Ιδανικη προταση γαμου

Στο Dark Side ενω παιζει Beherit. Ρομαντισμος στο φουλ.

Αν κ αργει πολυ κ ισως να μην συμβει ποτε γαμος παρ’ολα αυτα θα μου αρεσε κ μενα η προταση να γινει στο woodstock.Επειδη ομως κατι τετοιο ειναι ανεφικτο τελειως… θα ελεγα…σε παραλια,με το ηλιοβασιλεμα που εχω στο avatar,σαμπανια η μαυροδαφνη και εκει που δεν το περιμενω να μου πει κατι πολυ ρομαντικο και ειλικρινες που να το πιστευει ομως κ μετα απο αυτο να γινει η προταση γαμου(θα προτιμουσα να εμπεριεχει και αυτοσχεδιασμο η κλασσικη ατακα της προτασης).Επισης θα μου αρεσε σε συναυλια των deine lakaien,την ωρα που παιζει το love me to the end(αν κ τωρα που το σκεφτομαι,δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα,γιατι ισως μου εφερνε συνειρμους).Εκτος απο αυτα δεν θα ηταν καθολου ασχημη η ιδεα να γεμιζε ενα δωματιο με λουλουδια κ παρομοιες τετοιες εκπληξεις.Μηπως ειμαι πολυ ρομαντικη?:slight_smile: Η απαντηση και ομως ειναι οχι!Η πλειοψηφια των γυναικων(κ ας μην το παραδεχονται ολες)σε καμια περιπτωση δεν θα εθελε να τους γινει προταση γαμου στο σαλονι εκει που βλεπουν τηλεοραση ας πουμε!

Εγω παλι στη θεση σου θα ταν το μονο που θα περιμενα… βαση του σκηνικου που περιγραφεις…:lol:

Tοτε εισαι ακομα πιο ρομαντικος απο μενα:p ποσο δηλαδη???εντυπωσιακο θα ελεγα:p

now playing Ozzy-Goodbye to romance…

Σιγα παιδια, κολλησαμε.

Εντιτ:

Και βασικα να πω και κατι που μου τη σπαει περα απο το γαμο γενικοτερα. Γιατι ολη η κουβεντα περιστρεφεται γυρω απο το πως θα το πει ο αντρας στη γυναικα? Αμα θετε τοσο πολυ να παντρευτειτε κοριτσια καντε εσεις την προταση. Α σιχτιρ!

Οχι, απλα ειναι ενα default σκηνικο αυτο που περιγραφεις. :stuck_out_tongue:

Το θεμα ειναι να ειναι α) αυθορμητο ως σκεψη β) πρωτοτυπο διχως να καταντα παρωχυμενο. Το συγκεκριμενο δεν ειναι τιποτα απ’ τα δυο…

Γι’ αυτο και ανεφερα πως εξαρταται απ τη γυναικα… Διαλεγεις καποιο χαρακτηριστικο που την εκφραζει και χτιζεις ενα ομορφο σκηνικο γυρω του.

Edit: Ή μπορεις να στηριχτεις 100% στο στοιχειο της εκπληξης. Σε συναρτηση βεβαια με τα α) και β).

ΝΑ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΠΑΙΔΕΣ!
:!:

φαντασου ποση δυναμη θελει για να τσιριξεις ‘‘ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ’’

:-s

Ασε Mule, εχω ικανο τον Κοζυ για κατι τετοιο!:lol:

Τι παει να πει’’ το θεμα ειναι να ειναι…’’!!!.Για μενα ειναι ετσι.Ειναι καθαρα υποκειμενικο οποτε δεν επιδεχεται ουτε α) ουτε β)!Παρ’ολα αυτα ειναι και αυθορμητο για αυτον που γουσταρει να κανει προταση γαμου τη στιγμη εκεινη αλλα κ πρωτοτυπο αν αυτοσχεδιασει.Τι θες angmar???:slight_smile: :)εγω ετσι το φανταστηκα!!!

Ξυλο!

To rocking,παει για αποβαση στην Οια αυτό το καλοκαιρι…

Πλάκα πλάκα, φανταστείτε όμως κάποιος να κάνει ετοιμασίες με τριαντάφυλα και ροδοπέταλα και κεριά και και και… Και στο τέλος να του πει η άλλη όχι!

Να της πει :“δε πειραζει πλακα σου εκανα!”

Ιδανικη προταση γαμου ειναι μετα απο ενα ταψι μουσακα που εχετε μοιραστει να τρωτε για επιδορπιο τσηζ κεικ σοκολατας και να τρεχουν απο τα ματια σας δακρυα συγκινησης που εχετε βρει το αλλο σας μισο (γαστρονομικως τουλ)για να τα μοιραστειτε…Εκει της πετας το βαρυτιμο στην μουρη και της λες:Εισαι για ενα δευτερο γυρο???
Τι ηλιοβασιλεματα και φλωριες …Απλα πραγματα

Πεστα.

Δεν φτανει που θα φορτωθουμε μια ζωη την γκρινια τους, θελουν και ρομαντικα/πρωτοτυπα σκηνικα…

Ξαναλεω, αν θελετε τοσο πολυ να παντρευτειτε κοριτσια, καντε εσεις προταση.

Σιγα ρε Chris οπου γουσταρετε ειστε αντρες και οπου δεν …καντε μας προταση…Σιγα μη σας φερουμε και λουλουδια…Λιγη αβροτητα πια!!!

Οπως λες τη γνωμη σου, ετσι λεω και γω τη δικη μου.:stuck_out_tongue: Αν δε σου αρεσει μη μας παντρευεσαι.:lol:

Αστα αυτα!:wink:βγαλε το ρομαντικο εαυτο σου,μη ντρεπεσαι!δεν θα σε παρεξηγησουμε!βουνο η θαλασσα?:lol:

οκ…βουνο…χιονια…σαλε…:lol: :lol: :lol: