Αποτυχημένα πεσίματα

Μου το πε ενας φιλος σημερα.

Παει ενας γνωστος του σουρωμενος σε μια θεα,της λεει
-γειαα πως σε λενε?
-Δημητρα.
-Γιωργος,χαρηκα.Ποσα κιλα εισαι?
-Εεε…Καπου στα 55.
-Κι εγω.Ταιριαζουμε.

:expressionless:

:razz:

Προχθες στα mac κάθησαν δύο χοντρές και μία καλούτσικη πίσω μας. Εμείς αρχίσαμε τις μαλακίες, ρευόμασταν κλπ, λέει ο ένας “πωπω έκανα μια διάρροια το πρωί” κλπ, και εκεί που πάνε να φυγουν βγαίνω και λέω:

“Μανδεμουαζελ! Θα μου δινες το τηλεφωνάκι σου?”

Λέει η μία χοντρή “Εγώ?”

Λέω όχι εσύ ρε η άλλη. Ψήνομαι να γελάσω το βράδυ. Και είπε όχι

:razz:


[ουδεμία σχέση με therion, κόλλαγε τρελά :p]

Είσαι κάφρος.

Ειρωνικό ήταν αυτό? :stuck_out_tongue:

Μάλλον.

Σημερα ένας "γεια σου"με ακολουθούσε με το μηχανακι …Με το υφος του easy-rider “έχουμε τη φωτιά στον Υμηττο, θα βάλεις εσύ κι άλλη” και μετά τα κλασσικά “θες να πάμε για καφέ” “το ονοματακι σου δεν μας ειπες”…το επαιζα τουριστρια εγω…me no speak greek:lol:

Μια αλλη φορα στο Καραισκακη που ειχα πάει μόνη μου, ερχεται και καθεται ενας διπλα μου. Μετα απο λιγη ωρα, αρχισε να μου πιανει την κουβεντα και να μου αναλυει αρχικά για το συστημα του Λεμονή…βγηκανε οι παικτες για ζεσταμα, κι αυτος συνεχιζε να μου “εξηγει”: “Να, κι αυτος εκει είναι ο Λεντέσμα…κι εκει δεξια που βλεπεις είναι ο Γκαλλετι…” :lol: (ποιος ξερει, ο ανθρωπος θα θεωρησε αυτονοητο ότι δεν τους ξερω…) Ως εδω σκεφτομουν “ενταξει, απλά θελει να πιασει την κουβέντα σε καποιον για την ομαδα…”
Αλλά μετά, με είχε πρηξει να παμε για ποτό και να του δωσω το τηλεφωνο μου. Οποτε είπα τη μουφιά ότι είμαι αρραβωνιασμένη κι ότι απλά ο “μελλων συζυγος” εχει διαρκειας σε αλλη θυρα και με περιμενει μετα τον αγωνα…:roll:

Τελικά ποιο είναι το τηλεφωνάκι σου?

-Είσαι σπίτι;
-Ναι
-Οκ. Ετοιμάσου για χαβάη!

#-o

Πράγματι, ισχύει.
Ήμουν στη θύρα 26.

Quote:
Originally Posted by Dimi_tallica
Οποτε είπα τη μουφιά ότι είμαι αρραβωνιασμένη κι ότι απλά ο “μελλων συζυγος” εχει διαρκειας σε αλλη θυρα και με περιμενει μετα τον αγωνα…

8O
Ν’αλλαξεις θυρα future husband! :stuck_out_tongue: Δεν εχει καλή θεα απο’κει…ολο διχτυ και κακο![-X

Ε οι φατσούλες είναι δικές μου!:dizzy: :vibrate: [-o< :thumbdown: :evil: :bounce:

  • Γεια, με λένε Κώστα

  • Χέστηκα

  • Μ’ αρέσουν οι γυναίκες με δυναμισμό

  • Δε μ’ αρέσουν οι άντρες που είναι μαλάκες

:lol:

Λυπαμαι αλλα σας νικησα.Ειμαι ο πιο αθλιος του συμπαντος.Συναυλια king diamond.Μετα απο 16 μπυρες και 3 τσιγαρα (μαλμπορο ε) πετυχαινω 2 κοπελιες και ακολουθει ο παρακατω διαλογος.

  • Κοριτσια θελετε να μου παρετε μια π…?
    -Αν το ζηταγες με καλυτερο τροπο ισως.
    Συμπερασμα.Η ειμαι πολυ μαναρι η ειχανε πιει και αυτες η ηταν λιγουρες.:lol: :lol:

χαχαχα , είσαι ωραίος. Ο,τι και να σου είπαν, το έθεσες πολυ λακωνικά… :wink: Αλλά θα σου προτινα να μην το ξανα-κάνεις :smiley:

Μια φορα ημασταν σε μια καφετερια της θεσσαλονικης εγω και αλλοι 3 φιλοι μου.Ο Ν. μας λει

-Κοιταξτε μια ωραια εκει,θα τη κοιταω συνεχεια με ερωτικο βλεμμα για να τη ριξω…

Την κοιταζει…την κοιταζει…τον βλεπει και αυτη…Την κοιταζε ασταματητα για δεκα λεπτα περιπου.

Μετα απο 10 λεπτα κοιταγματος σηκωνετε αυτη μπροστα σε ολο το μαγαζι και λει
-Ρε τι κοιταζεις σα καθυστερημενο γαμωτο ολη την ωρα…

Περιττο να σας πω οτι αφου πεθαναμε στα γελια,δεν ειχαμε και μερος να κρυφτουμε γιατι ειχαμε γινει ρεζιλι σε ολο το μαγαζι(οντας παρεα του φιλου μου Ν.)

Δεν σεβονται πια τιποτα οι κορασιδες.Ελπιζω να μην του εμεινε ψυχικο τραυμα.:lol:

αχαχα:lol: Την είπε κανονικότατα:lol:

Δεν θα ήταν πολύ ωραίο, όλες οι ελέυθερες γυναίκες, μόλις βγαίνουν απο το σπίτι τους να φοράν μια κοντκάρδα, που να λέει , ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ( ??? )

H4cK-b0y says:
EMIS PEZAME KRIFTO
H4cK-b0y says:
STO SPITI ENOS PEDIOU
H4cK-b0y says:
GIA PLAKA
H4cK-b0y says:
K ITAN MIA SIMFITITRIA MOU APO TIN ARISTERI SISPIROSI
H4cK-b0y says:
K KLISTIKE MESA SE MIA NTOULAPA ME ENAN ALON
H4cK-b0y says:
K REVOTAN
H4cK-b0y says:
AUTI

xAXAXAXAXAXA

Ενα παιδί, είχε πάρει το τηλεφωνό μου από έναν συμμαθητή μου, και μου έστελνε συνέχεια μηνύματα του τύπου “Είσαι θεά” και αλλα τέτοια. Εγω όμως βαριόμουν να του απαντήσω. Σε μια φάση μου στέλνει “Είσαι κούκλα”. Του στέλνω εγώ “Ευχαριστώ. Δεν μπορώ να πω και γι σενα το ίδιο.” Μετά αυτός μου λεει “Δεν νόμιζα οτι εισαι τόσο έξυπνη”. Του απαντάω “Ουτε εγώ το νόμιζα για σενα. Ημουν σίγουρη οτι ήσουν ούφο!!”
Ε, μετά σταμάτησε να στέλνει…