Νέες Κυκλοφορίες 2018

Ήμουν στην συναυλία της Θεσσαλονίκης και ήταν όντως και γαμώ (φωτισμός ώστε να βλέπεις ίσα ίσα την φιγούρα του, ούτε καλησπέρα ούτε καληνύχτα και το σετλιστ μια χαρα…με τραγούδι από Screaming Trees :sunglasses:).

Το μόνο που με χάλασε (χωρίς να θυμάμαι ακριβώς τα λόγια του στο τέλος) είναι το σκηνικό με τις φωτογραφίες και τις υπόγραφές. Είπε θα είμαι μετά στο μπαρ, μπροστά στο μερτς (δηλαδή με την προϋπόθεση να αγοράσεις κάτι). Μπορεί να μην κατάλαβα καλά, αλλά μου άφησε μια πικρή γεύση στην κατα τα άλλα πολύ καλή συναυλία.

1 Like

Όχι ρε, σιγά, υπογράφει τα πάντα, μπορείς να του πας και παλιότερα CDs κλπ. Παλιότερα δεν έλεγε ούτε καλησπέρα, ούτε καληνύχτα, ούτε τίποτα, έχω πετύχει εκπληκτικό σκηνικό στο Gagarin νομίζω το 2009 που του την έπεφτε μια Γαλλίδα απροκάλυπτα κι αυτός ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΚΑΝ :joy:. Πλέον είναι λες και πρόκειται για άλλον άνθρωπο εκτός της σκηνής.

1 Like

Δυνατό. Και ο Μπίγαλης φαίνεται ότι είναι φορμαρισμένος για τα καλά.

6 Likes

Όντως δυνατό, αλλά ήταν το σχόλιο περί Μπίγαλη που με… συγκλόνισε!

1 Like

Βγηκε νεο Chevelle με rarities και B-sides

1 Like

Και το νέο Uncle Acid And The Deadbeats

1 Like

Kαι το Heir Apparent…

1 Like

SY355

κυκλοφορεί ελεύθερο και Gamay

2 Likes

Απλα σπερνει… μολις εκλεισα και να τους δω του χρονου.

Έρχεται 7 Δεκεμβρίου!

4 Likes

4 Likes

Βγήκε γαμώ τα παράλληλα σύμπαντα?

1 Like

Φοβερη δουλεια στις κιθαρες…Κ ειμαι ακομα στο 5ο κομματι…

1 Like

γμτχ του για φωνή μου σήκωσε την τρίχα στο Eternal Solstice . Δεν έχω χρόνο να συνεχίσω αλλά οπωσδήποτε θα τσεκαριστεί

κάτι σε Midnight του red sharks με τρόπο ερμηνείας King Diamond . Κατά 99,9 % υπερβολή & μαλακία είπα το ξέρω σχωρατε με

1 Like

3 φορά το παίζω σήμερα. Σε κάποια σημεία απλά δεν πίστευα στα αυτιά μου!! Ριφφαρες, σολιδια, τσιριδες, όλα μέσα

Ταξίδι σε όλα τα παράλληλα σύμπαντα μαζί το τελευταίο κομμάτι!! Cheers!!

1 Like

Ε! Σεβασμός λίγο σε αυτούς που δεν το ακούσαμε ακόμα λόγω κούρασης. Αλλά αύριο το πρωί καθοδόν για τη δουλειά θα το ρίξω και τότε θα δείτε… θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε. Ούτε τσίπα δεν έχετε - άκου εκεί ριφφάρες, σολίδια, τσιρίδες, όλα μέσα και σήκωμα τρίχας.

Αλήτες! Ε αλήτες.

Υ.Γ. Μόνο Sacral Rage (και Nalyssa Green :smiling_face_with_three_hearts:)

2 Likes

χαχαχαχ να μας συγχωράτε!! Παρασυρθήκαμε!! Καλή σας ξεκούραση!!

2 Likes

μονο σαν ονομα τους ηξερα! η μετενσαρκωση των Crimson Glory ρε!!!γαματοι!