Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Αχαστο.-

5 Likes

Κοίτα να δεις.

Νομίζω ότι το είχες πολύ ψηλά και στους δίσκους της χρονιάς, ή κάνω λάθος?

Στο top-1 μου :stuck_out_tongue:

3 Likes

Πολυ μικρος ο χώρος νομίζω.

Όχι ρε γμτ τελειώνω δουλειά για την χρόνια στις 19 Ιουνίου… Κρίμα…

Ακυρο οι rumjacks για Θεσσαλονίκη. Υποθετω θεμα προπώλησης;

Μαλλον οχι. Ακυρωθηκε κ άλλη μια για την παρασκευή

:bangbang::bangbang:ΑΚΥΡΩΣΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑΣ ΘΕΜΗ ΑΝΔΡΕΑΔΗ

H προγραμματισμένη συναυλία του Θέμη Ανδρεάδη για την Παρασκευή 15 Μαρτίου έπρεπε να μεταφερθεί σε άλλη ημερομηνία λόγω έκτακτων επισκευών στον χώρο του Principal Club Theater. Δυστυχώς ακυρώνεται και ελπίζουμε να βρεθεί νέα ημερομηνία για την πραγματοποίηση του live. Ζητάμε συγνώμη από όλους εσάς, από τον Θέμης Ανδρεάδης/Themis Andreadis και τους συνεργάτες του.

Αφου τώρα ειχαν χρόνο οι μαστόροι ,τι να κανουν, να τους διώξουν; Αντε να τους ξαναπετύχεις μετά!

4 Likes

17 Likes

Ήταν ωραίο το Φλόυδ, κρίμα που θα κατεδαφιστεί :black_heart:

9 Likes

Την προηγούμενη φορά το είχαν κάνει sold out!

1 Like

Τρομερο νεο!!!θα προσπαθήσω να τους ξαναδω,σε κλειστο θα ειναι μπομπα

6 Likes

Για πλάκα θα το κάνουν και πάλι.

3 Likes

Οοο Θα ξανα ειμαστε εκει…

Αν θελετε να δείτε trivium/bullets να ειστε και εσείς… :muscle::rofl:

Ωραια χρονια για το metalcore φετος

Ήδη εκεί

Edit : Αυτή την κοροϊδία μόνο δεν αντέχω. γράφει στο δελτίο τύπου η προπωληση ξεκινάει άμεσα προς 37€ για περιορισμένο αριθμό και στη συνέχεια 40€

μπαίνω να κλείσω και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ 40€ . ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ . Ουσιαστικά σου λέει οι δέκα πρώτοι που θα δουν πρώτοι την ανακοίνωση και θα μπουν να αγοράσουν θα το πάρουν 37 , δεν εξηγείται αλλιώς

4 Likes

Έχεις ένα point. Πήρα με 37 ευρώ γιατί έτυχε να με κάνουν mention στο fb την στιγμή της ανακοίνωσης, όποτε έβγαλα κάρτα και πυροβόλησα αμέσως. Παρόλα αυτά θεωρώ ότι το sold out μέχρι αύριο δεδομένο.

VIVA THE UNDERDOGS!

5 Likes

Παίζει να είναι το μόνο εισιτήριο που θα αγοράσω από τωρα. Φοβερό νέο. Πάει το Floyd.

3 Likes

Ψιλοκατουρήθηκα απ τη χαρά μου,ολα καλά!!
Πέρσι είδα καμια 60αρια μπάντες σε Ελλάδα και Wacken…
Το live των Parkway ήταν οτι καλύτερο βίωσα!

Εύχομαι σε γρήγορο sold out,μπας και αλλάξει ο χώρος.
Προτιμώ ανοιχτό χωρο,γτ στο Floyd θα πάνε άκλαφτες οι φωτιες κλπ…που όσο να ναι,δίνουν άλλη αίγλη στο σοου τους!

2η μέρα δυσκολο,γιατι 13 και 14 παιζουνε σε Τσεχία και Αυστρία.

2 Likes