Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Πέρα από το προφανές: σαπίζουμε σπίτι. Ήθελα να ζητήσω προσωπικά συγγνώμη απ’ όλ@, γιατί κάποιες φορές το παρατραβάω με το βρίσιμο, και ίσως δημιουργώ την εντύπωση πως έχω νεύρα με κπν, αλλά στη ζωή μου συνήθως βρίζω όταν είμαι χαλαρή ή θέλω να σπάσω τον πάγο. :joy:

9 Likes

+1 κι από δω, πηγαίνω τις διακοπές μου κάθε μέρα μία μέρα μετά, ήθελα και μεταπτυχιακό στα γεράματα γτχ.

Στα υπόλοιπα μόνο καρδούλες :heart:

6 Likes

Εσύ δεν γερνάς ποτέ, μονάχα ανθίζεις.

6 Likes

awww, ραιτ μπακ ατ για :heart: :orange_heart: :hibiscus: :sunflower: :blossom: :cherry_blossom: :yellow_heart: :green_heart:

4 Likes

4 Likes

:exclamation: :exclamation: :exclamation:

ΤΙ ΦΛΑΣΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ!

8 Likes

Όχι ρε μλκ… :sweat_smile:

3 Likes

Σου ορκίζομαι δεν είχα γράψει στο φόρουμ πριν τον Δεκέμβριο του 2010 :exclamation: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

Πρέπει να διαβάσω…

Summary

Στο μεταξύ, εγώ…


@Sh_Wo_f αφιερωμένη

7 Likes

Δεν ξέρω σε ποιο τόπικ να το πόσταρα, πιθανότατα άκυρο που μπαίνει εδώ. Τεσπα μας ενδιαφέρει η ουσία και όχι το θρεντ.

¿Cómo están?

4 Likes

Εγώ το είχα φτάσει μέχρι το 37 γαμώτο αλλά μετά βαρέθηκα.

Σε κάτι παρεμφερές, πάω 4 μερούλες Βαλένθια αυτή τη βδομάδα, ποιος μπορεί να δώσει κανένα tip

1 Like

Πήγα να γράψω για ένα και βρήκα τόσα πολλά, σίγουρα έχει κι άλλα σε γκρουπ που δεν ασχολούμαι. Φοβερός συνδυασμός ημιμάθειας (ή αμάθειας) και προβοκατόρικου ύφους.

Για Kiss: “Τα τραγούδια τους είναι, ποιοτικά, λίγο πιο πάνω από τα αντίστοιχα των Boston και των Kansas”.

“Eπίσης, όταν έχεις μια δισκογραφία σχεδόν 800 άλμπουμ, αλλά έχεις να βγάλεις ένα πραγματικά αξιόλογο άλμπουμ από το Blood On The Tracks του 1975

" Ναι, το Pet Sounds των Beach Boys είναι ένα εκπληκτικό άλμπουμ.
Όχι, η υπόλοιπη δισκογραφία των Beach Boys είναι (σχεδόν ολόκληρη) για τα μπάζα"

“Ναι, οι Sex Pistols δεν ήταν ποτέ τόσο σημαντικοί όσο νομίζαμε, με ένα άλμπουμ και ενάμιση χρόνο ζωής.
Δεν ανακάλυψαν καν το πανκ”

" Οι Pearl Jam έχουν συνέχεια hit and miss άλμπουμ. Ενα καλό, δυο μέτρια. Δεν είναι τόσο καλοί όσο νομίζουμε ή θεωρούμε, παρόλο που έχουν τουλάχιστον 10 πραγματικά σπουδαία τραγούδια."

" Αυτά που έχει πει κατά καιρούς ο Zappa είναι «ευαγγέλιο» και ο άνθρωπος αυτός έβλεπε πολύ «μπροστά» και πολύ καθαρά κάποιες καταστάσεις -δυστυχώς, δεν ήταν εξίσου ταλαντούχος μουσικός."

" Το συγκρότημα που έχει κυκλοφορήσει τον πιο ευπώλητο άλμπουμ όλων των εποχών στις ΗΠΑ, οι Eagles , έχουν 2 ή 3 καλά τραγούδια (το Hotel California και άλλα δυο που δεν θυμάμαι καν)"

" Οι Aerosmith που γεμίζουν στάδια των 60 και 70 χιλιάδων θεατών έχουν τόσo λίγα καλά τραγούδια που μετριούνται στην παλάμη του ενός χεριού

" Και πάντα μα πάντα θα υπάρχει και ένας Van Morrison που έβγαλε δυο αριστουργηματικά άλμπουμ, το Moondance και το Astral Weeks, και από τα μέσα της δεκαετίας του ’70 το μόνο που έκανε είναι να πλακώνεται με όλο τον κόσμο, από την γυναίκα του μέχρι τους μανατζέρ του και να διώχνει από πάνω του κάθε υπόνοια ταλέντου που (ενδεχομένως και να μην) είχε."

4 Likes

Salve, tutti bene! Come va, mio amico?

1 Like

idioma incorrecto

2 Likes

Σχώρα με, είχα αιώνες να τα ξεσκονίσω!

1 Like

está bien, no te preocupes

2 Likes

Io parlo di Italiano e tu parli di Spagnolo, viamo bene! :joy:

3 Likes
3 Likes

La sorella? Non capisco que è la susurella la susurella