Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Ήταν συγκλονιστικοί. Τρομερή ενέργεια και απόδοση από όλους, ενώ και ο κόσμος ήταν ενεργός

2 Likes

Ένας λόγος παραπάνω το σημερινό live για να τσιμπήσω εισιτήριο για prophets of rage.

Και οφείλω να ομολογήσω πως τα χιπχοπια δε μας έπρηξαν με κινητά (βλέπε Iggy pop, manowar) , το ζούσαν λίγο παραπάνω.

4 Likes

Οι Cypress Hill ήταν υπεργαμιστερότατοι!

3 Likes

Γελάω πονηρά και για τα 2 που ανέφερες, να ξέρεις, τόσο για τους Prophets όσο και για το κοινό :slight_smile:

2 Likes

Είχα ξεχάσει τους Prophets :joy:

Και γαμω τα καλοκαίρια φέτος…

1 Like

Ειχε κοσμο;

Μου φάνηκε πάρα πολύς ο κόσμος, με τα νούμερα δεν τα πάω καλά βέβαια…

1 Like

Μαλλον ειχε τον περισσοτερο κοσμο απο καθε αλλη μερα

Δεν νομίζω να πέρασε τον iggy. Ίσως είχε περισσότερους από manowar

Εγώ που ήμουν και τις 6 μέρες, νομίζω η σειρά προσέλευσης είναι η εξής (η τουλάχιστον κάπως έτσι) :
Iggy Pop
Manowar
Cypress Hill
Damian Marley
Clutch
New Order

8 Likes

Πρώτον ρισπεκτ που έχεις 6/6. Δεύτερον σύμφωνα με τις ανταποκρισεις New Order είχε τουλάχιστον 8000 ενώ οι clutch είχαν 5-6000 εσύ από εκεί είδες περισσότερους στους clutch; Anyway η προσέλευση μέχρι στιγμής (4/6 μέρες πάνω από 10000 σύμφωνα με τα ρεπορτ) είναι μια καλή και πληρωμένη απάντηση στους Ντιντιδες που έλεγαν για κακό συναυλιακό χώρο και πως δεν σηκώνουμε τέτοιο φεστιβάλ

6 Likes

Κάποια αγορασμένα, κάποιες προσκλήσεις.
Αλλά φέτος μου έκατσε τέλεια, θα δω όλο το release, skid row, slayer, cure, dropkick murphys, madrugada, prophets.

Τα 2 τελευταία τα έβαλα έτσι μιας και δεν έφυγα από εκεί που ήμουν πριν τους clutch για το γνωστό κατούρημα :stuck_out_tongue:. Αλλά σίγουρα είχαν το λιγότερο κόσμο από όλες τις υπόλοιπες.
Μπορεί να είναι ανάποδα φιλε, έχεις δίκαιο.

5 Likes

Νομιζω ειναι αναποδα. Νιου Ορντερ ειχε πιο πολυ.

4 Likes

Καλησπέρες, για χτες έχω μια αίσθηση πως το 10ρικο πατήθηκε στην προσέλευση. Βέβαια δεν ήμουν ποτέ καλός σε αυτά, αλλά σίγουρα οι Cypress Hill ήταν εντυπωσιακοί παρά τα μπάσα που συχνά κάλυπταν τις μελωδίες των beats.

Εδώ, αν θέλετε, μπορείτε να ρίξετε και μια ματιά στην ανταπόκρισή μας από την χτεσινή μέρα.

1 Like

…Συγκλονιστική μπεθάρα εψές.

2 Likes

Chinese man δωρεάν στα Λιπασματα 30/7.

2 Likes

Green Lung στο Street Mode :hushed:

1 Like

Όταν μπαίνω πουτάνες απλά δεν θα βγάζετε κιχ.

2 Likes

Oι διαχρονικοί θρύλοι του acid punk - rock n’ roll ήχου WARRIOR SOUL συναντούν το εκρηκτικό, παλιομοδίτικο, δυναμικό τρίο των BEGGARS, την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου, για μία ΓΝΗΣΙΑ + ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ + ΑΓΡΙΑ, δίχως προηγούμενο, rock n’ roll βραδιά!

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ:
• Ταμείο 11 ευρώ

Οι WARRIOR SOUL, η μπάντα του εμβληματικού και ακούραστου Kory Clarke που έγραψαν ιστορία την περίοδο των 90’s, επιστρέφουν με νέο δίσκο!

Μοre info soon…

7 Likes