχει ξεμεινει ενα εισιτηριο btw :stuck_out_tongue: