Ποιο ζώο δεν θα θέλατε να είστε.....?

καταρχας να εξηγησω οτι ανοιγω αυτο το 8ρεντ επειδη βαριεμαι να κατσω να διαβασω.δεν εχω κανει σερτς και δεν 8α με χαλασει αν το κλειδωσουν οι αγαπημενοι μοντς!

πισω στα δικα μας τωρα.ποιο ζωο/ζωυφιο ΔΕΝ θα θελατε ναστε?και ΓΙΑΤΙ?
εγω εχω στο μυαλο μου 3…
1.κατσαριδα γτ 8α ζω μεσα στην μπιχλα,θα περιμενω να νυχτωσει για να βγω τσαρκα και επειδη θα θελαν ολοι να με σκοτωσουν.
2.καμιλα γτ δεν 8α αντεχα να ειμαι μεσα στη ζεστη και να χω ενα πο**τη πανω στην πλατη μου.
3.ταρανδος…για ευνοητους λογους.(με πειραζουν οι ατακες τυπου…ταρανδο σε εχει κανει…)

κατσαριδα και ποντικι…σε καμια των περιπτωσεων δε θα ηθελα να ημουν ενα απο αυτα[-X [-X [-X

Όχι η αλήθεια είναι ότι έλειπε ένα τέτοιο θρεντ απ το φόρουμ

θελουμε και τους λογους!!:stuck_out_tongue: οι λογοι εχουν πιο πολυ πλακα

ναι διαβασα τη σκεψη σου και ειπα να το ανοιξω.πες τωρα ομως τι δεν θα θελες και γτ?

Δε θα ήθελα να ήμουν αμοιβάδα γιατί δε θα έκανα σεξ. Και όλοι ξέρουμε ότι η διχοτόμηση δεν έχει τόση πλάκα.

ανθρωπος…αλλα ειμαι γαμωτη μου [-X [-X

Αν μη τι αλλο αυτο το “ΔΕΝ” προσδιδει μια διαφορετικοτητα και ενα μυστηριο στην ερωτηση. Επειδη δεν μπορουμε να πρωτοδιαλεξουμε πιο ζωυφιο θα θελαμε να ειμαστε, τουλαχιστον να ξεκαθαρισουμε στην σκεψη μας ποιο ΔΕΝ θα θελαμε να ειμαστε!:lol:

ΥΓ Α ρε Wise ακομα δεν εχεις συνελθει απο την συναυλια:p … συγκεντρωσου και ανοιξε κανα βιβλιο:!:

δεν θα ηθελα να ειμαι μυγα…
τι τραγικη υπαρξη…:lol:

Οι μυγες μια χαρα την βγαζουν.Με συνθετα ματια κλπ κλπ.Στην τελικη θα σπας και νευρα οσων αντιπαθεις:P

οι μυγες καθονται πανω σε σκατααααααα…

Έχεις δοκοιμάσει διχοτόμηση???

κατσαριδα δεν θα ηθελα να ειμαι γιατι τις συχαινομαι και αηδιαζω στην σκεψη, ασε που μπορει να πεθανουν ανα πασα στιγμη απο τοτε που βγηκε το μυτερο παπουτσι, που μπορει να τις σκοτωσει και στις γωνιες… και ποντικι δεν θα ηθελα να ειμαι γιατι παλι δεν τα αντεχω, ειναι αηδιαστικα…μικρα τροκτικα…

πρεπει να με δειτε πως ταιζω το χαμστερ της ξαδερφης μου τωρα που λειπει…:lol: :lol: :lol:

φαντασου τι κανει το ατομο για να μην διαβασει μακρο…φαντασου ποσο δεν θελω που βλεπω τα βιντεακια στο youtube!(και τις εικονες εννοειται!):stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γουρούνι.

Ένα από αυτά που βλέπουν ειδήσεις του Star(αν και αυτά μπορεί να πάνε στο Topic: Ποιο φυτό δε θα θέλαμε να είμαστε:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

on topic: κάποιο εφήμερο έντομο σαν το κουνούπι γιατί ήδη η ανθρώπινη ζωή μου φαίνεται μικρή(άσε που μπορεί να την φας και από κάνα παπούτσι, μυγοσκοτώστρα, RAID κτλ.)

σε απρακαλω και γω βλεπω ειδησεις στο σταρ!!χεχε!

Μυρμήγκι…

Κουνούπι ή μύγα…

Περαστικά σου τότε.:slight_smile:

θερμη παρακληση…ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