Νέες Κυκλοφορίες 2018

Και πάνω που ετοιμαζόμουν να δω τι θα παίξει στο μπ3 για το βράδυ, καλό timing

1 Like

Bananarama επρεπε να βαλεις ωχ ωχ ωχ

:expressionless:

Εχει ποσταρηστει κανα μηνα πριν :stuck_out_tongue: Περιμενουμε με αγωνια… !
Κανουν τουρ το Νοεμβρη με Rosetta και Arabrot στην Ευρωπη, οποτε θα ακουσουμε και λαιβ τα νεα κομματια.

Ειναι πολυ νωρις για γνωμες κλπ, αλλα στην πρωτη ακροαση ανατριχιλες μονο… 8 χρονια περιμεναμε!

2 Likes

1 φορα το ακουσα εχθες και μερικα κομματια ξεχωριστα αλλα φαινεται γαματο…

1 Like

ο νεος δισκος Behemoth καπου βοσκει εκει εξω :smiley:

βγήκε και νέο Black Peaks.

τραγουδι απο το προηγουμενο αλμπουμ:

7 Likes

Καταλαβαίνουμε όλοι πόσο έπος θα είναι και αυτό.

2 Likes

Και το High on Fire βοσκει ελευθερο

1 Like

Και το νεο Windhand βγηκε …! Μουσικο ΣΚ με πολλες κυκλοφοριες.

Έψαχνα το “La lucha” και το “Graceless” πάρα πολυ καιρό και δεν βρήκα τίποτα στο νετ, αν γνωρίζει κάποιος “κάτι παραπάνω” ας κάνει ένα καλό με ένα π.μ.

offliberty.com + official bandcamp

1 Like


Prog Doom


Oldschool Thrash/Death

1 Like

Black Metal Punk Doom

Συνεργασία Mark Lanegan με τον πολυ-οργανίστα Duke Garwood ( είχανε συνεργαστεί ξανά και στο “Blues Funeral”) με τίτλο “With Animals”.

Το άκουσε κανείς? κυκλοφόρησε τον Αύγουστο.

θα το ακούσω σύντομα και ελπίζω μετά την μετριότητα του “Gargoyle” να επανήλθε με δισκάρα πάλι.

και ένα δείγμα…

1 Like

Δεν είχαν συνεργαστεί στο Blues Funeral ρε, στο Black Pudding είχαν συνεργαστεί, που είχε βγει αμέσως μετά. Βέβαια εντάξει, πιστεύω πως ούτε ο ίδιος ο Lanegan δε γνωρίζει με ποιους έχει συνεργαστεί και σε ποιους δίσκους έχει συμμετάσχει :joy:. Το Gargoyle το έχω ακούσει ελάχιστα, άντε να δούμε τι λέει το καινούργιο. Είναι μάλλον ο αγαπημένος μου τραγουδιστής ε.

and most recently played guitar on Mark Lanegan’s album Blues Funeral and clarinet on Savages’ album Silence Yourself ,

Αυτό είναι από βικιπιντια.

Πάντως θα ήθελα να τον ακούσω ξανά σε πιο up tempo τραγούδια (για τα δικά του στανταρτς ε :grin:) όπως π.χ “Riot In My House” και “Quiver Syndrome” αλλά με τα δείγματα από το καινούργιο δεν έχω και πολλες ελπίδες.

Αγαπημένος τραγουδιστής και για μένα.

1 Like

Ένας θεός ξέρει ποιος συμμετέχει που με αυτόν :grin:. Ελπίζω πάντως να τον ξαναφέρουν, οι τελευταίες του συναυλίες ήταν και γαμώ το 2015.