Συναντηση - Γνωριμια Με Εναν Διασημο!

Νταξει δν θα το ελεγα γνωριμια … μια αγκαλια , μια φωτο και 5-10 κουβεντες δν ειναι γνωριμια αλλα νταξ’… καλα περασαμε με τον Robert περσυ. :stuck_out_tongue: :smiley:

Επισης εχω μιλησει (και εχω και αυτογραφο) αρκετη ωρα με τον John Patitucci οταν ειχε ερθει πριν κανα 2 χρονια με τον Wayne Shorter.

κι εγω εχω γνωρισει πολλους και μεγαλους αλλα το καλυτερο ηταν με τους in flames στο hellfest oταν τους ειπα οτι ειμαι απο ελλαδα o friden εμεινε αφωνος και μου εδωσε να καταλαβω ποσο θελουν να παιξουν στην ελλαδα(μου απολογηθηκε χωρις καν να φταιει καταλαβαινετε).και με τον leif edling των candlemass ειχα μια συζητηση στην οποια τον ρωτησα σχετικα με τους radiohead που αποθεωνε σε παλιοτερες συνεντευξεις του εμεινε "που το θυμηθηκες? πανε 10 χρονια απο τοτε"οσο συζηταγαμε ειδα οτι περα απο πολυ καλος μουσικος ειναι και ευχαριστος συνομιλητης.

Εγω βασικά δεν εχω γνωρίσει, δλδ να κάτσω να μιλήσω με κάποιον αλλά στο MMD μόλις άρχιζαν οι Nightwish, εγω κ καμια 10αρια ακόμα άτομα περιμέναμε τους Nevermore. Κάποια στιγμή σκάει μύτη ο Loomis, αρχίζω με εναν κολητό να φωνάζουμε “Jeff,Jeff’” κ ήρθε κ μας χαιρέτησε. Καλό παιδί. Εννοείται δν έπλυνα το χέρι για καμια βδομάδα…

Εχθές Μίλησα στα Υπόγεια Ρεύματα. Θεούληδες!

χαχαχα.και γω στον βενζινα απεναντι.Τρομερος σολαριστας.Σου βαζει βενζινη χωρις να το καταλαβεις.Μα τι λεμε τωρα.#-o :lol:

Φυσικά. Αφού ο Βενζίνας πλάκα στην πλάκα πρεπει να είναι πιο ενδιαφέρον άτομο απο κάποιους του τύπου Ulrich ή Tarja. Κι εγω πιο πολύ θα χαιρόμουν να γνωρίσω τον Βενζινα!

Ειναι τρελος ειναι τρελος ο βενζινας ειναι τρελος ο βενζινας.:lol: :lol: :lol:

Eiχα γνωρισει τον Kai Hansen οταν ειχε ερθει στο Rodon (RIP) με Gamma Ray/Hammerfall. Ειναι οτι δειχνει στις φωτο που βλέπουμε. Χαβαλετζης και με το χαμογελο παντα.
Προσφατα συναντησα τους Εpica. Ο Coen αν και δεν του φαίνεται ειναι τρομερο πειραχτηρι. Οπως και ο Αd. Η Simone εκτος το οτι ειναι κοντη τελικα, δεν λέει και πολλά. Αυτα τα περιοδικα τους κανουν μοντελα ολους τελικα…
Ο Βαγγέλης Γιαλαμάς πιάνεται? :stuck_out_tongue:

Άσχετο αλλά… Τζορτζ Κλούνι - Καλοκαίρι 2000 στο καράβι για Σαντορίνη