Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Επίσης ποσταρετε το πρόγραμμα όταν το βρείτε γιατί με βλέπω οριακά να προλαβαίνω

1 Like

Μεγάλη νειλα ο Λωρης φέτος. Καλά να πάθει. Καλά να περάσετε στους skid row στο περίπου πάντως όσοι πάτε

Skid row έχουμε καμία ιδέα;
Σαπορτ μάλλον ούτε καν ε;
Η αφίσα λέει 22.15 ώρα έναρξης πάντως.

2 Likes

Ωρα εναρξης 22,15 , χωρις σαπορτ, καθημερινη. Πολυ εξυπνο :clap::clap::clap:

5 Likes

Οι πόρτες ανοίγουν στις 20.30.
Skid Row on stage 22.15
Λίγα εισιτήρια έχουν μείνει στην είσοδο

1 Like

Από τα χρόνια των Skid Row!
Όταν γινόντουσαν κι άλλα…


:slight_smile:

Τρελή ξενερα να φτάνεις, να παρκάρεις και να μένεις με την πουτσα στο χέρι λόγω sold out

Ελπίζω να μην είστε επικίνδυνα συνωστισμενοι

Όπως το είπες φιλαράκι, πανικός… :confused:

Ή ζέστη που αναδύεται από μέσα προς τα έξω μου απαλύνει την απογοήτευση… Σα να φοβάμαι για σας … Έξω φτιάξαμε πηγαδάκια 20+ άτομα και ακούμε και καθαρά

Πήγε τόσος κόσμος;;; Εντύπωση μου κάνει

ΛΑΙΒΑΡΑ!!! Βρωμια αλητεια και rock n roll!!!
Ο ZP αδικειται παρα πολυ στο γιουτουμπ, πολυ δυνατος ακομα και στα ψηλα και πολυ καλος φροντμαν. Οι υπολοιποι παιχταραδες χωρις συζητηση και ο κοσμος να τραγουδαει καθε στοιχο σε παρανοια.
Και βασικο ε, 50-50 αντρες-γυναικες.
Ξυπνατε διοργανωτες και φερτε και καμια πιο γκλαμ μπαντα, εχει ψωμι. Το κυτταρο θα γεμιζει ανετα.

7 Likes

Ήταν υπεργαματοι με φανταστικές κιθάρες…

Μια χαρά ο τραγουδιστής, πολύ καλός. Δε γίνεται να τον κρίνεις βάσει της χροιας του Μπαχ που τους έκανε να ξεχωρίσουν

Μακάρι να βλεπα κιόλας και να ήμουν κανονικά μέσα να το αισθάνομαι δυνατά όλο αυτό που άκουγα…

Πρόλαβα στα 3 τελευταία εισητηρια εγώ. Μετά έκλεισε το ταμείο. Δεν ήταν ασφυκτικά. Οριακά ήτανε. Κλιματισμός πότε άνοιγε πότε έκλεινε.
Μπάντα θέρισε. Πραγματικά δε ξέρω τι θα γινότανε άμα ήτανε και ο Σεμπάστιαν στο σχήμα.ο ΖΠ πολύ καλός. Ότι καλύτερο την μετά Μπαχ εποχή. Πραγματικά τελειώνει το λαιβ ευχαριστημένος αλλά στο πίσω μέρος υπάρχει αυτό το γιατί… γιατι να μην έβλεπες τέτοιο γαματο λαιβ αλλά με Μπαχ.

4 Likes

ρε τους skid row… Μακάρι να έρθουν και άλλες glam μπάντες αν έχει κοινό και φυσικά να έρθει ο Μπαχ έστω και σόλο

1 Like

Ο μπάχ πλέον φαλτσάρει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ζωντανά. Αλλά θα ηταν 99% γυναίκες + 1 % ανδρές !

1 Like

καποιοι ηρθαν με ταξι :rofl:

MOD Method Of Destruction

20.12.2019 - Thessaloniki (GE) - Eightball club
22.12.2019 - Athens (GE) - Kytarro Live

2 Likes

Αυτο έχει αναφερθεί; Δε θυμάμαι.

image

Κ διασημότητες ψες στο νιου λονγκ φεστ :stuck_out_tongue:

1 Like

who the hell r those guys?