Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Έδωσες ΑΚΡΙΒΩΣ τον ορισμό του φασαίου. Respect ! :+1:

Προφανώς όλοι αυτοί δεν εμφανίστηκαν στους Slayer για το λόγο ότι οι αμιγώς thrash metal μπάντες δεν μαζεύουν φασαίους. Και οι 10.000 που πήγαν στους Slayer ήταν οπαδοί της μπάντας.

Και προφανώς ό,τι γουστάρει ο καθένας κάνει. Aπλά συζήτηση κάνουμε για τις κατηγορίες ανθρώπων που πηγαίνουν στα live, δεν είπε κανείς ότι θα βάλουμε face control στην είσοδο.

2 Likes

Εγω δεν ειμαι οπαδος της μπαντας, ειμαι φασαιος. Αρα εμφανιστηκαν και στους Σλειερ :stuck_out_tongue:.

5 Likes

Δεν είσαι φασαίος, ούτε καν. Έχεις τρομερές γνώσεις στη ροκ και στη μέταλ μουσική και έχεις πάει σε άπειρες συναυλίες. Οι φασαίοι δεν έχουν ιδιαίτερη σχέση με τη ροκ μουσική.

δε νομίζω να ήταν και οι 10000 οπαδοί , αλλά δεν πας εύκολα αν δεν είσαι ακροατής , να σου κανουν κλικ

επίσης κανείς δεν είπε εδώ μέσα που να πάει ο καθένας μας , Η συζήτηση είναι ουσιαστικά στο ότι δεν είμαστε και τόσοι πολλοί οι μεταλ μουσικόφιλοι που πάνε και σε λαηβ . Αρα για να δούμε μεγάλα ονόματα και να πάνε και καλά θες και τους casual

κάποιοι κατάλαβαν οτι δεν τους θέλουμε . Το ακριβώς αντίθετο είναι απαραίτητοι αλλιώς γιοκ Μεταλλικα / Μεηντεν και οτιδήποτε δημοφιλές και ακριβό

3 Likes

Χτες ήμουν nammos. Αλλά τις προάλλες τα έπινα με τον kerry στο Hard Rock Cafe.

2 Likes

Εγώ πήγα Manowar και μετά πήγα στο Kinky Opera, πιάνεται;

4 Likes

Προβλεπε είναι αυτό

1 Like

Σκάει 50άρια για εισιτήρια προκειμένου να πάει σε συναυλίες συγκροτημάτων για τα οποία δεν έχει ιδέα; Ωραίο βίτσιο κι αυτό… :zipper_mouth_face:

1 Like

Ναι γιατι εχει λεφτα και δεν εχει κατι αλλο να κανει

1 Like

Ασχετο αλλα οι SOTO γιατι δεν παιζουν θεσσαλονικη;
Νομιζω θα βγαινε ανετα

Μαλλον δεν το νομιζει ο διοργανωτης!

3 Likes

Τελευταία φορά μάλλον μπήκε μέσα. Θυμάμαι έπαιζαν και οι Warlord εκείνες τις μέρες.

Bryan Adams oaka Νοέμβρη

1 Like

Ωραίο.

3 Likes

Καλός καλός

2 Likes

Τι τιμες να περιμενουμε;

59 ευρώ έχει η αρένα. Ωραίο live αυτό, μάλλον θα πάω.

Για βάλε καμιά παραπάνω πληροφορία.

Είμαι από κινητό και δεν μπορώ να γράψω πολλά. Εδώ έχει όλες τις πληροφορίες πάντως.

Ξέρουμε τι λέει ο Adams δισκογραφικά τα τελευταία χρόνια;

Τις βρήκα από viva, thanks. Από 39€ ξεκινάνε τα εισιτήρια. Η προπώληση ξεκινάει αύριο. Στα πρώτα 1000 εισιτήρια, λέει, δίνουν έκπτωση 5€.