Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Εισαι πολυ κοντα, η απαντηση θα επρεπε να εχει ηδη δοθει για το carebear του φορουμ

Χαχχαχαχααχχαχαχααχαχααχχαχσσαχσαχα ισοπεδωνομαι, τι απυθμενος θεος ειναι αυτος?

Και οχι, η SheWolf ειναι μεταλλικο φιλαρακι, ομως αν ειχα την Ζετα Μακρυπουλια κι εγω μπροστα μου… γιατι οχι, θα επεφτα στο επιπεδο του θεουλη

5 Likes

Ελα, ο αγαπητος ΚΕ πρεπει να είναι

4 Likes

Νταξει, είναι κλεψιά να απαντήσω εγώ αφού εμείς που έχουμε το badge μπορούμε να το δούμε κιόλας …

3 Likes

Δε νομίζω ότι χρειάζεται να το δει κανείς, εγώ θα πόνταρα όλες μου τις μάρκες στον @pantelis79

Kατά τα άλλα, 2 μέρες μετά και ακόμα έχω περιορισμούς στο μοίρασμα αγάπης, παραιτούμαι.

4 Likes

…και ταπι

… και ψυχραιμη

ΥΓ. Ο Παντελης ειναι στο νουμερο 2 χρονικα

3 Likes

6 Likes

βλέπω υπάρχει great reply badge όταν παίρνεις 50 likes σε ένα ποστ. Δεν νομίζω να το παρει ποτε κανεις

εκτος αν…
καντε ΟΛΟΙ τωρα λαικ σε αυτό το ποστ

11 Likes

Παίζει και να την έβγαλε ραντεβού μετά :smile:

3 Likes

Οκ, το κοίταξα, δεν θα μπορούσα να το σκεφτώ γιατί δεν έχω πολυσυμπέσει με τον συγκεκριμένο χρήστη από όταν άρχισε αυτό το σεστεμα με τα λαικς.

Ως εκ τούτου, δηλώνω περήφανη για το νεξτ μπεστ θινγκ, αι ντιντ μαι μπεστ.

προκαλείς κι εσύ τώρα, δεν μπορούμε αφού

2 Likes

Η επόμενη πίστα εδώ:

image

4 Likes

Ωωωω…!! Οκ…

Στο μεταξύ για τα 50 λαικς, 50 δεν είμαστε όλοι όλοι οι ενεργοί, πρέπει να κάνουμε τρελά σαμμονς για να πετύχει αυτό ;p

3 Likes

Αυτό θα έγραφα κι εγώ . Δεν είμαστε καν 50 εδώ μέσα

2 Likes

Επαιξε γιουβετσαρα σημερα.

1605194559782

θα περασουμε καλα οι δυο μας με την συνοδεια ενος τεραστιου κομματιου φετας εννοειται :sunglasses:

10 Likes

Σύμφωνα με απόρρητα στατιστικά στοιχεία, την τελευταία βδομάδα υπήρχαν 149 χρήστες με τουλάχιστον 4 επισκέψεις στο φόρουμ :eyes: :eyes: :eyes: :eyes:

5 Likes

ρε βαλτε σποιλερ σε τετοιες φωτος.ειμαστε και εμεις που δεν φαγαμε ακομα…

3 Likes

Ρε 50 likes τη μέρα θέλει, σε 50 οποιαδήποτε posts. Όχι 50 likes σε 50 διαφορετικούς χρήστες, που να τους βρούμε τόσους!

2 Likes

Αρχισα να παταω ραντομ καρδιες. Δλδ που ειναι τα 50 λαικ; Δεν βλεπω τπτ.

2 Likes

Ποιος μπορεί να μαντέψει ποιος έχει κάνει το ποστ με τις περισσότερες καρδούλες χωρίς να δει???

Πρεπει να εκανα λαικ μεχρι και σε μνμ του Clairvoyant απο το 2018.

Παρ’ ολα αυτα, εξακολουθω να μπορω να ριξω καρδουλα σε οποιον θελω.

@Sh_Wo_f ιτ μαϊ νταστ, ξαναβαραω καρδια σε 4 ωριτσες :sunglasses:

3 Likes

Προσπαθεις τιμια, ειναι η αληθεια, πηρα 3 συνεχομενες καρδουλες εκ των οποιων η 1 σε ποστ που ηταν εντελως μαλακια

2 Likes