Ο κολλητος

αστον καλο θεουλη εκει που ειναι :wink:
αυτο που λες,ναι,αποτελει προκληση…αλλα υπαρχουν και ατομα που δεν προκειται να ερωτευτουν καποια μολις δουν το στηθος της…αλλο ο ερωτας και αλλο το μαμησι…:roll:

Θα ναι το ιδιο μετα; Εστω κι ενα μαμησι. Δεν φερνει ερωτα αλλα αλλαζει τις καταστασεις.

ναι σιγουρα…μετα θες να ξαναμαμησεις…:lol: :lol:
κοιτα,προσωπικα μιλαω…ολα αυτα που λεμε,δεν ειναι απολυτως σιγουρα…μπορει να συμβει το οτιδηποτε…και σιγουρα,δεν χρειαζεται να εισαι γκει για να μην ερωτευτεις μια γυμνη κοπελα…οπως ειναι φυσιολογικο να την ερωτευτεις,αλλο τοσο ειναι και να μην το κανεις…αυτο κρινεται απ’το τι ζητας απ’τον αλλον…

Ε, ναι. Οταν ξερεις τι ζητας δεν θα κανεις το παραπανω εδω που τα λεμε. Απλα λεω για μια περιεργη περιπτωση (η οποια δεν συμπεριλαμβανει ερωτα απαραιτητα):Ρ
Και παρεα με αγορια κανω και πολυ καλα τα παμε και σιγουρα δεν μου αρεσουν και δεν τους αρεσω. Και κολλητο ειχα (αυτο τελειωσε αδοξα γι’ αλλους λογους βεβαια).
Απλα ποτε μην λες ποτε.

Πώς το αγαπώ αυτό το φόρουμ!:smiley:

Ον τόπικ (?):

Άλλη μια ιστορία. Έχω ένα φίλο. Αυτός τελοσπάντων, εδώ και 3 χρόνια κάνει παρέα και με μένα και με τη φίλη μου που έλεγα σε προηγούμενο ποστ. Λοιπόν, σε μια φάση, από “φίλος της” αποφάσισε να της τα ζητήσει, κι έφαγε χυλόπιτα. Μετά άρχισε τα καπνίσματα και τα ποτά και τις λοιπές παπαριές, έτσι ώστε να του δώσει σημασία. Με το που του έδωσε, αυτός τάκοψε όλα (απόδειξη ότι πάντα τόκανε για φιγούρα).

Μετά αυτή άρχισε να τον ξαναέχει φίλο, όπως παλιά. Οπότε αυτός, τσουπ, της τα ξαναζητάει. Τρώει 2η χυλόπιτα, αρχίζει πάλι “έχω κατάθλιψη”, “θέλω να σκοτώσω το γκόμενό της” κλπ. Μετά ξανατρυπώνει, πάλι τα ίδια (έχει φάει ίσα με 7 χυλόπιτες από την ίδια). Ξαναρχίζει καπνίσματα, αυτή αποφασίζει να μην του δώσει σημασία, κι αρχίζει όλη η παρέα "γιατί δεν του λέει κιαυτή ‘ναι’ ", “δεν τον βλέπετε τον κακομοίρη” και τέτοια. Αυτός ξαναγίνεται όπως παλιά, της τα ξαναζητάει, ξανά και ξανά, ώσπου πια κιαυτή βαριέται και τον αποκόβει κιαπό φίλο κιαπό τα πάντα.

Βέβαια αυτός μετά άρχισε να λέει παντού πόσο ***τάνα είναι και πόσες γκόμενες έχει αυτός και πόσο γαμιάς είναι, αλλά αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

Παρεπιπτόντως, χθες πήγε και της είπε, μετά από όλο το βρισίδι “ξανακόλλησα”. Ε, εκεί τώρα τι του λες?!?!?

και τι ηθελε να αποδειξει κανοντας το ολο αυτο??..καθαρος εγωισμος :roll: :roll:

Το αντίθετο. Απόλυτη έλλειψη εγωισμού. Σουργελιασμός.

