Κατσαριδες

ναι ρε ο stathis εχει δικιο.μπορει να κολλησεις οτιδηποτε απο δαυτες.εχουν περπατησει μεσα σε υπονομους και μετα μεσα στο συρταρι με τα πιρουνια…

Δεν τις μπορω τις κατσαριδες. Αμα δω μια δεν θα μπορεσω να τη σκοτωσω γιατι δεν μπορω να σκεφτομαι αυτο το ‘‘κριτσπλιαααααααααατς’’ που θα κανει αμα την πατησω ή αμα της πεταξω καμια παντοφλα.:-s Μια φορα που ημουν μονη σπιτι κατι μερες, εμφανιστηκε μια, την κοιταω, με κοιταει, μενουμε ακινητες. Τι να κανω τωρα σκεφτομαι, δεν υπαρχει περιπτωση να τη λιωσω. Παιρνω με τροπο μπαηγκον και παω σιγα σιγα προς το μερος της.

Ε ολο το σπιτι ψεκασα, αλλα μονο ζαλιστηκε αυτη. Τελικα ανοιξα την πορτα και την εσπρωχνα με τη σκουπα να φυγει :!:

Μυγες εχω σκοτωσει πολλες φορες, κουνουπια αλλες τοσες, αραχνουλες και κατι ακυρα μικρουλια εχω σκοτωσει κι απ’ αυτα 2-3 φορες. Αλλα κατσαριδα δεν μπορω με την καμια, και δεν θα μπορεσω ποτε:-s

Α εύκολο αυτό!!!

παθαίνω ανακοπή και πεθαίνω και δεν ξανασχολούμαι με δαύτες 8) 8) 8) 8)

νταξει η πιο χαρακτηριστικη σκηνη ειναι σε μια ταινια που ενα μικρο μαζευε κατσαριδεσ και σε μια φαση για να εκδικηθει τη μητρια του τις ελευθερωσε την ωρα που τρωγανε!!

Συμφωνώ. Καλά, δεν λατρεύω και τις κατσαρίδες [αηδιάζω] αλλά ούτε τις μισώ… Αυτές κάνουν τη δουλειά τους κι εγώ τη δική μου…:slight_smile:

Στην Κέα, είναι ένα εστιατόριο που ΟΠΟΤΕ πάμε, έχει μυγάκια μέσα στο τζατζίκι, τα οποία και ψαρεύουμε πόδι - πόδι…:stuck_out_tongue: :? Επίσης μια φορά έκατσα σε μια καρέκλα με πάνω κάτι ζουμερό, καφέ και βρωμερό… Αναγκάστηκα να βάλω το κολλάν μιας γνωστής μου που ήταν μαζί…#-o

[SPOILER]Όχι, δεν υπερβάλλω…

Σόρρυ για το οφφ τόπικ, αλλά ήθελα να τα πω…[/SPOILER]

Γιατί συνεχίζεις να πηγαίνεις;

Μπορεί να του αρέσει το ψάρεμα μυγακιών.

Γιατί έχουμε παλιά φιλία με την ιδιοκτήτρια…
Σε φάση “ντροπή μωρέ να μην περάσουμε κι απ’την κυρά - Μαργαρίτα”…

και αφου εχεις τετοια φιλια γτ δεν της λες στη μαπα της κυρα-μαργαριτας να απολυμανει το μαγαζι μην παθετε καμια ζημια?

Κάποια πράγματα δεν διορθώνονται

Πες μου οτι ειχε χεσει καποιος στην καρεκλα#-o