Πως τον πινετε;;;

…τον καφε σας…και τι καφε πινετε…

εγω φραπε μετριο…χωρις γαλα…

προλαβα…

καπουτσίνο κλασικό,ζεστό σε κούπα

μα οχι…γιατι;;;

δεν πινω καφε.πραγματικα…και μονο που τον μυριζω σιχαινομαι…

επειδη υπαρχει…

αληθεια λες;;;; οχι ρε…σκατα…προλαβετεεεεεεεε

Χειμώνα - νες μέτριο με γάλα. Καλοκαίρι - φραπέ (μόνο σε σέικερ!) μέτριο με λίγο γάλα ή χωρίς.
Που 'σαι παιδί! Ένα φραπέ, ξέρεις πως, και γρήγορα γιατί κλείνει το μάτι! :stuck_out_tongue:

Τον πινω με παθος…

Πρόσεχε τι λες και πως το λες γιατί μπορεί να παρεξηγηθείς… :stuck_out_tongue:

Καθε αλλο… Μπορει να εξηγηθω

Εμενα παγια τακτικη μου ειναι να τον πινω. Απο εκει και περα ο καθενας κανονιζει την πορεια του.

Το χειμώνα τον πίνω αμερικάνικο πάντα άνευ προσθήκης ζάχαρης και γάλατος το δε καλοκαίρι τον πίνω
φραπέ με 4 παγάκια και πάντα σκέτο.
Καφέ με ζάχαρη έχω πιεί μόνο σε μνημόσυνα μακριά από δώ και κηδείες δύο φορές μακριά από δω
Α ξέχασα ενιότε πίνω και κανά φρέντο παντα σκέτο με φυτική σαντιγύ και μπόλικη κανέλλα

Toυς τελευταίους μήνες ελληνικό σκέτο.

Γενικά ποτέ δε βάζω ζάχαρη στον καφέ, μόνο γάλα

Δεν εχω πρόβλημα με τον καφέ! αρκεί να είναι μέτριος και όχι σκέτος…το οποίο ειναι εκνευριστικό όταν γίνεται… συνηθως πίνω φρέντο, ελληνικό (διπλό), γαλλικό (κυρίως όταν έχω διαβασμα) και εσπρέσσο (οταν έχω νεύρα)

Χειμωνα σπιτι νες μετριο χωρις γαλα. Καλοκαιρι σπιτι φραπε (σε σεικερ) μετριο με γλυκο παλι χωρις γαλα.

Στα σταρμπακς (μονο των βριλησσιων απενταντι απτα μακ γιατι ειναι τρου) τον χειμωνα caramel macchiato και το καλοκαιρι frapuccino caramel. Σαν χθες θυμαμαι μια μερα τον φεβρουαριο που ειχε του πουστη το κρυο εξω και τρεχαμε με ενα φιλο μου και καναμε γκραφιτι το πρωι σε ενα τουνελ και αφου ειχαμε ξεπαγιασει πηγαμε και ηπιαμε ενα caramel macchiato και φαγαμε μια toblerone. αχχχ

Capitaldogs ολου του forum ενωθειτε:lol: :stuck_out_tongue:

On topic:Σχεδον καθημερινα φραπε σκετο,αγαπημενη μου γευση του γαλλικου…

Μετριο χωρις γαλα. Φραπε παντα!:stuck_out_tongue:

Ρε αλητη σου λεω ειναι τρου αυτα τα σταρμπακς

Ο υπαλληλος ειναι μεταλας

Χειμωνα-καλοκαιρι,φραπε γλυκο χωρίς γάλα…