Νέες Κυκλοφορίες 2018


Καλό δισκάκι.
Από κάτι κριτικές που διάβασα παίζουν heavy rock,doom blues,heavy grunge,stoner(γεια σας,ειμαι και εγω εδώ!)post punk,atmospheric sludge,post hardcore,noise rock και οτι να ναι rock.
Τελος πάντων εαν έχετε λίγο χρόνο ακούστε το,κάτι καλό μπορεί να βρείτε!

1 Like
1 Like

Έχω κολλήσει με Ripper και Tourniquet

1 Like

Haken…

Μόλις ερχόμουν να γράψω ότι κυκλοφόρησε το καινούργιο Tourniquet. Εξαιρετικό, ειδικά η δουλειά που έγινε στις κιθάρες είναι αξιομνημόνευτη και το κομμάτι που ανέβασες είναι ένα καλό δείγμα!

1 Like

τι θα γίνει μ’ αυτόν;

released.

και το daughters βγηκε…! Ωραιο ΣΚ θαχομε

1 Like

Μόνο σε μένα φαίνεται ψόφιος ο ριππερ?

…απλά οι κιθάρες είναι τόσο καλές που κλέβουν τις εντυπώσεις. :wink:

Πολύ ωραίο κομμάτι, μου αρέσει που συνδυάζει τόσους πολλούς κιθαρίστες με διαφορετικό ύφος.

Δεν γνώριζα ότι έχει την δυνατότητα να συνθέσει κομμάτια (λόγω της ασθένειάς του). Μακάρι να δούμε και άλλο υλικό.

2 Likes

:smiley:

1 Like

:confused: Απελπιστικά αδιάφορο με την φωνή να εξακολουθεί να είναι εντελώς άχρωμη και απαλευτη. Προσωπικά προσπερνω χωρίς σκέψη.

Δες αυτό όταν μπορέσεις. Είναι συγκλονιστικό.

Σόρρυ για το off topic.

2 Likes

Κι όμως είναι συμπαθέστατο - δεν ξέρω βέβαια αν αυτό οφείλεται στον μεταλλικό του χαρακτήρα και την εμφανή Maiden-ίλα! Από τη άλλη το νόημα του solo project δεν ήταν να στεγάσει τα τραγούδια του Harris που δεν θα ταίριαζαν στους Maiden;

Να παρατηρήσω επίσης ότι ο Μεγάλος πρέπει να έχει απολέσει εδώ και καιρό το αισθητήριο να διακρίνει τους τραγουδιστές που μπορούν να σταθούν στο ύψος των απαιτήσεων!

Είναι συγκινητικά καλό με κάποια καταπληκτικά κομμάτια.

Λίγες μέρες υπομονή

4 Likes

Τι μπαντάρα είναι αυτή γαμώ το σύμπαν.

Κάνει καλό μεταλκορ σήμερα:

Thank fuck for headphones. :wave:

6 Likes

Αυτό ερχόμουν να ποστάρω. Χαίρομαι που δεν είμαι μόνος μου σε αυτή τη χώρα.

1 Like

Cypress%20Hill%20-%20Elephants%20On%20Acid%20(2018)
Back to 1998

1 Like

πωπω μλκ τι κοψιμο κανει στο 2:50 !!! Koμματος…

2 Likes