Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Templefest θα τιμήσω σήμερα και μαλλον και αυριο.

Πιο εξπεριμενταλ η φαση σήμερα
Drog A Tek
ΗΧΟΤΟΠίΑ
Space Blanket
PSYCHEDELIC TRIPS TO DEATH
FUKU

Αυριο
Universe217
Last Rizla
Mass Culture
Mammock

2 Likes

Κάντε μια καλή πράξη και πείτε οποίος έχει μπει αν τηρείται το πρόγραμμα

Μην περιμένω τζάμπα μισή ώρα απέξω

10’ καθυστέρηση ως τώρα περίπου

1 Like

Θενξ Παντελο

Τίποτα ρε. Εγώ θα πάω μάλλον πριν βγούνε οι PoZ.

EDIT: ρώτησα και έμαθα όμως για το αν έχουν βγει οι FHBC

Δεύτερο τραγούδι τωρα

1 Like

Βγήκαν τώρα οι Black label brew crew :stuck_out_tongue:

Δεν ήθελα να τους χάσω γι αυτό ρώτησα

Θα σε έχω στο νου μου φαίνεσαι κιόλας εύκολα :kissing_heart:

1 Like

Α νόμιζα δεν είχες πάει και ήθελες να δει πότε να πας. ΟΚ, τα λέμε μέσα.


Καλα ηταν θα μπορουσε και καλυτερα. Μου φανηκε οτι ηταν λιγο, αντε να τα πουμε και να παμε να φυγουμε.

1 Like

Πολυ καλα ηταν, οχι καλα ρε. Δεν ειδα FHBC γιατι ηταν πολυ νωρις για μενα σημερα, αλλα PoZ και Στοκοι ηταν και γαμω. Και με ηχαρα.

1 Like

Ωραία κλείνει η χρόνια . μου άρεσαν και οι 3 εξίσου . Και όλοι ηχάρα . Νομίζω φάνηκε ξανά ότι στο Ακαντεμυ όσοι ενδιαφέρονται να ασχοληθούν , έχουν από καλό έως τέλειο ήχο

Full House Brew Crew με έπιασαν εξ απίνης που κυκλοφόρησαν νέο δίσκο και από Black Label Brew Crew έγιναν Full House Death Punch :stuck_out_tongue:
Γενικά μου είχαν κάνει κλικ απ την πρώτη φορά που τους είδα λαηβ τότε με CoC και τους γουστάρω αρκετά . Έχουν αξιοπρεπέστατο υλικό . Το Bet it All ήταν πολύ καλό
Στα σημερινά, νομίζω η εμφάνιση τους είχε αέρα , φουλ προβαρισμένοι , όρεξη και με ΤΡΟΜΕΡΟ ΗΧΟ . ΤΡΟΜΕΡΟ όμως

Οι Planet Of Zeus έχουν ανεβεί επίπεδο εδώ και καιρό . Σταθερά φανταστικοί . Αν μπορέσουν και θέλουν να μην έχουν προβλεπέ σετλιστ μόνο , γιατί κάπου χόρτασα όσο κι αν είναι όλα ένα κι ένα . Τους αξίζουν και εύχομαι μεγαλύτερες κορυφές .

Nightstalker δεν είμαι κανάς μεγάλος φαν , γι αυτό και δεν τους είχα δει ποτέ . Τους σέβομαι φυσικά απεριόριστα και μου αρέσουν αρκετά κομμάτια . Ήταν όπως ακριβώς περίμενα , χαλαροί κουλ και πολύ πολύ καλοί. Άκουσα όλα όσα ήθελα

@pantelis79 αν δεν είχα την κοπέλα μαζί μου , θα ερχόμουν να χαιρετήσω αλλά ήσουν κυριολεκτικά στην άλλη άκρη πανάθεμα σε . Next time :metal:

1 Like

Μπήκα μέσα και σοκαρίστηκα από τον κόσμο, οπότε τους διέσχισα όλου διαγώνια και έφτασα στο safe house μου για τέτοιες περιπτώσεις. Μη φάμε και κάνα (κρυφό) βρισίδι επειδή θα κόψουμε κάποιου/κάποιων τη θέα τελευταία στιγμή, μαλακία είναι :grin:.

2 Likes

image

Βλέπω, άλλαξε όνομα και το ticket house!

Ωραιο ονομα για τσοντες

9 Likes

Ασχετο με την κουβέντα , αλλά τι φωτογραφική χρησιμοποιείς ;

Είναι από κινητό, Xiaomi Redmi Note 5

2 Likes

Αλλαγη χωρου για Blood Ceremony

3 Likes

jag panzer Μαιο στο temple

1 Like

Για jag panzer εχω ινφο οτι θα παιξουν κ σε αλλη πολη…Κ οχι ,δεν ειναι η θεσσαλονικη…

1 Like

Σε αυτή την περίπτωση τα Γιάννενα είναι η προφανής επιλογή! Οτιδήποτε άλλο θα αποτελέσει σκάνδαλο!

1 Like