Αποτυχημένα πεσίματα

Στη σχολή μου ένας τύπος κάνει το επικότερο πέσιμο σε κοπέλα. Όπως ακριβώς κάναμε στο δημοτικό για να τραβήξουμε την προσοχή των κοριτσιών. Δεν περιγράφεται. Απλά πρέπει να το δείτε… :lol:

Εχω και ραντζο. Με λενε Σάντσο Πάντσο. Και γαμωωωωωω…

Της τραβάει τη κοτσίδα?

Έλα μη μου λες τέτοια και χάνω πάσα ιδέα για τη ΣΓΤΚΣ που τόσο συμπαθώ…:lol:

Μια φασολαδα με πολυ κρεμμυδι.Αντε,και για συνοδευτικο ενα τζατζικακι.
Η συνταγη της επιτυχιας.

Καλα δεν ξερω τι λετε απο ΤΕΙ κλπ παντως στο Παντειο πρεπει να ειναι πιο πεφτουλες ετσι…Οι περισσοτεροι δεν εχουν αφησει γκομενα για γκομενα που να μην της την πεφτουν…Και επειδη το τμημα μου δεν φημιζεται και για τις ομορφες του εχουν αναδειξει τις μετριες μπουζουξουδες σε θεες…θα ξερασω…Αποτυχημενα πεσιματα δεν εχω(δεν εννοω χιλοπιτες φυσικα8) ) γιατι πολυ απλα αν βλεπω οτι δεν με παει δεν κανω τιποτα…ναι τετοιος χεστης:D

Η συνταγή του θανάτου είναι αυτή. Κι όχι μόνο για εσάς αλλά και όποιου θα βρίσκεται κοντά…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ανήμερα πρωτοχρονίας είμαι με άδεια από στρατό και πάμε με ένα φιλαράκι συν-φαντάρο από τη μονάδα, τον Μ., σε ένα μπαράκι. Σε κάποια φάση ο Μ. αρχίζει με το blue tooth του να ψάχνει γυναικείο nickname, μπας και βρει καμία στο μπαρ να κάνει κίνηση. Βρίσκει μία, αρχίζουν να ανταλλάσουν εικόνες κλπ. Γρήγορα βρίσκουμε ότι αυτή κάθεται ακριβώς απέναντί μας. Μετά από λίγη ώρα της κάνει νοήμα και το καταλαβαίνει κ αυτή (αλλά δεν δείχνει να χαίρεται…). Ντροπαλός και ο Μ. δεν κάνει καμία κίνηση. Αφού τον πίεσα, το παίρνει απόφαση να σηκωθεί να πάει να της μιλήσει. Και ακριβώς εκείνη τη στιγμή την πλησιάζει ένας άλλος τυπάς από το πίσω μέρος του μπαρ και της πιάνει κουβέντα. Η τύπισα έπαιζε με το blue tooth της με πολλούς και βρήκε άλλον που γούσταρε… και ο Μ. έμεινε με το… κινητό του στο χέρι! :lol:

Xoxox το αστείο είναι ότι μόλις σήμερα της τράβηξε την κοτσίδα! Δεν το είχε ξανακάνει.
Αλλά τι περιμένεις από άτομο που από γυμναστική ακαδημία κατέληξε σε μας… :stuck_out_tongue:

Δεν το έπιασα αυτό… Τι έχει η γυμναστική ακαδημία;;;:-k

Τίποτα, απλά λέω ότι το πόσο άκυρο είναι το παλικάρι φαίνεται από το που ξεκίνησε και που κατέληξε…

Στην τελική, το πιο αποτυχημένο πέσιμο είναι αυτό που δεν έγινε :-k :-k

Ενταξει, το ξεσκισαν και αυτες. Θα μπορουσαν τουλαχιστον απο στοιχειωδη ευγενια να πουνε ενα “ευχαριστουμε”. Διαολεμενα θυληκα, γεροντοκορες να μεινετε.

