Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

πραγματικά χαμός από συναυλίες.

πρωτάκουστο για Θεσσαλονίκη να παίζουν Riot-Queensryche-Annihilator-RC-Moonspell-Pavlovs’ Dog-Powerwolf μέσα στον ίδιο μήνα.

Για εμενα προσωπικά η φετινή σαιζόν ειναι φρικτή συναυλιακά.

Katatonia 28/2 στο Gagarin

Katatonia ΓΙΑΤΙ μόνο Αθήνα;;;

Επίσης New Model Army το Μάρτιο! Αξίζει δικό του topic. Τους έχω ξαναδεί, αλλά αν αυτή η συναυλία έχει καλύτερο set-list (λένε ότι είναι “επετειακή”) θα γουστάρω ακόμα παραπάνω.

Όσοι είστε για Bryan Adams τσεκάρετε τα μέιλ σας, έχουν στείλει εισιτήρια αντικατάστασης.
Δεν ξέρω τι παίζει, πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο. Τα πρώτα δεν ισχυουν

Το άφησα για τελευταία στιγμή κ βλέπω ότι η arena έχει πάει στα 89 ευρώ!!!
Το είχαν πει από την αρχή ότι από 59 θα πήγαινε 89;

Και εγώ το ίδιο…Τίγκα γελοίοι…Δεν αύξησαν μόνο αυτές τις θέσεις τις αύξησαν ΟΛΕΣ πχ οι 69 έγιναν 99 οι 150-350 κ.ο.κ. Γ αυτό και εγώ τώρα θα πάρω τις φθηνότερες και να πάνε στο καλό

Τα καινουργια εισητηρια γραφουν τιμης ενεκεν 0.10€ τιμη,καταλαβε κατι κανεις?

Δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε κάτι τέτοιο. Το μυαλό μου πάει κ στο πονηρό αλλά δεν νομίζω γιατί μιλάμε για μεγάλη συναυλία.
Πάντως σίγουρα είναι απαράδεκτο για τελευταία στιγμή, πολλοί δεν θα το δουν

Και πολλοί δεν θα πάνε τελικά

Κρίμα , είχα σκοπό να πάω

Εγώ αν δεν είχα πάρει εισιτήριο απτον Ιούλιο μπορεί κ να μην πήγαινα γιατί έχω μπλέξει με δουλειες. Τέλος πάντων θα πάω γιατί αυτή και pavlov’s dog έχω μέχρι το Γενάρη, μεγάλος καλλιτέχνης, καλά θα περασουμε

Ποιά εταιριάρα κάνει αυτή τη συναυλία? Ξαναέριξαν τη τιμή της arenas και άλλες διάφορες…όποιος αγόρασε στα 99 ευρώ θα πάρει άραγε αποζημίωση??? εισιτήριο των 38 και πολύ τους ήταν!! ελπίζουμε να είναι ωραία αύριο

Μια βουλγαρικη. Ειναι η πρωτη τους διοργανωση εδω.

Τα 350€ vip τραπέζι είναι με ουίσκι ;;;

Ιιιιισως τιμήσω το 39ρι θα το δω με ένα φίλο

Ρεντ Χοτ στο Ejekt

Αααααα, μάλιστα. Ωραίο.

Παντως βλεπω στα σχολια της σελιδας,πεφτει κραξιμο για την προηγουμενη εμφανιση τους εδω.Επειδη δεν ειμαι της φασης με rchp και δεν γνωριζω,τοσο χαλι ηταν η εμφανιση στο οακα?

Δεν ήταν και σουπερ πάντως, δεν ακούγαμε κιθάρα καθόλου

άνευρη χωρίς frusciante και με παραγωγή για μαλακάσα και όχι για ΟΑΚΑ…εγώ καλά πέρασα πάντως