Ιδανικη προταση γαμου

Nα δεις ποσο αντρες θα νιωσουμε που θα σας τρωμε για μια ζωη στη μαπα :smiley:

Πειτε οχι, απλα! Εδω μιλαμε για την προταση κι αρα γι’ αυτους που θελουν. Τα μετεπειτα που λες με οποιον κυριο δεν θελει.

σε ένα φόρουμ που ο ΜΟ ηλικίας είναι τα 22 χρόνια (μπορεί κ χαμηλότερα), τι νόημα έχει να μιλάμε για γάμο ? πόσο μάλλον για προτάσεις…

σιγά μην αρχίσουμε να μιλάμε κ για χοληστερίνη.

τόλκι είσαι πολύ άγριος βλέπω κ σε βλέπω να παντρεύεσαι πρώτος πρώτος

Κοιτα φιλος, πρεπει να σαι και πολυ ΑΝΤΡΑΣ για να πιασεις ορισμενα πραματα.

Σας αφηνω, εχω ραντεβου με ΜΠΥΡΟΝΙΑ.

8O 8O 8O 8O

Οχι δε…

Λοιπόν για να σοβαρευόμαστε επειδή πλην ελαχίστων εξαιρέσεων ήτοι κάτι γερόλυκων όπως εγώ ο αλλος ο μανιακός των kiss που περνάει και κλιμακτήριο ένας χαμένος στα βάθη των usa και κανά δυό άλλοι οι περισσότεροι ειστε νέα παιδιά έχω να σας συμβουλεύσω να αφήσετε τους γάμους ς και τις προτάσεις και να κοιτάξετε τα μαθήματά σας τις σπουδές σας τα επαγγελματικά σας τα στρατιωτικά σας να ερωτευτήτε να ξεερωωτευτήτε να κλάψετε να πονέσετε να χτυπηθείτε να πάτε για μπυρόνια για σουβλακόνια να κλείσετε θέσεις για το rockwave όσοι δεν το χετε κάνει ακόμα και για γάμους έχετε καιρό
ΚΑΘΕ ΠΡΑΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Ο ΚΟΛΙΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΕΓΙΝΕ ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ:-k

μεγάλη κουβέντα, από τα ωραία κλισέ. βάλε κ τα ταξίδια μέσα, και είμαστε οκ. όποιος δεν ζήσει το σήμερα, θα το νοσταλγεί αύριο.

και ωραιο ψαρι ο κολιος επισης…

Έτσι ακριβώς. (ή σε άλλη κατάλληλη συναυλία βεβαίως βεβαίως) Τέλλλλος.

    +
  Αυτό μου θυμίζει την αντίστοιχη -απίστευτη!- σκηνή στο [SPOILER]Love Me If You Dare[/SPOILER]

Άσε μας να ονειρευόμαστε :frowning:
:stuck_out_tongue:

Βασικά δε χρειάζεται όοοολο αυτό το γλυκανάλατο.(αν και γουστάρουμε ρομαντισμό και γλύκες τίγκα).
Δε χρειάζονται καν λόγια.Απλώς να δείξει ο ένας στον άλλον ότι “είναι απολύτως απαραίτητο να είμαστε μαζί για την υπόλοιπη ζωή μας και δεν υπάρχει άλλος τρόπος”.
(Σ αυτά εννοείται η δήλωση ότι “δεσμεύομαι να δουλέψω πολύ προκειμένου να τα καταφέρουμε” εε,μην είμαστε μόνο ρομαντικοί.Ας είμαστε και ρεαλιστές)

Στο τέλος του “4 γάμοι και 1 κηδεία” είχε μια ωραία ιδέα… :stuck_out_tongue:

Ο Καρβέλας και η Βίσση μεσα σε δύο διαφορετικά αυτοκινητα, σταματάνε διπλα δίπλα σε ένα φανάρι. Φωνάζει ο Καρβέλας μέσα απο το αυτοκινητό του: θελω να παντρευτούμεεεεεε!!! Απαντάει η Βίσση: Κι εγώωωωωωωωωω!!

ωραίο μου φαίνεται.

Δεν ξερω να οδηγω, σορυ.

[SIZE=“5”]ΚΑΜΙΑ.[/SIZE]:-s

Ξερω εγω.:stuck_out_tongue:

καθόλου ωραιό μετα απο αυτην την μερα παντρευτηκαν κ βιασαν την ελληνικη μουσικη…που ειναι το ωραιο δηλ?

¶μα είναι να κάνω πρόταση στη Βίσση, ούτε εγώ… :roll:

Oποιος δε ξερει να οδηγει να κανει την προταση γ@μιωντας!

λοιπον…
ιδανικη προταση…
βραδακι, μεσα στο συντριβανι της Ρωμης…

ξερω…ξερω…η φαντασια οργιαζει…:stuck_out_tongue: μ’αρεεεσει :smiley:

Συμβιβαζεσαι με μια προταση νταλα στον ηλιο μεσιμερι στο συντριβανι της Ναυαρινου που κατουραει το τσιτσιδο παιδακι ? :naughty: