Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Το θυμάμαι αυτό. Αλλά το σχεδιαστικό παραπέμπει φουλ εκεί

1 Like

Νταξ το αρτ είναι τελείως πλακ φλακ, μαμούθ έχει κ το όνομα του φεστ …
Και τα δυο σωστά βασικά.

1 Like

Το φεστιβάλ έχει γίνει 2-3 φορές έξω από την Καβάλα και τώρα μάλλον θα το μεγαλώσουν και θα γίνει στη Θεσσαλονίκη.
Το βλέπω πάντως σαν πολύ άμεση αναφορά στους black flag αλλά δεν ξέρω το στάτους της μπάντας. Θα δείξει :stuck_out_tongue:

1 Like

Αυτή η τσαχπινιά με τα πανελάκια πάντως είναι πλέον πολύ ευρέως διαδεδομένη στη γενικότερη ποπ κουλτούρα, μην πηγαίνει συνεχώς στους Black Flag το μυαλό σου

1 Like

Έχουν κάνει ζημιά στην ποπ κουλτούρα οι Black Flag ομολογουμένως.

3 Likes

6 Likes

συμπαθητικές οι χθεσινές ανακοινώσεις (και εκτός maybeshewill)

BADBADNOTGOOD (3 Ιουνίου, Τεχνόπολη) - να μια καλή ευκαιρία να ασχοληθώ με δαύτους

και Tinariwen (19 Σεπτεμβρίου, Λυκαβητός) που λόγω παρουσίασης στο ΔΤ και Plissken μου κίνησαν την περιέργεια και μου φάνηκαν πολύ ενδιαφέροντες

1 Like

@Aldebaran

1 Like

Tinariwen ψιλοάχαστο, αισθάνομαι πως θα είναι και δυνατή εμπειρία live.

Εδιτ: Τι 19 Σεπτεμβρίου Πέμπτη ρε μλκς, τελικά δεν είναι άχαστο :frowning:

3 Likes

Καταπληκτικοί οι Tinariwen live, σε κάνουν να δεις πολλά πράγματα με διαφορετικό μάτι. Καλύτερα να μην τους χάσετε!

2 Likes

Ούτε εγώ δεν είμαι από τώρα κλεισμένος για τότε!!

4 Likes

Τετάρτες θα παίζουμε του χρόνου ρε μη σκας :stuck_out_tongue:

3 Likes

Είναι οι μέρες που ξέρω χωρίς αμφιβολία πως θα έχω πολλή δουλειά, η οποία δεν μπορεί να αναβληθεί, δεν είναι πως έχω κανονίσει για καφέ :stuck_out_tongue:

1 Like

άνοιξε η προπώληση για Tinariwen. δυνατές τιμές, 30€ τα ακριβότερα. έκλεισε και αυτό :smiley:

1 Like

Το πρωι ειδα το παρακατω υπεροχο νέο απο τον Kenny Rhino Earl.

2 Likes

1 Like

Υπάρχουν μπαντάρες που σε κάθε άλμπουμ βγάζουν ένα διαφορετικό πρόσωπο. Συχνά αυτές είναι οι κορυφαίες μπάντες, κινούν τα νήματα, κτλ.

Αγαπώ όμως πολύ και μπάντες που δεν κάνουν τίποτα από αυτά και επιμένουν να κάνουν αυτό που ξέρουν και πιστεύουν τα τελευταία 500 χρόνια.
Supersuckers ΘΕΟΙ.

*Κάπου πήρε το μάτι μου έναν @pantelis79 εκστασιασμένο σχεδόν.

4 Likes

Καπου εδω ημουν…

Φοβεροί οι Supersuckers, χαλάλι τα τέσσερα χρόνια που τους περιμέναμε.

8 Likes

Πολύ ορεξάτοι εχθές και οι Green Lung. Αξίζει να τους δει κανείς που έχει έστω μια μικρή επαφή με την μουσική τους. Πήγα κατευθείαν από την δουλειά με σκοπό να αράξω πίσω και να τους απολαύσω αλλά τελικά η ανάγκη για headbanging επικράτησε της κούρασης.

13 Likes

Απο μερτς τι φερανε;

1 Like