Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Sold out οι Emperor από ότι διάβασα στο φβ.

Πρώτη φορά τρώω πόρτα λόγω sold out. Καλά πήγε αυτό.

Μπράβο άντε κ σύντομα να μας ξανάρθουν

Geoff Tate 17/11 Gagarin 205

4 Likes

περιμενω να διαβασω λεπτομερειες για emperor πως κ πως και να παω να κλάψω στην γωνία μου…

1 Like

Θα σε ξενερώσω αν πω εντυπωσεις για Bad Movies;

Εγω θα σε ξενερωσω αν σου πω εντυπωσεις για Emperor παντως :stuck_out_tongue:

3 Likes

Ωχ ! Οντως;

Ναι ρε, που το χασατε :wink:

2 Likes

Α , εντάξει ετσι. Νομιζα το ανάποδο . Ευτυχως για οσους πήγαν.

Αυτοκρατορικοί ήταν! Τεράστιοι παίχτες, ήχος οδοστρωτήρας, κομματαρα μετά την κομματαρα. Θα ήθελα λίγο λιγοτερο κόσμο (πρήξιμο το sold out στο floyd) και ένα cosmic keys, αλλά λεπτομερεια, προσκυνήσαμε.

8 Likes

Σαρωτικοι οι Wolfbrigade χθες! Αντε και στους Terror σημερα!!

6 Likes

Για 35’ ΜΟΝΟ ανεβηκαν στη σκηνη οι Terror και ηταν καταιγιστικοι! Αεικινητος ο φροντμαν, ηχος μπομπα, ανελεητο κοπανημα το κοινο με ασταματητα stagedivings! Δε περιμενα τετοια ανταποκριση απο τοσο νεαρες ηλικιες να πω την αληθεια! Ισως να εγραφα για την εμφανιση της χρονιας αλλα πολυ λιγος ο χρονος που επαιξαν ρε παιδες!
Dying Wish και αυτοι δυναμικοι αλλα δεν με ενθουσιασε ο ηχος ενω και η φωνη της τραγουδιστριας εκλεινε συχνα πυκνα!

3 Likes

Και απογοητευτικος ο χωρος για τον κοσμο που ειχε, να προσθεσω.

1 Like

ε πες ντε :stuck_out_tongue:

Γάμησαν οι Terror αλλά παίξτε 2-3 κομμάτια ακόμα βρε…αντέχαμε.

1 Like

Σταμάτησα να διαβάζω στο 35’ λεπτά

Αυτά είναι αποδεκτά αποκλειστικά και μόνο σε λάιβ άνευ (υποχρεωτικού) αντιτίμου

2 Likes

Προσυπογραφω! Δεν μου αρεσε καθολου η διαρρυθμιση του χωρου. Συν τη ζεστη που ειχε. Και ακολουθουν αρκετα ακομα λαιβ εκει!

1 Like

Εγώ δεν πολυάντεχα εκεί μέσα στους Paddyhats και ήταν Φεβρουάριος. Κρίμα γιατί ακολουθούν comeback kid και agnostic front.

Δεν έχεις άδικο από τη μία. Από την άλλη, μην ξεχνάμε ότι πρόκειται για μπάντα με μέσο όρο τραγουδιού το ενάμισι λεπτό.