Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Άσε και δεν έβρεχε και χθες

1 Like

Ισως βρεξει σημερα ομως :stuck_out_tongue:

11 Likes

Πφφ άλλη η βροχα της Μαλακάσας, άλλη του μιλανου! :rofl: Το ‘19 είχε μουσκέψει η ψυχή μου εκεί πέρα!

Δεν θα βρέξει @pantelis79, κάνε δουλειά σου.

5 Likes

Που είστε ρε σατανάδες;;

1 Like

Στους Helloween

8 Likes

I Days οπότε Μιλάνο;
κρατήστε σημειώσεις να σας ζητήσω τον Νοέμβριο :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αντικουνουπικο να παρεις, ας ειναι Νοεμβρης. Και κανενα ηλεκτρικο πατινι, αν σου τυχει να περπατας απο τη μια πλευρα στην αλλη, πρεπει να εχεις κανει λιγη προετοιμασια για ημιμαραθωνιο. Τι εχει τον Νοεμβριο εκει;

Ωραια ηταν χθες οι Ταλικα, αλλα πρεπει να ειχε το πιο ψοφιο κοινο που εχω δει. Οι καημενοι πανω προσπαθουσαν τιμια, χωρις μπλα μπλα, αλλα οι ιταλοι ενιωσαν μονο στο Μαστερ και σε ενα ιταλικο κομματι που εκανε ψευτοδιασκευη ο Τρου και Κερκ.

Γενικα, ωραιο ηταν το φεστιβαλ, πολυς κοσμος, πολυς κοσμος και πιο πολυς κοσμος. Ζητησα μια πενα των Ταλικα απο εναν γνωστο μου, αλλα ηρθε με αδεια χερια για εμενα, γεματα για εκεινον. Ξερω που παρκαρει. Για περισσοτερες πληροφοριες μιλατε με @pantelis79, ο οποιος αλλωστε διοργανωνει ολα τα ιβεντζ. Χωρις αυτον δεν ξεκιναει τπτ πια, σε ολον τον κοσμο, εκτος αν ο ιδιος δωσει πρασινο φως. Η @Sh_Wo_f θα επιβεβαιωσει.

Υ.Σ.: 8 ευρω η μπυρα, 3 ευρω το νερο, αλλα παιρνεις μαρκες ΜΟΝΟ σε 10/20/30/40 ευρω. Δλδ, δεν μπορεις να παρεις μαρκες 11 ευρω, ή 10 ή 20 θα καταθεσεις. Βαφανκουλο ειπαμε;

8 Likes

Fontaines.

θενξ για τις πληροφορίες. θα ενοχλήσω εσένα και @pantelis79 για λεπτομέρειες, όταν έρθει η ώρα :slight_smile:

2 Likes

not sure αν έχει αναφερθεί ξανά, αλλά Riot σε Τρίκαλα και Αγρίνιο, εκτός από αθήνα και Θεσσαλονίκη.

8 Likes

Μπήκα και τσίμπησα εισηριάκι, αν ενδιαφέρεται κάποιος αυτή τη στιγμή βγάζει 44 διαθέσιμα ακόμα
Riot V - Diviner - Athens Early Birds 20,00 €

Riot V & Diviner – Αθήνα, Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2024, Κύτταρο – 44o River Party Reboot

Μόνο online παίζουν για την ώρα, αλλά δεν έχει επιπλέον χρέωση.

1 Like

Για τη σημερινή συναυλία των Scanner ξέρουμε πρόγραμμα?

Aφου δεν έμαθα ποτέ το πρόγραμμα, πήγα είδα λίγο τους τίμιους (αλλά μέχρι εκεί) Fortress under siege και μετά τους Scanner.
Scanner πέρα από τα τεχνικά θέματα (οκ συμβαίνουν αυτά) που υπήρξαν, έπαιξαν με κέφι γενικά, ο τραγουδιστής έκανε πετυχημένο χαβαλε, είχαν το μισό σετλιστ από τα δύο πρώτα αλλά δυστυχώς παίζοντας όχι πάνω από 70 λεπτά άφησαν πικρή εντύπωση σε εμένα. Δύο τραγούδια ακόμα ρε μάγκες να πάμε για βρουβες ήρεμοι.
Τείνει σε μαστιγα αυτό…
250 νοματαιοι και πολλούς λέω, παρευρέθηκαν με το μέσο όρο ηλικίας να πλησιάζει τα 45 (κάτω από 25 δεν είδα κάποιον).
Αυτά.

6 Likes

image

2 βραδιές Αθήνα…Σαλονίκη πούλο.

1 Like

Κάτσε ν γίνει…

3 Likes

Νομίζω είχαν ξαναπαίξει χωρίς θέμα.

Χωρίς να σχολιάζω καθόλου τη μουσική τους, δεν σας ενοχλεί που θα υποστηρίξετε μια μπάντα που τα μέλη της είναι ναζί? Εμένα προσωπικά με ενοχλεί, δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι έστω και έμεσα στήριξα έναν ναζί, δείνοντας του χρήματα ή μια πλατφόρμα για να προωθήσει τις ιδέες του.

13 Likes

Τελευταία φόρα δεν έγινε πάντως

Δεν θα κάνουμε τις ίδιες κουβέντες ξανά κ ξανά. Όποιος έχει θέμα με μια συναυλία/παράσταση κλπ απλά απέχει.

1 Like

Ναι aggelos μην κουράζεις τον νίκοπλ να επαναλαμβάνει τις ίδιες σκουπιδένιες απόψεις του επί του θέματος, τα λέει χρόνια τώρα και εδώ και σε άλλο φόρουμ.

1 Like