Αποτυχημένα πεσίματα

Δεν σε λενε Μαρια?
:-k

Εμεις ειχαμε στειλει τζατζικι σε 2 κοπελες.
Αλλα δεν το φαγανε οι ηλιθιες.Τζαμπα πηγε.

Με σκορδο ή τσουκ?

Ε δεν το φτιαξαμε και με τα χερακια μας ρε βλαμμενε.
Αλλα μαλλον θα ειχε.

Κατακρινεις τις κοπελες που δεν φαγαν το τζατζικι και τις χαρακτηριζεις “ηλιθιες”, την στιγμη που εισαι ανικανος να απαντησεις αν ειχε σκορδο ή οχι. [-X

Καλή φάση το τζατζίκι. Μου θυμίζει που μας είχαν κεράσει με την κολλητή μου λεμονάδες. :expressionless:

η πράξη είναι πάνω απ’όλα…τέλος.:stuck_out_tongue:

το καλοκαίρι όταν ήμουν χωριό , βγήκαμε ένα βράδυ στα μπαράκια της περιοχής στην παραλία αρκετά άτομα.
εκεί που πίναμε , λέγαμε βλακείες κλπ…έρχεται μεγάλη γυναικοπαρέα στο διπλανό τραπέζι.
2-3 ήταν πολύ καλές , μικρούλες σχετικά , 17 χρονών.

εκεί που αρχίσαμε τις κουβέντες, άρχισε ένας να λέει χοντράδες, να κάνει βλακείες με έναν άλλον (μεθυσμένοι λιγουλάκι), να βρίζει για να “εντυπωσιάσει” τις κοπελιές…:? :? :?

φυσικά τα μάζεψαν και έφυγαν όσο το δυνατόν γρηγορότερο…και μεις με το πουλί στο χέρι συνεχίσαμε…

αθάνατη βλαχιά

Μπα, περισσότερο είλικρινές είναι παρά αστείο!

Αθάνατα sixties… :lol:

Το πιο λουζερ πεσιμο που εχω δει ήταν στο διπλανο τραπεζι απο ενα μπαρ που καθονταν 2 κοπελες…Στο μπαρ μονος του ενας φανταρος (κρινοντας απο φαβοριτα,και κουρεμα)…τις κοζαρει ωρα…Σε μια φαση σηκωνεται με 3 σφηνακια στο χερι τα αφηνει στο τραπεζι τους,αυτες συνεχιζουν να μιλανε και να μην του δινουν σημασια …αυτος κανει την κινηση να υψωσει τα ποτηρια,αυτες τον αγνοουν, αυτος πινει μονος το σφηνακι στο τραπεζι τους αυτες συνεχιζουν να τον αγνοουν και φευγει φανερα ντροπιασμενος…Το ποσο τον λυπηθηκα δεν περιγραφεται…Τρελη λουζερια και ενταξει οι γκομενες ηταν ατελειωτες γαιδουρες…Και μετα λεμε γτ δε μας την πέφτουν…Αν του ξανασηκωθηκε απο τοτε ,σιγουρα δεν ηταν με γυναικα…:stuck_out_tongue: Λουζερια ρεεεεε

Καλα σας λεει ο Λουνατικ.Ψωναρες Ελληνιδες.

Ε ρε κατι γεροντοκόρες που υπάρχουν…

Μια χαρά ήσουν εσύ με τις ερασμίτισες.

ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ…Στην Θεριον θα την πεσω τελικα…Θεριον κουκλαρα μου να κερασω μια φετα, ενα τζατζικι …κατι?:lol: :lol:

Τζατζίκι=το φαγητό του τσίπη…:lol: :stuck_out_tongue:

Ενα κουβέρ είναι πιο χοτ 8)

Κουβέρ σουβλατζίδικου?χαχαχαχχααχαχαχαχα

:lol2: :lol2: :lol2: Όχι Θεέ μου, δεν υπάρχει :lol: :lol:

Ένα ελεεινό που έχω ζήσει ήταν στη σχολή μου, στις καταλήψεις του Μαηούνη. Ψήνουν σουβλάκια κτλ κι εγώ τα πουλάω στον κόσμο :smiley: ώσπου αποφασίζω να κάνω διάλειμμα. Ε πάω κάθομαι δίπλα σε κάτι παιδιά, μιλάμε κτλ ώσπου εμφανίζεται ένας θεούλης κι επιμένει να με κεράσει μπύρα. Εγώ λέω ευχαριστώ κτλ γιατί το παιδί το ήξερα, στο έτος μου ήταν, και λέω νταξ φιλικά το κάνει. Μετά με ρωτάει αν θα κοιμηθώ στη σχολή. Του λέω “μάλλον ναι” και μου κάνει μία “θες να κοιμηθούμε μαζί; Έχω και ράντζο”. Πρέπει να μου έφυγε κανένα νεφρό από το να προσπαθώ να μην ξεσπάσω στα γέλια. Ήθελα να του πω “έχω και ράντζο, πάμε μια βόλτα;”.

Ε φεύγω από δίπλα του ευγενικά και πάω πιο πέρα, γελάω, ηρεμώ και πάω να βρω κάτι φίλους μου. Προχωράω και με τραβάει ξαφνικά ένας από το χέρι και μου λέει -φανερά μεθυσμένος- “εεσσσσένα σσσσε ξξξξέρω”. Πάω να του πω “ναι, συμφοιτητές είμαστε” αλλά συνεχίζει με απόγνωση και λέει “σσσσήμερα έχχχω γενέθθθθλια”. Εκεί που πάω να του ευχηθώ, μου χώνει μια μπούκλα του στη μούρη και μου λέει “μμμύρισε, μου έρρρριξξξξαν πρόββειο γιαούρττττι” :expressionless:

Νταξ το δεύτερο δεν ήταν πέσιμο αλλά ήταν γαμάτη εμπειρία :lol: Περιττό να πω ότι από τότε όποτε με βλέπουν αντιδρούν και οι δύο πολύ ντροπαλά, λένε ένα γεια και ψιλοεξαφανίζονται :stuck_out_tongue:

Δηλωση Joey De Maio (ενας είναι ο DeMaio…:lol:) εν ετει 1994…(σχετικό με το thread…)…-Oταν πλησιαζεις μια γκομενα,πρεπει να της λες με την μια οτι θέλεις να την πηδήξεις…Τα πολλά γλυκόλογα δεν πιάνουν…Περισσότερα ομως στο βιβλίο που θα βγάλω -Πως να ριχνετε γκόμενες…#-o :lol: (Οποιος εχει βρει το βιβλίο να μου το πει…:lol: Θα ειναι τρελλο ντοκουμεντο…)

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: