Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Flea και Smith ήταν γαμώ, Kiedis ήταν λίγο για τα σκυλιά.

Τα χω ξαναπεί, από 100+ συναυλίες που έχω πάει αυτή ήταν (και θα είναι) η χειρότερη. Μπάντα ξενέρωτη και ήχος ανύπαρκτος.
Πάντως διήμερο για deep purple+Rhcp έκατσε για όποιον γουστάρει από επαρχία.

1 Like

Κι εγώ θυμάμαι πάντως οτι τους είχε καταπιεί το ΟΑΚΑ και ήταν μια “νερόβραστη”, απλά οκ, επαγγελματική συναυλία.

1 Like

Τι ρεπορτάζ έχουμε για Bryan Adams ??? :grin:

Ελπιζω να εχει κοσμο. Ο ιδιος ειναι σουπερ live, τον ειχα δει προ τριετιας.

3 Likes

Που τους βρήκαμε όλους αυτούς ρε

Κάτι ψιλιαστηκα όταν έφτασα εδώ και είδα την ανοργανωσια

Σκεφτόμαστε πως θα κατέβουμε αρένα αλλά είμαστε και τίμιοι …

Από κόσμο τι λέει;

Μηδέν αλλά δεν έχω ιδέα για το πρόγραμμα

Επίσης μπορεί έξω να είναι και 10.000 που λέει ο λόγος :joy: Ανοργανωσια

1 Like

9 ξεκινάει η συναυλία με mail που έλαβα σημερα. Από άποψη προπωλησης το κάτω διάζωμα φαινόταν σχετικά γεμάτο το πάνω μισοαδειο.

1 Like

Για 9 δύσκολο … Το ΣΕΦ έχει περισσότερο κόσμο συνήθως από αυτό που βλέπω … Καταλάβατε :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ψόφια πράγματα μέχρι τώρα. Η αρένα έχει γεμίσει κατά 1/3 περίπου κ πολλές θέσεις κενες. Κόσμος μπαίνει συνέχεια πάντως. Υποτίθεται θα βγει στις 9 αλλά δυσκολο

Μάλλον οι ρυθμοί είναι πολύ αργοί , θα αγγίξει σεβαστό νούμερο σιγά σιγά

Αν σεβαστό νούμερο είναι οι 7-8 χιλιαδες ναι αλλά νομίζω είχε δυναμική για πάνω από 12

2 Likes

Θλιβερή προσέλευση , εξαιρετικός Bryan Adams. Τεράστια φωνή . Φοβερή η μπάντα του .

7 Likes

Τι φωναρα ειχε ρε συ,ταξιδεψαμε στα νιατα μας,φοβερη η μπάντα,ενεργεια φουλ,ωραιο ήχος, τέλεια

6 Likes

Τρομερά δεμένη μπάντα. Προσέλευση όχι τόσο τραγική για 1 βδομάδα promotion πιστεύω. Viva wallet διοργανωτής και δεν μπορούσες να πληρώσεις με κάρτα στο μπαρ. Εκπληκτική διαφήμιση. Ξεραιλα την εβγαλα τη συναυλία. Επισης θετικό το ότι δεν κάπνιζε κάνεις από τους γύρω μου. Αααα και ηχαρα

4 Likes

Εκεί που ήσουν δεν έβλεπες ότι η αρένα ήταν ακριβώς η μισή :stuck_out_tongue:

Μετά από 10 λεπτά βαριά βγήκε

Κάτω Κερκίδες ναι , ήταν φουλ

Ήταν sold out αρένα εξωτερικού :stuck_out_tongue::joy:!

Πάντως τρομερό live, ε. Και παραγωγάρα.

4 Likes