Ελεος! Για τον αριθμο και τον εγωισμο που λεει ο απο πανω πηγαινε αυτος. Πεισμα που το χουν μερικοι. Μοιαζει με τις περιπτωσεις του “ειμαι ο γλυκουλης του σχολειου (πχ), μιλαω με ολες, με θελουν ολες, διαλεγω κατα καιρους εκλεκτες, τις παραταω, με κυνηγανε, αν φαω χυλοπιτα κυνηγαω και οταν τα φτιαξω συνεχιζω τον ιδιο χαβα”. Το θεμα ειναι με τετοιους οτι φαινονται απο μιλια μακρια αλλα καμια δεν φαινεται να ενοχλειται ενω υποτιθεται αγαπα καθε φορα αυτον που τα φτιαχνει :-s

Συμπερασμα.

Ανωριμοτητες.

:lol: :lol: Ωραιο, μ’αρεσε!:stuck_out_tongue:

Για τη φιλια μεταξυ των 2 φυλων, τα εχουμε πει, τα εχουμε ξαναπει και υπαρχει και δεν υπαρχει.Ολα σχετικα ειναι.Τεινω προς το οτι δεν υπαρχει και πολυ…:-k

Οσο για κολλητηλικια, εκει ειναι που δεν πιστευω οτι υπαρχουν “καθαροι” κολλητοι.Σιγουρα ο ενας απο τους δυο, υποσυνειδητα και μη, θα εχει σκεφτει πως θα ηταν αν ηταν ζευγαρι με τον αλλον και τα σχετικα…:-s

χμμμμ…καθολου δεν ειναι μπορω να πω…την ξερουν και μερικοι συμφορουμιτες καθως εχει ερθει και σε μυτινγκζ και μπορουν να το πιστοποιησουνε…:stuck_out_tongue:

Προδώθηκες! Την γουστάρεις…:stuck_out_tongue:

χαχα…καλο καλο…
#-o

+φωνω εν μερει.κ γω πιστευω οτι δυσκολα δυο ανθρωποι διαφορεικου φυλου που δενειναι ομοφυλλοφιλοι
και ειναι συνεχεια μαζι και και και… δεν εχουν δει ποτε ο ενας τον αλλο διαφορετικα εστω και για καποιο διαστημα.τωρα τα υπολοιπα κατηγορω του θρεντ μου φαινονται αδικα γιατι ποικιλουν οι συνθηκες

αυτο οπως ειπες αν θελουμε το πιστευουμε ε?μοανστερ? :wink:

παναθλιε μεταλλα αγρικε βαρβαρε…ολα τα ισοπεδωνεις!!!:stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχαχα:lol: Ειμαι καουργος το ξερω!:twisted:

Χαχαχα ωραιο θεματακι…Παντως η φιλια μου με τις 2 πιο κοντινες μου αρχισε με ψιλο γουσταρισμα…Με την μια ενταξει πολυ ελαφρυ μετα τα φτιαξε με φιλο μου και τα χουν μπολικα χρονια και πραγματικα το λεω και το ορκιζομαι δεν θα γινοταν τιποτα σε οποιαδηποτε περιπτωση(ενταξει μην αρχισετε τις προστυχιες τωρα…)…Με την αλλη ητνα λιγο διαφορετικο γιατι μου την εφερε(οταν αλληλογουσταριζομασταν τα εφτιαξε με αλλον) και μετα εγω της κραταγα μουτρα αλλα τα πραγματα ηρθαν ετσι και γιναμε φιλη…Και παλι την θεωρω μονο φιλη μου…Βεβαια και στις 2 περιπτωσες δεν υπηρχε ερωτας αλλα καθαρο φλερτ…Σε αλλη περιπτωση σιγουρα δεν θα ηταν ετσι τα πραγματα…Εκτος αυτου εχω αυτοσυγκρατηση ως ανθρωπος!

Θάνατος στους κολλητούς!

Είσαι κάφρος

η αδερφη της κολλητης μου, ειχε μια πολυυ ομορφη κολλητη. και αποδειχτηκε λεσβια οταν ενα βραδυ επιχειρησε να την πλησιασει. τωρα μιλανε παλι, αλλα ρε ειναι ελεος. οχι οτι ειναι λεσβια, αλλα οτι πηγε να την πεσει στην καλυτερη της φιλη.

Ζηλεψες νομιζω.