Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Τα εισιτήρια λογικά θα βγουν από αύριο. Για ηλεκτρονική προπωληση είπαν θα υπάρξει ανακοίνωση.

1 Like

1 Like

Ωραίο.

1 Like

Μόνο ο χώρος με χαλάει, αντε να παρκάρεις Εξάρχεια :rofl:

Κατά τα άλλα θεωρώ δεδομένο ότι θα είμαι εκεί για τη μπανταρα

Εμένα μόνο το Σάββατο με χαλάει. Δεδομένα θα σκάσει και κάτι άλλο την ίδια μέρα.

1 Like

α ναι , δίκιο έχεις

Μάλλον εδώ έπρεπε να πάει το ποστ και όχι στις συναυλίες στο εξωτερικό. Sorry

Εν το μεταξύ, χωρίς να το πάρει κανείς χαμπάρι, ανακοινώθηκε το πρώτο όνομα για Rockwave καθώς και η πρώτη ημερομηνία.

Slayer
July 13 Rockwave Festival, Athens, Greece

και η πηγή

https://www.facebook.com/slayer/posts/10156679670870390 ? tn =K-R

2 Likes

as to postaroume kai do

https://www.facebook.com/events/2078398252198621/

Τελικα θα ερθουν ή δεν θα ερθουν? Στο facebook που παραθετει ο αποπανω εχει αφαιρεθει η Ελλαδα

Το Roxx λεει Dropkick Murphys σε Αθηνα και Θεσσαλονικη (4/6 στο Βελλιδειο)

1 Like

αυτό είναι “γνωστό” καιρό τώρα, η “φήμη” που είχα γράψει επιβεβαιώνεται. Ωστόσο, το αξιοπερίεργο είναι η νεοσύστατη κατά τα φαινόμενα εταιρεία που τους φέρνει. Η ιστοσελίδα τους είναι για τ’ ανάθεμα και ελπίζω να μην αποδειχθεί αρπαχτή. Κατά τ’ άλλα, είναι επίσης αξιοσημείωτο πως η ντιντι δεν έκανε η ίδια την κίνηση να τους φέρει πάλι (όπως τις προηγούμενες φορές). Τεσπα, ας αναμένουμε να δουμε τι ανακοίνωση θα γίνει για Αθήνα

1 Like

Επειδή είμαι κλασσικός Έλλην της τελευταίας στιγμής, ξέρουμε το πρόγραμμα εμφάνισης για το λαηβ Nightsalker / PoZ / Full House ;;;;

Όπως και αν είναι άδικος κόπος να πάω αφού δεν έχω εισιτήριο και σκοπεύω να πάρω από εκεί. Συνήθως τα εγχώρια τα γεμίζουμε

Άνοιγμα πόρτας: 19:30
FULL HOUSE B.C..: 20:10
Planet of Zeus: 21:20
Nightstalker (Official): 22:50

2 Likes

oi nightstalker den maresoun. poli mastouro psixedelo katastasi (oxi pos oi alles stoner den einai alla autoi to gamisane kai psofise) kai i mousiki tous poli kourastiki. plus ap tin stigmi pou pio polis kosmos akouei planet of zeus para nightstalker den 8a tan logiko na nai headliners oi POZ?

2 Likes

Νομιζω οτι ο κοσμος που ακουει Στοκους ειναι περιπου ιδιος με αυτον που ακουει Πλανετ. Αυτοι που ειναι πιο δημοφιλεις και απο τους δυο, ειναι οι ΒΙΚ.

really? nomiza pos oi POZ einai pio popular. I mean eixan pai3ei stin iera odo me pano apo 1800 atoma (etsi eixan pei toulaxiston) kai sto 117 me para poli kosmo, eno oi stalker mono kati gagarin 8umamai pos gemizane (1200 diladi) alla gia na to les kati parapano 8a 3ereis/8umasai. question, poioi einai oi BIK?(elpizo na min peis to stilo cause it’s with a C)

V.I.C. ρε

villagers of ioanina city right? auto nomiza kai go alla to b me berdepse edelos. really? einai more popular ap tous allous 2? holy shit.