Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Εχει κανείς πρόβλημα με gmail?

2 Likes

ναι δοκιμασα ενα σωρο gmail δυο pc tablet τπτ τζιφος

εδώ και κάποια λεπτά δεν δουλεύει ούτε gmail, ούτε google drive κλπ

ουτε play store στα android

Το Gmail προσωρινά δεν μπορεί να αποκτήσει πρόσβαση στις επαφές σας. Ενδέχεται να αντιμετωπίσετε προβλήματα εάν αυτό συνεχιστεί. Μάθετε περισσότερα

Αυτο μου βγαζει,παντως δεχομαι και στελνω κανονικα,αρκει να πληκτρολογησω χειροκινητα την ηλεκτρονικη διευθυνση.

Τώρα φαίνεται να δουλεύει κανονικά.

Για τους φίλους που σαπίζουν στη land of opportunity

image

7 Likes

Το δούλεψα το προηγουμενο ΣΚ. Εξαιρετική ιδέα, ευχαριστώ. Έβγαλα φωτο και έκανα ένα “ταξίδι” από τους εξωτερικούς χώρους του κτιρίου ως το workstation της. Ολα με ζουμ ιν, οπως προτεινες. Στο γραφειο της, “βρισκει” το “δωρο” και επειδη της αγορασα δυο δωρακια, κανει κλικ για να δει τι ειναι.

Ζοριστηκα λιγο με τις λουπες, αλλα τα καταφερα. Προσθεσα και ενα slide στο τελος για χρονια πολλα σε ολους και κατι τρολ τσαχπινιες με απολυμανση για covid κλπ. Για αλλη μια φορα ευχαριστω για την ιδεα, διοτι στο μεταξυ εμαθα και πολλα για το ΡΡ.

1 Like

Διά βίου εκπαίδευσης

Χαίρομαι που πήγε καλά

1 Like

Ποιος θα μου κανει δώρο μπλούζα; Κερναω αρνακι (@toxikos μολις σου ανεθεσα task…).

2 Likes
3 Likes

τεράστιο λαικ.

1 Like

Τρελή κομματάρα, την έμαθα πριν 3-4 χρόνια όταν έπιασα κουβέντα για τους Depeche και μου είπε ο άνθρωπος αυτό το τραγούδι. Δεν είχα κινητό πάνω μου να σημειώσω και το έγραψα σε χαρτί “Eyes Machine” για να το θυμάμαι. Έφαγα αρκετή ώρα ψάχνοντας μέχρι να καταλάβω το λάθος μου :stuck_out_tongue: Αν θυμάμαι καλά δεν ήταν σε album, είναι b-side ή bonus ε?

1 Like

Κάποιοι σαπίζουν στο σπίτι και κάποιοι κάνουν ζωάρα. Παρτάρα με τη συμμετοχή και παίχτριας ρεάλιτι.

Ναου σηζ γκον,
ση ντινεντ ηβεν σεη γκουντμπαη,
αι γκεςς ση ντιντεντ χαβ δε χαρτ του τραη,
ση ντιντεντ ηβεν χαβ δε γκατς του λαη. […]
Φααααδερ τααααιμ ντοντ τελλ μη ιτς του λεητ
οοολλ μαι λαιφ γιου νοου δατ αι γουντ γουεητ
Φαδερ ταιμ

Νεγειασας

1 Like

Όλα καλά;

2 Likes

Xαχαχαχ
Γιες, εντελώς. διασκεδάζω με τίμιο χαρντροκ

2 Likes

Richie Sambora βλέπω. Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι

θρεντ γιατι αγαπάμε nikostico

ρε σεις, θυμαμαι οτι μετα απο τα 15 σχολια του που κουοταρε διαφορετικους users για να πει το ιδιο πραγμα υπηρχε ενα σχολιο απο τον the horror που ελεγε
“ςςςςςςςςςςςςςςςςςς sorry είχα ανάγκη απο τελικο σιγμα”
γιατί δεν το βρίσκω;

3 Likes

Βρε τι κόλλημα είναι αυτό με το Sambora? :stuck_out_tongue:

Πέρασα να πω ότι ωραία χιουμοριστικά βιντεάκια που σατυρίζουν και την πολιτική επικαιρότητα (2 σε 1 δηλαδή) είναι τα βίντεο στο κανάλι του Χριστόφορου Ζαραλίκου.

Ο τύπος είναι φοβερός. Βγάζει πολύ γέλιο και βάζει στη θέση τους όλους τους πολιτικούς τσαρλατάνους. Έτσι για να σαπίζουμε ευχάριστα στο σπίτι!

1 Like