Ποναει

οκ!και άμα είσαι φρόνιμος θα σε αφήσω να φας όση περισέψει…(η χαλαουα ως γνωστόν φτιάχνεται απο νερό,λεμόνι και ζάχαρη,έχει τη γεύση της καραμέλας,κρεμ καραμελέ,απλώς στο πηχτό της):slight_smile:

Πονάει όταν δεν μπορείς να spammάρεις :(:cry:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.Έρχεται και χειμώνας και είναι ακόμα πιο χρησιμο το τρίχωμα μου

Διαφωνώ ! Ο πόνος στα αχαμνά δεν περιγράφεται. Είναι τραγικός, τρομαχτικός, ξεκινάει απο το στομάχι, και φτάνει μέχρι τα γόνατα.

Εμένα με πιάνει και κόψιμο μετά από κλωτσά στα @@.

Εγώ πάλι θέλω να πάω τουαλέτα,για το ψιλό όμως.

ναι δυσκολευεσαι.κανονικα 8α πρεπε να ποναει που παρολο που ο μεγιστος σπαμερ λειπει δεν μπορεις να του παρεις τα σκηπτρα.

Are you talkin to me? To me?

Δε σκοπεύω να πάρω τα σκήπτρα κανενός.Οι spammers είμαστε μια οικογένεια.Το ότι λείπει,όντως πονάει.

οταν σε αναγκαζουν οι καταστασεις, και πρεπει να φυγεις απο καπου που περνας καλα…:!::-s

πριν κάνα μήνα έμαθα κάτι που με πόνεσε πααααρααα πολύ. Το λάθος που αναγνωρίζω ότι διέπραξα σε αυτή την περίπτωση είναι ότι δεν έδρασα εγκαίρως. Το λέω αυτό γιατί το ψιλιαζόμουν ότι θα κατέληγε κατά αυτόν τον τρόπο μιας και με είχε καλέσει να βοηθήσω στο συμμάζεμα του δωματίου. Αν και είχε περάσει στο μυαλό μου λοιπόν σαν σκέψη, δεν πρόλαβα να τον συγκρατήσω, καθώς νόμιζα ότι θα τα έθαβε απλώς στο πατάρι…
… αλλά ο μαλάκας ο ξαδερφός μου πήγε και τα πέταξε στα σκουπίδια την επόμενη μέρα.

[SPOILER]
[SIZE=“3”]Γύρω στα 400 cd. [/SIZE]
[SIZE=“4”]Όλα γνήσια. [/SIZE]
[SIZE=“5”]Ναι ακόμα και αυτό των Metro Decay.[/SIZE]

Βίδες γίναμε. Τι να τα εκανε λέει? αφού τα χει και στον σκληρό. [/SPOILER]

Ακόμα πίνω να το ξεπεράσω.

Αουτς.
Εγω θα ειχα σκοτωσει τον ξαδερφο, απλα.

Μπα ποντάρω στο επόμενο καθάρισμα του δωματίου… έχει κάτι βινύλια που πιάνουν χώρο. χαχαχα!

Zει ακομα? :-k

Όσο σκέφτομαι ότι τώρα αυτά θα τα έχει σκοτώσει κανένας ρακοσυλλέκτης σε κανα μοναστηράκι…

Αυτό πόνεσε ακόμα κι εμένα που δεν ήταν δικά μου τα σιντι. Φακ!

8O τι ειπες τωρα ρε ! 400 cd !

Ακομα χειρότερα …Ο ρακοσυλλεκτης μαλλον θα τα εχει κανει σουβερ για τον καφε του…ή ακομα καλυτερα θα τα κρεμαει για να φυγουν τα περιστερια:?

Αουτς ηταν αυτο…

Το ότι όταν συμπλήρωνα μηχανογραφικό έβαλα επιπόλαια την σκ@τοσχολή στην οποία κατέληξα…

Μηδέν επαγγελματικά δικαιώματα και γενικές γνώσεις από ένα σωρό άσχετους κλάδους ώστε οι απόφοιτοι να κάνουν τους χαμάληδες σε οποιαδήποτε εταιρεία για 400-500 ευρώ, ενώ έχουν σαπίσει για να την τελειώσουν, μαθήματα-προπαγανδισμός των κυβερνητικών θέσεων καμουφλαρισμένα με έναν ψευδοεπιστημονικό χαρακτήρα…

ποναει η μοναξια…

ποναει οταν δεν κανεις κατι που σου αρεσει επειδη ΠΡΕΠΕΙ να κανεις κατι άλλο που φυσικά δεν θα ήταν η πρώτη σου σκέψη… άθλιο…:frowning: επισης το να μην μπορεις να κοιμηθεις, ενω εισαι κουρασμενος, και να ξυπνας πρωι τις επομενες μερες…:frowning: