Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Υποσχόμενο, ατμοσφαιρικό live, σε τιμή “ξεφτιλίκι”. Δεν βλέπω το λόγο γιατί να χαθεί.

Blues Pills
03.04.2020 Thessaloniki, Greece - Fix Factory of Sound
04.04.2020 Athens, Greece - Fuzz Club

5 Likes

Papa Roach ανακοινωσε η εταιρεία της καρδιας μας

6 Likes

Τι λέτε ωρέ.

ΚΑΤ ΜΑΪ ΛΑΙΦ ΙΝΤΟΥ ΠΙΣΙΖ :exclamation:

6 Likes

Κρατα μικρό καλάθι,μπορει να εμφανιστουν οι papa χωρις τους roach

1 Like

Το πακέτο είναι πολύ τίμιο , Hollywood undead τους έχω στο μυαλό μου για επίκαιρο όνομα

Προαιώνια απορία:

Ιντου ή ιν του ;

Πάντως είδα 29/2 και λεω τρολ θα είναι και αναγκάστηκα να τσεκάρω ημερολόγιο.

3 Likes

Τίμιο πακέτο επικίνδυνη εταιρία

μωρε πακετο και εταιρία εστώ ok. έχει τη δυναμική που ελπίζουν ? Δεν είναι όσο ανεδαφικό όσο οι Lordi, αλλά αν έχουν μικρά νουμέρα οι Korn και όχι τεράστια οι Slipknot (αν και εχουν καιρό να παίξουν) ποσο κόσμο να φέρουν οι PR που είχαν το μπαμ τους αρχές millenium πανω κατω και μετά δεν έπιασαν ποτέ τα ίδια χαιλίκια. Για κάτω του 1000ρικου το κόβω.

Τόσα πακετα κυκλοφορούν και εμεις …Papa Roach😤

1 Like

Θα πάνε οι emo/rap metal/pop punk teenagers της περιόδου 2000-2005 έτσι για την νοσταλγία, θα πάει και κόσμος για undead που είναι νέα μπάντα και θα έχει το κοινό της. Δεν ξέρω αν θα χει επιτυχία αλλά κουτσά στραβά θα βγει γτ όπως είπες είναι άλλη φάση από lordi. Εκτός αν ο παράγοντας eventation αποτρέψει αρκετούς.

1 Like

Με ψήνει εμένα αν έχει νορμαλ εισιτήριο.

Αν δεν έγραφε ακαντεμυ , δεν θα το σκεφτόμουν καν

Μιας και είμαι η γενιά που αναφέρεις, ήταν καλουτσικη μπάντα τότε, την άκουγα οπότε αν μπορέσω θα πάω

1 Like

Καλά Lordi πολύ πιο ωραίες συναυλίες κάνουν σε σύγκριση με Roach (έχω δει και τους δύο). Όμως Piraeus μου φαίνεται πολύ μεγάλο για αυτή την μπάντα…δεν την πατάω πάλι. Μια μέρα πριν θα πάρω εισιτήριο. Α και Lordi θα εσκαγε κόσμος και από άλλα μέρη της Ελλάδας καθώς και από εξωτερικό. Δεν πήρε πολύ κόσμος λόγω διοργανωτή…κάτι που με φοβίζει πως θα γίνει και τώρα.

Να ρωτήσω κάτι επειδή δεν έχω ασχοληθεί με το θέμα. Και τους Lordi και τους Papa Roach τους φέρνει ο Λώρης; Και ο λόγος που δεν ασχολήθηκε ο κόσμος με τους Lordi είναι επειδή τους έφερε ο Λώρης; Δηλαδή αν τους έφερνε η Detox θα μάζευαν και 2.000 κόσμο ξέρω 'γω;

Τεσπα πολύ καλό το πακέτο Papa Roach - Hollywood Undead, θα τιμήσουμε εκτός απροόπτου. Και βασικά τι μας νοιάζει ποιος τους φέρνει; Σημασία έχει ότι έρχονται. By the way οι Papa Roach κυκλοφόρησαν φέτος νέο δίσκο. Μέσες άκρες που τον έχω ακούσει είναι καλός.

Μας νοιαζει. Και δεν τους φερνει ο Λωρης, τους φερνουν οι Ρωσοι που εφεραν τους Dream Theater.

2 Likes

Πατε πάρτε και vip meet n greet ε. Μη πατε κανα αεροδρομιο και σας βρισουν.
Μονο 260 ε

Εναλλακτικα, ζητηστε απο το ξενοδοχειο να σας βαλουν ενα ραντζο στο χωλακι του δωματιου που θα μεινει αυτος τον οποιο αγορασατε. Δε θα ενοχλησετε καθολου.

3 Likes

Ήθελα να ξερα αν υπάρχει τόσο φανατικός οπαδός αυτών των 2 εν Ελλάδι να σκάσει τα λεφτά που ζητάνε για meet and greet.

@bostonflesh σε γενικές γραμμές σωστό το σκεπτικό σου, ότι δηλαδή σημασία έχει που έρχονται, αλλά οι Ρώσοι κατάφερνε να κάνουν τις πίπες του Λώρη τα τελευταία 20+ χρόνια μέσα σε 2 συναυλίες. Λογικό μετά τους theater να υπάρχει καχυποψία.

Σύμφωνα με το site τους btw πάνε fix αντί για principal Σαλόνικα και τα εισιτήρια θα ξεκινάνε από 35€. Τελευταία στιγμή και γω αν και δεν νομίζω να πάω

Εντάξει παίδες κατάλαβα τι συζητάτε και τι ακριβώς παίζει. Πάντως για τους Lordi δεν νομίζω ότι έγινε μποϊκοτάζ από τους οπαδούς. Απλά είναι ένα συγκρότημα που ενδιαφέρει ελάχιστους. Για αυτό και η προπώληση πήγε άπατη.

Τώρα για τους Dream Theater (δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το συγκρότημα) απ’ ότι διάβαζα εδώ στα σχόλια, δημιουργήθηκε μεγάλο θέμα εξαιτίας του συνωστισμού και ότι μπήκαν παραπάνω άτομα από όσα χώραγε στο Gazi Music Hall. Λογικό να παίξει κράξιμο στους Ρώσους.

Πάντως επειδή oι Papa Roach θα παίξουν στο Piraeus Academy, δεν νομίζω ότι υφίσταται θέμα σαρδελοποίησης. Μιλάμε για ένα χώρο που χωράει σχεδόν 3.000 άτομα όταν στους Papa Roach δεν αναμένονται πάνω από 1.500 άτομα maximum. Θα είναι ανετότατες οι συνθήκες.

Να ρωτήσω κάτι; Οι Ρώσοι διοργανωτές για να φέρουν τους Papa Roach στο Piraeus Academy θα πληρώσουν ενοίκιο στο Λώρη που τους παραχωρεί το χώρο;