Ιδανικη προταση γαμου

M’αρεσει που ειστε του γαμου κοροϊδα :stuck_out_tongue:

Το ιδιο και σεις, οπου γουσταρετε ισοτητα κ φεμινισμος και οπου δεν …εσυ εισαι ο αντρας αναλαβε τις ευθυνες…

:slight_smile: :slight_smile:

  • 500 :wink:

Κανετε κατι που κανουμε και δεν το γουσταρετε δηλ?Ωραια νοοτροπια

Ο γαμος ειναι ωραιος μεχρι να σκασει η πρωτη ειδοποιηση για αποπληρωμη δοσης δανείου…:lol:

:lol: :lol: μεταξυ μας παντα,το καλυτερο δεν θα ηταν βαρκαδα σε λιμνη με θεα τις Ελβετικες Αλπεις?ΕΕ??:stuck_out_tongue:

Που φτάσαμε…Να βαριιούνται οι άντρες να κάνουν πρόταση:lol:

Κοιτα εμεις δε τα χουμε βαλει ποτε με κοινωνικα προτυπα του τυπου ‘‘οι γυναικες αυτο’’ και ‘‘οι γυναικες εκεινο’’. Τωρα πως γινεται τη μια να θελουμε την ισοτητα, αλλα σε αλλα θεματα ο αντρας να ΠΡΕΠΕΙ να παιρνει πρωτοβουλια (ειδικα απ τη στιγμη που οι γυναικες κραζουν τα κοινωνικα στερεοτυπα), ε αυτο ειναι αξιο αποριας!

Edit:

Οχι.:slight_smile:

Οχι απλα περιμενουμε να αποφασισετε:

  • αν θελετε ισοτητα κ φεμινισμους κ τετοια, συμφωνοι. Αλλα να κανετε κ σεις και προτασεις γαμου και να παορνετε πρωτοβουλιες και ολα αυτα που “οφειλει να κανει ο αντρας επειδη ειναι αντρα”.

  • αν παλι θελετε τον αντρα να εχει την πρωτοβουλια τοτε παλι συμφωνοι. Θα σας κανουμε τις πιο πρωτυπες προτασεις γαμου εβερ, θα πληρωνουμε τα παντα αλλα αμα ακουτε και κανα “εσυ στην κουζινα σου” μην στραβωνετε.

Διαλεγετε και παιρνετε.

Οχι.
Κανει ψωλοκρυο εκει.

Χίονια. Ρισπέκτ.
Και αν πάει κάτι στραβά, την πετάς την άλλη από το βουνό και χάνεται στο χιόνι. :expressionless:

Οχι…αν μετανιωσεις την κανεις με σλαλομ απο την πλαγια…

Λιμνη οχι…ναυτια

Τι λες ρε. Κριμα να πανε χαμενες.

Μπορουμε να τις χρησιμοποιησουμε ως προσαναμα για το τζακι. :expressionless:

:lol: :lol: :lol: Εισαι κακος!κ μολις σου ευχηθηκα!(θα μου πεις εμενα θα πεταξεις απο κει??χρονια πολλα!!!)

Δεν είμαι κακός! Είπα σε περίπτωση που πει όχι.
Ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά :slight_smile:

Ωχ ο σερβιτορος απο το μιτινγκ στο φορουμ:p

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

:lol: :lol:

:lol: θεος ο τυπας…

Να σας πω για την δικιά μου να γελάσουμε???//
Αν και είμαι οπαδός της ρήσης τα εν οίκω μη εν φόρουμ ακούστε
Είναι πρωτομαγιά έχω άρτι γυρίσει από το αμέρικα σε παρέα έχω γνωρίσει τον άντρα μου και είμαι χωρίς να το ξέρω έγκυος στο γιό μας αλλά έχω τις σοβαρές υποψίες περί του γεγονότος πάνω στο καφέ και υπό τους ήχους του summer time της janis joplin κάπου στο Λυκαβητό μου ζητά να μοιραστούμε την ζωή μας ενώ μου προσφέρει το απαραίτητο μονόπετρο :lol:
Το πέρνω το κοιτάω στον ήλιο και απαντώ αν συμβαίνει κάτι που υποπτεύομαι η απάντηση είναι ΝΑΙ αλλά αν οχι έλα σε πεντέ έξι χρόνια ξανά και που ξέρεις???ίσως??? μπορεί???

Το κοιταξες στον ηλιο για να σιγουρευτεις οτι δεν ειναι μαιμου?

Για τα προηγουμενα ποστ (οχι της rock and roses)… Ωραια, να σας κανουμε προταση, να δουμε ποσο αντρες θα νιωσετε μετα και τι θα λετε στους φιλους σας. Το χουμε στανταρ το οχι :lol:
Καλη φαση θα ηταν αλλα εχει καταντησει εθιμο να ζηταει ο αντρας απο την γυναικα, that’s all.