Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Ακουγα στο ποδηλατο το crushed σε λαιβ εκτελεση κ βουρκωσα - αλλοι βουρκωνουν με καυτερες πιπεριές με την γεννηση του παιδιου τους μ ενα περιστέρι πολης που του λείπει ενα ποδι-

Σας ζηλευω μαλακες μου οσους θα πατε.
Απο τωρα σας ζηλευω.
Γαμιεστε.

5 Likes

Τέλος και τα 40αρια…
43 πλέον…

1 Like

Χάρισμα τους και τα 3ευρα , αυτοί ξεφτιλιζονται όχι εμείς

Έκλεισα χθες στα 40€ εγώ γιατί αυτή η μπάντα δεν χάνεται για κανένα λόγο

Κατά τα άλλα όλοι αυτοί οι διοργανωτές έχουν γίνει τόσο γελοίοι που έχω γίνει πολύ επιλεκτικός , πχ καίγομαι να δω Riot City αλλά είναι διοργανωτής το “φιλαράκι” που του βάζουμε πλάτη ενώ αυτός στ @@ του , ίσως λυγίσω στο τέλος άνθρωπος είμαι , αλλά σκέφτομαι να τον ξαναμαυρισω όπως στο UTH

3 Likes

4 Likes

Λιγος κοσμος χθες στους Rumjacks. Αυτά παθαίνεις οταν βάζεις 35άρι εισιτήριο μέσα στο τριήμερο! Κατα τα άλλα ήταν μια χαρά με εξτρα το streams of whiskey απο pogues και danny boy , λογω της ημέρας.

3 Likes

Pavlov’s dog 10 Σεπτεβρη στο Κύτταρο, 11 Σεπτέβρη Principal

Εδιτ : old news, τώρα το πήρα χαμπάρι

Προσωπικά το απόλαυσα πολύ το γεγονός οτι ήμουνα τόσο άνετα και ευρύχωρα και σχετικά μπροστά κιόλας. Με χάλασε το 75λεπτο σετ όμως. Παίξε 90 λεπτά να είμαστε όλοι ευτυχισμένοι.

1 Like

85’ παίξανε.

Εχεις ακομα χρονο να το κανεις edit πριν ξυπνησουν μερικοι και εχουμε αλλα

1 Like

Τα τελευταια 5 λεπτα πρεπει να ηταν εξουθενωτικά.
Μιλαμε για υπερβαση.

1 Like

Είμαι σχεδόν βέβαιος οτι παίξανε 2130 με 2245. Θέλω να πω, στο irish pub song κοίταξα το ρόλοι μου γιατι περίμενα ότι θα το έπαιζαν τελευταίο. Σε κάθε περίπτωση, ήμουν έξω απο το gagarin πριν τις 2300. Τέλος πάντων, καλά ήτανε. Συνεχίζουμε.

Πράγματι, το παίξανε τελευταίο, αλλά στο κανονικό σετ. Μετά βγήκανε για encore και παίξανε άλλα δύο κομμάτια.

Danny boy ( όποιος το έχει ακούσει απο Sinead , αποκλείεται να το ξεχασει ποτέ ) και Tell me Ma.

1 Like

Patti Smith στη Στέγη πήγε κανένας άλλος;

εντυπωσιάστηκα πολύ, και ιδιαίτερα προς το τέλος. ακούγοντας κάποια πράγματα πριν στο σπίτι, ήμουν φουλ επιφυλακτικός αλλά έλεγα “Πάττι είσαι”. τελικά σαν συνολική παρουσίαση με άφησε με το στόμα ανοιχτό. οι απαγγελίες της Patti, η μουσική σαν χαλί (όχι κάτι ιδιαίτερο όμως) και οι προβολές πίσω, έδεσαν πολύ και έκαναν ωραία εμπειρία.
κερασάκι στην τούρτα το α καπέλα Because the Night

συγκίνηση και ανατριχίλα που την ξαναείδα μπροστά μου και από πολύ κοντά αυτή τη φορά

3 Likes

Πήγα εγώ και συμμερίζομαι απολύτως αυτά που γράφεις. Μου αρέσανε πολύ οι προβολές, η δε Patti είναι πραγματικά ένα ανήσυχο πνεύμα με όλη τη σημασία των λέξεων. Καλλιτέχνις, όχι αστεία.

4 Likes

7 Likes

3 Likes

Ώπα. Black flag;;;;;

1 Like

Περισσότερο με τους Acid Mammoth πρέπει να σχετίζεται, άρα ουδεμία σχέση με BF. Έτσι νομίζω δηλαδή.

3 Likes

Ειναι φεστιβαλ που ειχε γινει δυο φορες στο Ακοντισμα και ειπαν οτι πλεον θα γινεται σε κλειστο χωρο

1 Like