Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ευχάριστα νέα. αν και χωρίς τον Pete Shelley πλέον…
το Arch τι λέει σαν χώρος; γιατί βλέπω γίνονται πολλά πλέον εκεί

Αν είναι αυτό στο Γκάζι πολύ κοντά στο rainbow είναι άνετος χώρος, είχα δει Acid Mammoth και διάφορες άλλες εγχώριες μπάντες και είχα σκάσει από τη ζέστη ( Νοέμβριος ή Δεκέμβριος ) και ο ήχος απλά οκ

1 Like

Είναι οι παλιές Γραμμές. Δεν έχω πάει ακόμα.

1 Like

Όντως είναι άνετος και ωραίος χώρος, επιβεβαιώνω κι εγώ!

Απο Νοεμβριο/Δεκεμβριο εχει αλλαξει ο χωρος παντως, να ξερετε, εχει μεταφερθει. Τοτε ηταν στην παλια Αρχιτεκτονικη που οντως ηταν σχετικα μεγαλος και ανετος χωρος.

στην παλιά Αρχιτεκτονική που νομίζω έγινε ξανά Αρχιτεκτονική ήταν ωραία, άνετος χώρος, δίπατο σε ύψος και αρκετά τίμιος ήχος. το νέο το φοβάμαι λίγο… αυτές οι παλιές εντεχνο-λαϊκές σκηνές αν δεν κάνεις δουλειά, δε βγαίνει σε καλό στα ροκ λάηβ

Αααααα οκ, όχι για τον παλιό χώρο λέω εγώ τότε :stuck_out_tongue:

Εχω πάει. Στους paddyhats. Μετριος χωρος θα έλεγα. Κανει ενα περιεργο γάμμα αλλα εχει αρκετο χωρο για να εισαι κοντά στη σκηνη. Το κακο ηταν οτι χωρις πολυ κοσμο ο εξαερισμός ηταν σχεδον ανύπαρκτος.

2 Likes

Πήγα πρόσφατα. Είναι χώρος που μπορείς να δεις μια εγχώρια μπάντα και να αναπνεύσεις. Επίσης προσβάσιμος σε άτομα με αμαξίδια. Στα θετικά είναι ότι είχε καλάθια για τα σκουπίδια σε όλο το χώρο. Εμένα μου άρεσε αρκετά.
Πρέπει να ήταν παλιά μαγαζί με τελείως άλλο ρεπερτόριο.

2 Likes

Ε τότε κι εγώ το δίπατο το παλιό εννοούσα

totalchaosmorefacebooksmallimage

1 Like

8 Likes

Έβαλαν και έξτρα τραγούδι στο setlist καο ετσι φτάσαμε στα 70 λεπτά. Αλλιώς δεν θα αναφεραμε ξανα τους brutus σε αυτό το forum.

Redirecting... !! Τρομεροι οποιος δεν τους ειδε , μην τους χασει!

Ωραία εμφάνιση απο As i lay dying σήμερα. Βαβαια πολυ χάρηκα για τις πολλες trivium μπλουζες που ειδα καθως και αρκετους μπαμπαδες με τα πιτσιρίκια τους.

next stop Bury Tomorrow

1 Like

Πιτα το γκαγκαριν σημερα με φουλ πορωμενο κοινο! Δεν το περιμενα! Τρομερος φροντμαν ο Λαμπεσης! Η μονη παραφωνια, τουλαχιστον στα δικα μου αυτια, τα φωνητικα του μπασιστα! Εχω την εντυπωση πως ο προηγουμενος θα ανεβαζε πολυ παραπανω την αποδοση τους!

Αναπάντεχα καλοί οι As I Lay Dying σήμερα και με το κοινό να δίνει πονο

1 Like

Αγγιζουν τα ορια της εξουθενωσης, εξαιρετικα τολμηρο απο την πλευρα τους, αν τσιμπησει το εισιτηριο λιγο πανω ειναι απολυτως κατανοητο.

:rofl: