Ποναει

Γιατι; Ηταν Γαυρος; Μηπως μετα γυριζοντας σπιτι ελεγες και συνθηματα στο λεωφορειο; :stuck_out_tongue:

αντε να ξεθαψω κανα θεματακι μεχρι να σχολασω απο ατο μεροκαματο…
αυτο που με εχει πονεσει περισσοτερο ειναι ο χαμος ενος πολυ δικου μου προσωπου…

αυτο που με εχει πονεσει πιο πολυ σε 8εμα σχεσης ειναι αο χωρισμος μου με τη γυναικα της ζωης μου…:(:(:frowning:

Εσχάτως πλήγωσα μια φίλη επειδή που μου είχε σταθεί για πολλά χρόνια…και κοντεύω να θαφτώ από τις τύψεις…

της πηρες το αγορι ?

Κουτσομπολη

όχι, της είπα ότι δεν την εμπιστεύομαι ότι θα μείνει μακριά από το δικό μου,επειδή πάει με όλους…

…το ότι πια δεν έχω καν την υπομονή να βρίσω/ξεσπάσω κάποιους ανθρώπους και καταστάσεις που βλέπω/ζώ. Ψιλοπαρακμιακό όπως και να το κάνεις.

μα γτ εσεις οι κοπελες πρεπει να τσακωνεστε για αυτα τα θεματα???:-k:-k:-s

Γιατί ρε συ όταν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη δε μπορείς να συνυπάρξεις αρμονικά.Κι επρέπε να το συζητήσω μαζί της.Και τελικα πλήγωσα μια πολύ καλή φίλη.

Για τι πόνο μιλάμε - για να φιλοσοφίσουμε λιγάκι τώρα - ψυχικό, σωματικό ??

Ο πόνος απο κλωτσια στα αχαμνά, δεν περιγράφεται νομίζω.

Κάντε ένα τριο να φιλιώσετε.

Αντε καλέ

Πονανε οσοι αγαπανε και οσοι βλεπουν αυτο το επος.Παντως οπως και να χει respect για την αφανα.Ο ορισμος της εξαθλιωσης:lol::lol::lol::lol:

Ωωωωω … Ο ορισμος του κιτς … :lol::lol::lol: Τιμημενη δεκαετια του '80 …

Δοκίμασε να κάνεις αμέσως μετά και αποτρίχωση στη περιοχή του μπικινι (ή όπως το λένε αυτό στους άντρες) και μετά θα νιώθεις ολοκληρωμένος άνθρωπος. Είναι άσκηση Ζεν…

Είναι γνωστό ότι ο Χίτλερ βασάνιζε εβραίους με αποτρίχωση.

Η αποτρίχωση πονάει,ινδιδ,αλλά πονάνε ω ρε τα παλικάρια?
Γενικά,μεις τα αναίσθητα ζα δεν πονάμε,έχουμε φτιαχτεί να σπέρνουμε τον πανικό και δεν πονάμε

Α ναι???να περάσεις μια μέρα να σου κάνω χαλάουα!!!

ψηστο

¶τριχος ρούδι?

Ούτε να το φανταστώ [-X