Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Για μένα αυτό είναι το βασικό, σε γενικές γραμμές είχε καλό ήχο πάντως.

Γνώρισα και @furor χθες…θα τα πούμε και στην Πολωνία :wink:

3 Likes

Και μετα λετε πλυντήριο τον σκαι και τον πορτοσαλτε.
Μια χαρα τα 70 των βρουτους μια χαρα τα 35 των τερρορ

Μονο φαπες σε τετοιες ντροπες

3 Likes

Για τον κόσμο που είχε, δεν ήταν αρκετός. Έχει δυο μικρούς εξώστες που θα μπορούσαν να ήταν ανοιχτοί (δεν ήταν) και να αποφορτίσουν την ατμόσφαιρα κάτω, μιας και θα πήγαιναν κάποιες δεκάδες άτομα. Επίσης, η σκηνή είναι χαμηλή και ο κλιματισμός δε φτάνει μέχρι μέσα. Για το τσιγάρο δε θα βαρεθώ να λέω μέχρι να σταματήσει - ήταν άλλο ένα πρόβλημα.

Κατά τα άλλα, οι Terror στο σαραντάλεπτο (ακόμα και για hardcore, λίγο ήταν) που έπαιξαν, ήταν ισοπεδωτικοί και υπήρχε τρομερή συμμετοχή από κάτω.

4 Likes

Ιδανική διάρκεια σετ θα πω εγώ για το είδος, τις αντοχές, την ενέργεια και όλα, πάντως, όπως και το 50λεπτο των Wolfbrigade, πείτε ό,τι θέλετε, αλλά έτσι είναι.

Και στις δύο περιπτώσεις, ειδικά χθες βέβαια, εντυπωσιακή συμμετοχή από το κοινό, θα μπορούσαν να βγουν και σε live άλμπουμ ξερω γω οι συναυλίες.

Παίξτε όμως και κάτι από “Lowest Of The Low” ε Terrror μας :slight_smile:

Δεν είναι όλα ίσα και όμοια, τι να κάνουμε.

Για το χώρο χθες και προδιαγραφές, ό,τι είπε ο Παντελής, κρίμα.

1 Like

πφφ κατάλαβα. και βλέπω πως γίνονται αρκετά λάηβ εκεί πλέον (ευτυχώς για μένα, λίγα που να με ενδιαφέρουν).

πάντως αυτό με κλιματισμό/εξαερισμό και κάπνισμα το αντιμετωπίζουμε στους περισσότερος χώρους, για να μην πω σε όλους

Σε όλους, όχι.

Πες ό,τι θες, αλλά είναι λίγο :stuck_out_tongue:

5 Likes

κάτι για φάπες διάβασα

3 Likes

Οπότε φαντάζομαι θα έχει και πιο φτηνό εισητήριο…

Μπααα. Σε άλλες μπάντες ήχο κλπ, μπορεί. Προσωπικά μια χαρά πλήρης έφυγα, όπως και σκασμένος από τις συνθήκες βέβαια.

Το έχω ξαναπεί παλιότερα, δεν κάνω τέτοιους συσχετισμούς ποσότητας τιμής, αλλιώς να ζητούσα και τα λεφτά μου πίσω από κάτι απάλευτα headline που δεν ήξεραν που να σταματήσουν.

Στην τελική, ξέρεις που πας και γιατί. Και πράττεις ανάλογα.

Ρε μαλάκες του Ρόκινγκ βάλτε απέξω ένα “ο χώρος φυλάσσεται από τσοπανόσκυλο” να ξέρουμε να μην εισερχόμεθα ασούμετε.

(@Prowler7 σου το δίνω, δίκιο έχεις και μένα λίγο μου φάνηκε όταν είδα ότι ήταν 35-40 λεπτά, αλλά hardcore παίζουν τα παιδιά, και προσωπικά όσο το έζησα δε μου έλειψε το παραπάνω, μόνο όταν είδα τι ώρα ήταν συνειδητοποίησα ότι χρονικά ήταν λίγο, ποσοτικά/ποιοτικά όμως ήταν όσο έπρεπε.)

2 Likes

Βάλε ιγκνόρ και δεν ξανασχολείσαι :grinning:

και

2 Likes

Παιδιά σε αυτά τα ζητήματα ( συνεχόμενη αύξηση τιμών εισιτηρίων και merch & διάρκεια εμφανίσεων ) θα πρέπει να ανεχτειτε κι εμένα , σορυ

Με τριγκαρει δεν μπορώ να κρατηθώ ενώ ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι / ενοχλώ

είμαι και οπαδός και πελάτης, συχνά τα μπερδεύουμε

Καταλαβαίνω όλες τις απόψεις, αλίμονο , εννοείται.

αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι αυτή η νοοτροπία με βρίσκει εντελώς αντίθετο

Προσωπικά δεν σηκώνω τον κωλο μου ούτε το χέρι βάζω στην τσέπη για 35’ εμφάνιση

3 Likes

Έχουμε καταλήξει τελικά στα σωστά KPIs;
Να ξέρουμε κι εμείς που να ξοδεύουμε τα λεφτά μας δηλαδή.

Κάνα εξελάκι παίζει; Καμιά python; @Lupin :question:

4 Likes

Jack Torrance GIFs | Tenor

2 Likes

Εισαι περιεργος
Μπαν και φλαγκ μαζι

2 Likes

IDLES αλύπητο διωρακι :wink:

1 Like

Παύλος και Χάρης κάθε Παρασκευή στη Γη από τις 10 μέχρι το ξημέρωμα.

2 Likes

φανταζομαι οτι κανεισ απο εσασ δεν ειναι σαν αυτους τους γελοιους που παραπονιουνται καθημερινα οτι το γιαουρτι εχει την ιδια τιμη τα τελευταια 2 χρονια αλλα η ποσοτητα ειναι 200 γραμ. λιγοτερη? θελω να ειστε υπερανω σε ολα, οχι τιποτα λουμπεν σουργελα.

2 Likes

Τι ακρίβεια και μαλακίες, 20 ευρώ βενζίνη έβαζα,20 βάζω και τώρα

10 Likes