Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Τελικά ο χώρος δεν παλευόταν καθόλου καθόλου;; Εξαερισμός μηδέν;; τίποτα;; ή εντάξει παλευτή η κατάσταση αλλά άσχημη;; Γιατί αν τυχαία πέσει καννα ρεπό σε καννα live σκεφτόμουν να πάω. Όμως δεν είμαι νέος πλέον και θέλω τα κομφορ μου.

/

Όπως και να’χει, βγήκε line-up για το τζαζ φεστιβαλ και είναι αρκετά δυνατό εγώ θα έλεγα. Δυνατότερο από πέρυσι σίγουρα με Nils Ladgren Funk Unit να είναι άχαστο αλλά και… BBNG, Paolo Fresu, Mathias Eick, Botticelli Baby και Πολυζωγόπουλο να αξίζουν.

1 Like

Ρε παιδιά, είχαν ανακοινωθεί οι Godflesh για αυτό το Π-Σ Αθήνα/Θεσσαλονίκη και ακυρώθηκαν; Πότε έγινε όλο αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι;

1 Like

Πολυ κριμα… αλλα αφου φαγαμε πορτα απο αυτο θα τιμήσουμε Lucifer…

Maiden United χθες , απλα συμπαθητικά κατά τη γνώμη μου.

Να γράψω εδώ, μια και το πήρε το μάτι μου, ότι οι συναυλίες των Grima και Ultar στην Ελλάδα αναβλήθηκαν μέχρι νεωτέρας. Βλέπω δυστυχώς ότι οι διοργανωτές δεν κάνουν τον κόπο να μεταφέρουν τη είδηση στις σελίδες όλων των event στα social.

να μαντέψω ποιοι είναι οι διοργανωτές;;

Temple ε?

Θεματα με την βιζα λεει, ε λογικο μου ακουγεται Ρωσοι γαρ.

Στη σελίδα των Grima έχει ανακοινώσει λεπτομέρειες η μπάντα κι έχει εξηγήσει τους λόγους. Αλλά ενώ κάποια event εμφανίζονται postponed και υπήρξε μία ανακοίνωση της Krisis για το λάιβ της Θεσσαλονίκης, δεν έχει γραφτεί τίποτα για το αυριανό (sic) λάιβ της Αθήνας

lol, εμενα μου βγηκε και εδω

για Αθηνα απο οτι ειδα τα εισιτηρια ειναι ακομα προς πωληση.

1 Like

είναι άδικο και grima (sorry…)

15 Likes

David Eugene Edwards live στο Gagarin 205 μαζί με Mani Deum αυτό το Σάββατο.

1 Like

Της κλωτσοπατινάδας το κάγκελο.

5 Likes

Παρά λίγο Enforcer!

11 Likes

Αλίμονο

6 Likes

Βλέπω μια μέρα κενό, ίσως έχει προβλεφθεί και δεύτερη μέρα Αθήνα :stuck_out_tongue:

4 Likes

:rofl: :rofl: :rofl:

3 Likes