Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Αν δεν τα βρίσκεις ούτε εσύ, είμαστε καταδικασμενοι

Μπορεί και να ματαιώθηκε ξέρω γω χαχαχα

2 Likes

Ο τελικος Κυπελλου με φοβιζει για το προγραμμα…

Στο φβ λέει ότι οι πόρτες ανοίγουν 21:00. Μόνο αυτο.

1 Like

Α καλά, πολύ αργά και έχει 2 σαπορτ

Ευχαριστούμε :+1:

1 Like

Πηρα εισιτηριο παντως, καλη μου τυχη!

Ωραία θα τα πούμε από κοντά…

Θα με δεις πιστευω :yum:

1 Like

Έτσι για να γραφτεί στα πρακτικά

μεγάλοι παίκτες οι earthless . Απίστευτοι

ξεχνούν να σταματήσουν , ο ντράμερ τέρας , ο άλλος δεν ιδρώνει καν , ο μπασίστας του φτιάχνει εξαιρετικά το “χαλί” για να σολάρει

Αν και δεν τους μάθαμε έτσι , νομίζω η στροφή του τελευταίου δίσκου σε τραγούδια δεν χαλάει κάτι απ την ταυτότητα τους

Περάσαμε πολύ όμορφα

μου φάνηκαν και φανταστικά παιδιά , μας έπαιρναν αγκαλιά , μιλούσαν πάρα πολύ κλπ

2 Likes

ΥΠΟ ΣΝΙΚ & ΤΣΑΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΑΡΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ. ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΣΤΟΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ. ΚΙΜ, ΕΔΩ. Ελεός.

3 Likes

Τι έγινε στην πρώτη μέρα του release;; Πήγε κόσμος;

Σύμφωνα με τις πληροφορίες ενός φίλου αλλά και τα βίντεα που έχουν κυκλοφορήσει, χαμός

Είχε αρκετό κόσμο, ομολογώ δεν περίμενα τόσο πολύ.
Ωραία φασουλα ήταν.

Σήμερα Iggy, James να δούμε!

Και από ότι διάβασα είχε καλή οργάνωση σημαντικό αυτό. Όσο για iggy ο κ. Λυμπερης είπε πως είναι η μέρα με την καλύτερη προπώληση

1 Like
1 Like

10000 και βάλε ε; Ωραία αρχή

Εγώ πάντως βλέποντας το βίντεο δεν βλέπω αυτούς τους 10.000+ , εκτός απο πολύ κοντά στην σκηνή ο κόσμος είναι σαν σκόρπια διαδήλωση.

Εντάξει για Damian Marley και 8000 να ήταν, πολλοί είναι.
Άνετα κάνει απόσβεση με το παραπάνω η συναυλία.

Οι υπόλοιπες μέρες έχουν πιο μεγάλα ονόματα.

2 Likes

Jethro Tull τι έγινε χθες;; Απόδοση;;; Κόσμος;;

Για τα της συναυλίας δεν γνωρίζω, πριν από το live όμως στα παρασκήνια έλαβε χώρα η παρακάτω εικονιζόμενη συνάντηση!

Δεν θα υποκύψω στον πειρασμό να σχολιάσω το γεγονός καθ’ εαυτό. Έχω προ πολλού ξεπεράσει (αν υποθέσουμε ότι είχα ποτέ) τις εμμονές για το με ποιους “επιτρέπεται” να συνδιαλέγονται οι μουσικοί μου ήρωες – πόσο μάλλον όταν κατά πάσα πιθανότητα δεν γνωρίζουν ποιος είναι αυτός ο ψηλός τύπος που εμφανίστηκε απροειδοποίητα στα παρασκήνια.

Θα εκφράσω όμως τις ειλικρινείς μου ανησυχίες, μη τυχόν και συμβεί καμιά ατυχία στον Αρχηγό - είναι και μιας κάποιας ηλικίας, ας μην ξεχνάμε!

(Εννοείται ότι αγαπάμε Ian Anderson! Παρεμπιπτόντως, θυμήθηκα και το “ιστορικό” ντουέτο του με τον Νταλάρα, πάλι στο Ηρώδειο πρέπει να ήταν!)

8 Likes