+1 O Μοδ! 8)

Ήμασταν σε ένα μπαρ, καλοκαίρι κ έρχεται ένας τύπος κ την πέφτει σε μια φίλη μου με την εξής ατάκα

“Έχεις δύο τσιγάρα , αν όχι ένα ?”

εμένα μου φάνηκε αστεία, εκείνη ξενέρωσε… 8O :wink: :frowning:

γυναίκες…

Βασικά αυτος δεν ειναι πέφτουλας…γύφτουλας ειναι…

το θέμα δεν ήταν το τσιγάρο προφανώς, απλά ήταν αφορμή για συζήτηση…

Απ’ οσα διαβαζα μακραν καλυτερο το ραντζο με dexter και το φυλλαδιο με lady starlight.

Ενας 23χρονος την επεφτε εναν καιρο στην αδερφη μου (14) και την αποκαλουσε λιακαδα μου :lol: Μορφη ο τυπος.

Πλακα ειχε μια φορα που μας ειχε πλησιασει στην πλακα με μια φιλη μου ενας Κουβανος - γυρω στα 25 μαλιστα (μας συστηθηκε κανονικα και το πε δλδ) και ειπε την ωραια την ατακα… “what are you doing tonight?both of you…” (λολ) και η φιλη μου πηγε να πει οτι παμε βολτα. Ευτυχως την προλαβα και του ειπα “our dad is waiting for us, sorry” :stuck_out_tongue:

Νταξει οσο απλα κι αν ακουγονται ειναι να τα ζεις :Ρ

Off -topic

Πω, πω, μεγάλο κεφάλαιο τα περι ‘‘πεσίματος’’ ρε παιδιά…

Βασικά το πρόβλημα στην όλη κατάσταση είναι οτι οι περισσότερες γυναίκες είναι ήδη προκατελημένες, και ξέρουν/βλέπουν πότε ο άλλος είναι έτοιμος να της την ‘‘πέσει’’ και απο μέσα της λέει, ούφ, για να δουμέ τι μ@@#$%^ θα πέι τώρα και αυτός ,και όλα αυτο το σκεπτικό πρίν κάν ακόμα ανοίξει ο άλλος το στόμα του.

Επομένως, αυτο που θα πεί αυτός πρέπει να είναι πολύ μα πολύ καλό και έξυπνο και απλό. Επομένως το συμπερασμα μου , ειναι να πεσεις στο κατάλληλο πρόσωπο την κατάλληλη στιγμή, είναι ποιο must απο το τί θα πείς. Δικιά μου γνώμη πάντοτε.

Προσωπικά δέν μου έχει τύχει κάτι άξιο αναφοράς, αλλά θα παραθέσω κάτι που διάβασα στο Men’s Health. Είναι πολύ καλο πιστεύω και πρέπει να το ξέρουν όλοι οι αντρες :stuck_out_tongue:

Ζητήσαμε 100 απο γυναίκες να μας αξιολογήσουν θέματα συζήτησης για το πρώτο ραντεβου ή πέσιμο.

Με το 1 να μην βγάζει πουθένα και με το 5 να της κάνεις ‘‘κλίκ’’.

. Ρωτάς πώς τα πάει με τη δουλεία - 2,5
. Θέλεις να μάθεις για τον τελευταίο χωρισμό της -1,5
. Ρωτάς για τις περασμένες διακοπές - 4
. Αναλύεις τις θεωρίες σου περί μεσανατολικού - 2
. Ξεσκαλίζεις ιστορίες απο τα παιδικά της χρόνια - 5
. Μιλας για ποδόσφαιρό - 1,5
. Ζητάς να μάθεις περισσότερα για τις αδερφές της - 4
. Ανταλλάσσετε απόψεις για το Lost - 4

έχουν όλα ένα μείον μπροστά ή μου φαίνεται?:stuck_out_tongue:

Ενταξει εξαρταται και σε τι μεριδα γυναικων απευθυνθηκε. 100 γυναικες δε λενε τιποτα.