Ποναει

Τι σας εχει πονεσει περισσοτερο; Ποιο λαθος αναγνωρισατε οτι διαπραξατε; Ε;;;

πολλα λαθη

κι ναι μετανιωσα

κατι που δεν λεγεται εδω περα…

Το πρωτο διαστρεμμα σε καθε εναν απο τους αστραγαλους μου ηταν αφορητο.
Μετα συνηθισα.

…η αγαπη ματια μου ποναει!

Καλη φαση…αυτα δεν συνηθιζονται ρεεεε…

Ποναει η αληθεια οταν δεν την ακολουθεις!..

Κι όταν την ακολουθείς μερικές φορές πονάει η αλήθεια!

Και για να πω και γω τον πόνο μου: “Αιιιιιιιι, πόνος και καημός, μάνα γιατί γεννήθηκα φτωχός”

Απο το Αστερίξ, αν θυμάστε! :lol:

shortsman, sorry για τη μη σοβαρή μου απάντηση στο τόπικ σου 8)

Aν ειναι δυνατον να ζητας συγγνωμη…εισαι απο τα ατομα που γενικα ξερουν να κανουν και χαβαλε περα απο το να μιλας σοβαρα…ας πεις κι εσυ λοιπον καμια μαλακιουλα :lol: τεσπα…

ποναει…να ξερεις οτι καποια πραγματα εχουν αλλαξει, οχι απαραιτητα απο την δικη σου πλευρα αλλα και απο την πλευρα του φιλου σου, του συμπαιχτης σου στο γκρουπ, της κοπελας σου (ευτυχως δεν εχω τετοιο πονο εγω…α ρε δεχτερ…:lol: ). Ποναει γενικα να βλεπεις καταστασεις να αλλαζουν αλλα οχι προς το καλυτερο!

…To να γινεσαι κι εσυ μια απο τις σκυλες που δεν συμπαθεις με την συμπεριφορα σου. Ολα εδω πληρωνονται! Εχω κανει βλακεια σε ανθρωπο ασυνειδητα και ακομα να πιστεψω οτι ολα ειναι οκ (παει καιρος). Οσα συγγνωμη κι αν ζητησω, ο,τι και να κανω ξερω οτι η σκυλα wretch εχει μεινει καλα στο μυαλο του δολιου του ανθρωπου!

Δεν λεω τι εκανα, ειναι πολυ και επειδη παπαγαλιζω πολυ θα 'ναι εκθεση.

Αστεριξ στην Ισπανια:D 8)

ον τοπικ
ποναει ο αυχενας αμα κοιμασαι στραβα.

σοβαρο ον τοπικ
ποναει να βλεπεις τους φιλους σου να μεταστρεφονται και να φευγουν μακρια σου, χωρις να εχεις κανει κατι, απλα να φευγουν…

+1
Ποναει και οταν παθαινεις εκτος απ’ οταν κανεις και το καταλαβαινεις, ναι.
Μου 'χει τυχει. Και προσφατα μαλιστα.

η μεση μου.

Αυτο που με ποναει εμενα περισσοτερο σε ολες τις σχεσεις, ειναι να δινεις και ο αλλος να μην το εκτιμα και να μην το σεβεται.
Πρεπει να εισαι καλος με τους καλους και κακος με τους κακους.Εγω τουλαχιστον συμπεριφερομαι στον καθε ενα οπως του αξιζει.

Το οτι αλλαζουν οι σχεσεις, μπορει να ποναει αλλα δεν μπορεις να κατηγορησεις τον αλλον επειδη αλλαζει.Συμβαινει… και πρεπει να το δεχεσαι.:wink:

PMS.
α, ναι, και η μέση.

αυτο βασικα, η αχαριστια.

πολλά έχουμε κάνει όλοι μας που μπορεί να μας έχουν πονέσει…
Αλλά δεν αξίζει να μετανιώνεις για αυτά.
Εκτός αν μετανιώνεις για αυτό που είσαι τώρα…
Τα λάθη σου σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο.Γιατί όπως και να το κάνουμε… αν δεν πάθεις δεν μαθαίνεις…
Τα λάθη σου, είναι και αυτά “εμπειρίες” που σε έχουν μετατρέψει σε αυτό που είσαι τώρα…
Και ο άνθρωπος που δεν αγαπάει τον εαυτό του δεν έχει “ζωή”…
Και οι φίλοι που σε κρίνουν μόνο από τα λάθη σου… δεν είναι φίλοι σου…:wink:

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Συμφωνουμε ΑΠΟΛΥΤΑ!!! :smiley:

είμαι το δεύτερο account σου για αυτό…:smiley:

Δεν χρειαζεται να ποσταρουμε οτι συμφωνουμε με την Rangel.
Ειναι αυτονοητο.

Σκοτωσα ενα συμμαθητη μου σε μια βολτα που πηγαμε στο δασος και εθαψα το κορμι του,αφου εκανα μια τελετη πανω του με κερια και προσευχες