Με θλίβει ότι

ΔΕΝ είναι ωραίο αμα έχεις να διαβάσεις. Σαν την Ιστορία ένα πράμα.

αν ειναι σαν την ιστορια ειναι μια χαρα μαθημα, ελπιζω οχι με το συστημα της τριτης λυκειου… παπαγαλια??? γιατι τοτε ειναι οντως αθλιο…

Εσύ τι λες? Σε τέτοιου είδους μαθήματα υπάρχει περίπτωση να μην είναι κάποιο παπαγαλία?

Η ιστορία δεν είναι παπαγαλία και γαμάει άσχημα. Αρκεί να σου αρέσει, πράγμα που σημαίνει ότι καταλαβαίνεις την αξία της και να προσπαθείς να μεταφερθείς εκεί

“mmmmust…invent…time…machine” :eek:

:-k μην σε χαλασω στην τριτη λυκειου, μονο παπαγαλια ειναι, τουλαχιστον στην κατευθυνση. Δεν σε παιρνει αλλιως…

:-k Α ειναι ε!! καλα συνεχιζει να μου αρεσει ως μαθημα. Οπως μου το εχουν περιγραψει

Θετική θα πάω για 1η μιλάω :stuck_out_tongue:

H ιστορία είναι απλά παπαγαλία. Εγώ την έμαθα όλη 2 μέρες πριν γράψω με πολύ διάβασμα και μια ώρα μετά την ξέχασα.
Στο καλό άχρηστες γνώσεις.

τοτε ναι!!! συνφωνω ειναι υπεροχο μαθημα με τρομερη αξια…αν σου αρεσει:-s :!:

για πες πως θα μαθω τη μακρο εγω που γραφω αυριο…

Δεν ξέρω τι είναι η μάκρο, αλλά ένα πρώτο βήμα θα ήταν να κάνεις log off και μετά shut down

[-X δεν το λεω επειδη οι βαθμοι μου στην ιστορια ειναι γαμησε τα, με το ζορι περναω, για να διαβασω πρεπει να μου κοψουν το χαρτζιλικι κανα μηνα,
αλλα ζουμε στο τωρα και δεν κανει να ειμαστε ευχαριστημενοι με το τι κανανε κ τ δν κανανε αλλοι πριν απο μας,και να μας φτανει μονο να διαβαζουμε τα κατορθωματα τους…αν συνεχισουμε ετσι τοτε ιστορια θα μεινει μονο η ιστορια που τωρα κιολας υπαρχει, δλδ θα σταματησει εδω.
ασε που τα πραγματικα σημαντικα ουτε καν τα αναφερουν τα βιβλια…το τωρα το σχηματιζουμε εμεις και οι πραξεις μας, και οχι οι πεθαμενοι ηρωες. αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν θαυμαζω τα προσωπα της.
ασε μας, σιγα μν κανω την χαρη στο ελληνικο εκπαιδευτικο συστημα να διαβασω και τις βλακειες τους…
μην πιασω τα αρχαια…#-o

Τρίτη Λυκείο εκτίμησα την ιστορία και τη γούσταρα κι όλας, και ας μη την εδινα πανελλήνιες…

Α ΡΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΗ!!

μακροοικονομικη θεωρια…

Που να δώσεις μακροπαλαιοντολογία…:expressionless:

Η μοϊκάνα μου κατσάρωσε.

Θα βάλω την αδερφή μου να μου την ξαναισιώσει, Μάνε!
Νιώθω ακόμα πιο σέξυ με ισιωμένη μοϊκάνα.

Αψογα λειτουργικο θρεντ. :lol: