Χαλο Χαλο!

Καλώς όρισες, καλά ποσταρίσματα, παίξε πανκ!

4 Likes

Τενκιου! εντάξει κάτι θα γίνει. Θα ψάξω στο εφηβικό μου μυαλό να θυμηθώ τα καλύτερα!

2 Likes

Μη βάζεις ιδέες εσύ! βλέπεις υπάρχει ηρεμία… :stuck_out_tongue:

1 Like

Τενκιου Τενκιου! <3

1 Like

Μπα δεν παιζει με αυτα που ανεφερε δεν υπαρχει λογος :slightly_smiling_face:
Καλως ηρθες και απο μενα @Almalibre

Burzum ακους? :sunglasses:

8 Likes

Ευχαριατώ razor. Χμμ είναι μέταλ? Απο τη μέταλ σκήνη βασικά γνωστά συγκροτήματα…Ναι δεν έχω ασχοληθεί σχεδόν καθόλου θα έλεγα… Αλλά είμαι δεκτική αν έχεις να μου προτείνεις κάποιο κομμάτι.

1 Like

Ξεκινα ολο το Filosofem
Δεν σου λεω τπτ αλλο :slightly_smiling_face:

3 Likes

Chris Cornell ε;; Soundgarden και τα μυαλά στα μπλέντερ :stuck_out_tongue:

Καλώς μας ήρθες @Almalibre ελπίζω να σου αρέσει η παρέα μας. Rock on :metal: :metal:

3 Likes

Ok, αστειευομαι

Ίσως σου πέσει λίγο βαρύ με βάση τα (πολύ ωραία) ακούσματα σου, αλλά ακούμε απ’ όλα εδω, να και η απόδειξη από τον φιλτατο @kbil

3 Likes

Καλώς ήλθες, ξεκίνα απ’ τό Σολ Αούσταν Μάνι Νύσταν :exclamation:

1 Like
2 Likes

Καλώς όρισες @Almalibre
Η δουλειά που κάνεις είναι από τις πιο σπουδαίες.

1 Like

@razor7 @RiderToUtopia @ChrisP Παιδιά ευχαριστώ αρχικά. Λοιπόν, άκουσα λίγο μου άρεσε του Κρις και κάποια που λίγο πέρασα από το άλμπουμ. Γενικά μπράβο έχω να πω ιδιαίτερη μουσική αλλά το τόσο γρέζι, δεν ξέρω αν κατανέμεται στο γρέζι ή όπως λέγεται αυτή η τεχνική, δεν το προτιμώ. Άλλα μέχρι τα σημεία που δεν άκουγα τα φωνητικά ήταν εξαιρετική η μουσική.

2 Likes

Καλώς σας βρήκα! Βλέπω έχεις ήδη τον Κορνελ στην εικόνα σου :heart_eyes:
Soundgarden, temple of the dog, audioslave και όπου υπάρχει…

1 Like
6 Likes

Γειαα σου Χαντερ… Ευχαριστώ υπάρχει ειλικρίνεια στα μικρά τερατάκια και κάθε χαμόγελο και αγκαλιά είναι τόσο αληθινά. Αυτό είναι μεγάλο κέρδος και ας πρέπει μετά να κάθεσαι καραντίνα γιατί έχεις έρθει σε επαφή με θετικό κρούσμα :sweat_smile:

1 Like

Τραγουδάρα αυτό που έβαλες. Το θυμάμαι που το έπαιζε ο παλιός Ατλαντίς 90 FM. Από κει το άκουσα πρώτη φορά.

1 Like

Δεν μπορώ να πω ότι άκουγα κάποιον σταθμό τότε νομίζω τους ανακάλυψα από ένα βιβλίο για πανκ μουσική όταν ήμουν 13…κάπου εκεί με τους ομίχλη.
Αλλά ναι έχουν ανατριχιαστικούς στίχους θεωρώ!

2 Likes

Καλώς ήρθες στο φόρουμ @Almalibre!

Δεν μπορώ να συμβάλλω πάρα πολύ στην συζήτηση περί punk καθώς προτιμώ μουσικές με παρανοικα σαξόφωνα, μπορώ όμως να αφήσω εδώ μια πρόταση για το ποια είναι η καλύτερη, πιο γκρουβατη, πιο τσαχπινιαρα punk rock n roll μπάντα πάνω στον μπλε πλανήτη.

3 Likes

Ευχαριστωωω. Ωραίο κομμάτι!

2 Likes