Νεκρός στο διαμέρισμά του ο ηθοποιός Νίκος Σεργιανόπουλος

δεν θελω να σωσω τιποτα…την ειπα την αποψη μου…καλος ηθοποιος,συμπαθεστατος,ευχομαι να αναπαυθει η ψυχη του…

αλλα με πολλα ελαττωματα τα οποιοα επιβεβαιαωσαν στενοι του φιλοι και συνεργατες…και δεν αναφερομαι στο αν ηταν gay η αν επαιρνε ναρκωτικα…υπαρχουν αξιοπρεπεστατοι gays και προσωπικα δεν με ενδιαφερει ποιες ειναι οι σεξουαλικες προτιμησεις του καθενος…επισης τα ναρκωτικα που επαιρνε ηταν αποκλειστικα για την παρτυ του και οπως ειπε ο ιδιος δεν προσφερε ποτε σε κανεναν…

ανεφερα παραπανω τον λογο που δεν τον θεωρω και οτι καλυτερο σαν ανθρωπο…

Έχεις πληροφορίες για αυτά που λές?

ρε συ freedom λες να τα εβγαλα απ το μυαλο μου???η λες να εχω κατι εναντιον του σεργιανοπουλου απο παλια???

ακομα και στενοι φιλοι του το κατεθεσαν στην αστυνομια…και η αστυνομια εκει ψαχνει για τον δολοφονο…

εκτος κι αν υπαρχει οργανωμενο σχεδιο απο ολους για να σπιλωσουν την μνημη του…τοτε παω πασο…

Φυσικά και δε τα έβγαλες με το μυαλό σου. Απλά το τελευταίο καιρό ακούγονται πάρα πολλά από Λαμπίρηδες κλπ, οι οποίοι έχουν γίνει και ιδιωτικοί ντετέκτιβ και έχουν καταλήξει και σε πορίσματα, και απλά λέω μήπως τα άκουσες απο κει.

Όλα αυτά είναι ψέμματα! Ο Νίκος ήταν από τους καλύτερους ανθρώπους που υπάρχουν! Κανέναν δεν έβλαψε! Τον εαυτό του μόνο…

Θα 'πρεπε να ντρέπεσαι! Αλλά μονάχα αυτό και τίποτε άλλο…

Απαραδεχτος ο γιουζερ δεχτερ! ΕΛΕΟΣ!

Θα μπορούσα να αιτιολογήσω την άποψή μου με ποικίλους τρόπους… Ωστόσο δε θα το κάνω.

Πιστεύω ότι μπορεί να διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες. Το ίδιο ισχύει και για σένα, Black Cat.

Ο δεχτερ νομιζω ειναι σωστος ως προς αυτο. Ουτως ή αλλως καπου ακουσα οτι ο Σεργιανοπουλος ηταν χρυσαυγιτης. Οποτε ενας λιγοτερος! :slight_smile:

Δεν θα τι κάνεις, γιατί δεν μπορείς να την αιτιολογήσεις! Απλά…
Την αιτιολογήσαμε βέβαια εμείς…

Πολύ συγκινιτικό…
Μην ζορίζεσαι να πείσεις τον εαυτό σου, γιατί εμάς δεν πρόκειται να μας πείσεις!..

Διχασμένη προσωπικότητα είσαι; Γιατί πριν άλλα μας έλεγες…

Χρυσαυγίτης…έλεος ρεεεε!!! Τι άλλο θα πείτε??? Ντροπή και πάλι…

(Δεν σχολιάζω τα υπόλοιπα γιατί θα φάω ban!)

Ελα ρε συ, πως κανεις ετσι. Καθε μερα 1000 ηθοποιοι βγαινουν στην Ελλαδα… Σιγα…

Ουδέν σχόλιον!

(¶μα σχολιάσω θα φάω ΣΙΓΟΥΡΑ ban!..)

Προσπαθησε να σχολιασεις κοσμια :slight_smile:

Και επι τη ευκαιρια καλως ηρθες :slight_smile:

Βακιλλε,κοψε τα ληγμένα επιτέλους…:!: :lol:

+1000!

Να προσέχετε τι λέτε λίγο παρακαλώ… Ειδικά αφού δε γνωριζομαστε.

Απαράδεχτοι γιούζερς.

Βγαλ΄τη σκούφια σου και βάρα μας!

Πολύ κρίμα, γιατί τον συμπαθούσα πολύ σαν ηθοποιό και λογικά δεν ήταν και μεγάλος.:frowning:
Σταματήστε αυτά περί ομοφυλοφιίας κλπ!ας ήταν ό,τι ήθελε ο άνθρωπος, δε μας πέφτει λόγος…
Εγώ προσωπικά θα τον θυμάμαι ως έναν πολύ καλό ηθοποιό και δεν ασχολούμαι με το την προσωπική του ζωή!

ειλικρινα το ευχομαι!!!:slight_smile:

R.I.P.

Κρίμα…
Ήταν πολύ καλός ηθοποιός και φαινόταν και καλός άνθρωπος. :frowning:

ΗΤΑΝ καλός άνθρωπος!..