Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Αυτο σκεφτόμουν!!! Ότι στην Αγγλία δεν παίζει να άφηναν στ “αυτιά” να έχει κόσμο το αφήνουν ως διάδρομο ασφαλειας.

δλδ το πρώτο που σκεφτήκατε ήταν ότι γίναμε Ευρωπαίοι ;;:stuck_out_tongue:

2 Likes

Τελικά καλά ήταν από κόσμο γιατί στις 8,30 έδειχνε απογοητευτικά άδειο. Δεν ξέρω πόσους μαζεύει έξω αλλά σε ένα γήπεδο 18,000 και οι 10,000 λίγοι φαίνονται.
Φοβερή εμφάνιση, μπάντα, φωνή, ήχος όλα τέλεια. Πολύ επικοινωνιακος χωρίς να κουράζει, έξυπνες ατάκες.
Μακάρι να μας ξαναθυμηθει σε καμία farewell tour.

Edit: το θέμα γράφει για 16000 θεατές. :rofl:

3 Likes

Τι παίχτηκε εδώ;

Αν αυτή η φωτο ειναι 10 λεπτα πριν βγει τοτε ειχε πολυ λιγότερο κόσμο απο Slayer που είχα παει, ουτε 8.000 εκτος αν μαζεύτηκαν και αλλοι μετα.

Οι κάτω κερκίδες γέμισαν πλην αυτής στην φώτο, η αρένα έμεινε περίπου σε αυτά τα επίπεδα

2 Likes

Έτσι για την πλακα υπάρχει καμια με φως την ωρα της συναυλίας ? Τα κινητά ξεγελούν.

Αν παντως δεν ηταν δευτερα κ τα εισητηρια ηταν πιο φθηνα θα ειχε κοσμο κ θα ειχαμε ελπιδες να τον ξαναδούμε

1 Like

Δεν μετράει ο λόγος μου ;;;:stuck_out_tongue:

Βασικά @@ , ξέχασα το πέταλο των " φανατικών" ούτε αυτό γέμισε ( βέβαια και εισιτήριο να είχα δεν θα καθόμουν εκεί πολύ βρώμικα καθίσματα )

1 Like

ΕΜ βλεπεις που δεν ειναι γεμάτες ουτε οι κάτω κερκίδες, αυτο που βλεπω δεν πλησιάζει καν την λέξη γεμάτος. Αριστερα ειναι σχεδον άδειες και πάλι ξεγελούν τα κινητά με το φως τους. Thanks για τις φωτο, πάντα εχω ενδιαφέρον για το πως πάνε , σε κόσμο, οι διαφορες συναυλιες.

Παιδιά κάτω μόνο ήταν άδειες που δεν ξέρω καν αν πωλουσαν εισιτήρια

Το γωνιακό πέταλο που κάθονται οι φανατικοί στο μπάσκετ δεν το βλέπεις μισοαδειο;;; Το μετράς για πάνω ;;; Κάτω είναι όλα αυτά

Το κεντρικό πέταλο και τα πλαϊνά ήταν όντως γεμάτα

Καθόμουν από την πλευρά των “επισήμων” και ναι το πέταλο ήταν άδειο για απέναντι απ’ τη σκηνή μίλησα. Επίσης ήταν πανευκολο να κατέβεις αρένα κ μετά από λίγο πολύς κόσμος το εκανε

Τι 16000; Τι λέει ο τύπος ρε;;

Ελα ντε,το παρακανε

Αρχές Δεκέβρη όλη η Ελλάδα θα κινείται σε ρυθμούς blaze bayley και εδώ στην Καλαμάτα έχουμε George gakis totally unplugged…
Λογικά θα πάω δεν λέω, αλλά έχω ξενερώσει που δεν θα ακούσω virus και futureal ποτέ.:pensive:

1 Like

Για όσους βλέπαμε φανατικά Jammin στην ΕΡΤ3, μόλις άγγιξες “ευαίσθητα” σημεία.

Είχαμε χάσει τον αριθμό των εμφανίσεων που είχε κάνει ως καλεσμένος στην εκπομπή.

Άρχοντας και φωνάρα.

2 Likes

Ναι ρε συ, το ξέρω. Τον έχω πετύχει λαιβ, νομίζω δύο φορές κιόλας. Έπαιζε σαππορτ σε winger κ Scorpions. Φωναρα

1 Like

Pavlov’s dog αύριο ε…

Το πρόγραμμα της συναυλίας έχει ως εξής:

20.00 Πόρτες
20.30 Before Sunday
21.30 Pavlov’s Dog

Το πρόγραμμα θα τηρηθεί αυστηρά.

1 Like

TO ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΠΡΟΠΥΛΑΙΑ !!

4 Likes