Ποιο ζώο δεν θα θέλατε να είστε.....?

Πολλά λεπτά οργασμός, πολύ φαΐ και απ’ όλα, τεμπελιά, λάσπες. χοαααα

εδιτ: διαβασα στον τίτλο ποιο ζώο θα θέλαμε να ήμασταν, όχι ποιο δε θα θέλαμε.
Τι μαλακία θρεντ. Δλδ τι νόημα έχει αυτό. Τεσπά, εγώ απάντησα σύμφωνα με την πρώτη μου εντύπωση κι άμα σας αρέσει :!:

ετσι να σεβεσαι τον 8ρεντ σταρτερ!!!καλα ρε ενα ολοκληρο ΔΕΝ δεν το ειδες???εδω ο giannis εκανε ολοκληρο ποστ γιαυτο το ΔΕΝ…

Σημασία έχει ότι εγώ θα ήθελα να ήμουν γουρούνι.

E, λίγο φανερός δεν είναι ο λόγος?? Δεν πιστεύω να αρέσει σε κανέναν να τον σκοτώνουν την ώρα που προσπαθεί να φάει…[-X

Τις προάλλες σχεδόν λυπήθηκα ένα κουνούπι ενώ πήγαινα να το σκοτώσω. “Απλά να φάει θέλει, απλά να ζήσει”, σκέφτηκα. Αλλά - ευτυχώς - δε το φιλοσόφησα περισσότερο. Που να ήμασταν και τζαϊνιστές! (οι τζαϊνιστές, στην ανατολή, πιστεύουν ως μέρος της θρησκείας τους πως κάθε ζωή είναι ιερή, ακόμα και το μικρότερο έντομο, γι’ αυτό και δε σκοτώνουν ποτέ κανένα)

Και μια που επιτέλους βρήκα ένα τόπικ της προκοπής (ναι, έλειπε απο το φόρουμ, να μη πω και απο το διαδίκτυο), ας ποστάρω κάποια αξιαγάπητα ζώα, που κάτι πήγε όμως στραβά στην πορεία…! Εν ολίγοις, αν ήμουν ζώο, δε θα ήθελα να ήμουν κάπως έτσι!

#Ο Σκύλος του Γείτονα, ύστερα απο ένα κακό πρωινό ξύπνημα. Γιατί, μόνο εμείς οι άνθρωποι (sic) πρέπει να έχουμε κακά ξυπνήματα, δε κατάλαβα.

#Η σκυλίτσα φίλη του. Την καημένη! Μάλλον θα την είδε ο απο πάνω, γι’ αυτό και αγριεύτηκε τόσο!

#Μια Γκαμηλοπάρδαλη. “Γκ” όπως λέμε GAWD! 8O

Ένα ψαράκι, απο κείνα που βόσκουν στα βαθιά νερά. Εδώ που τα λέμε, και μεις αν ζούσαμε μέσα στα σκοτάδια και δε βλέπαμε ούτε τη μουσούδα μας, κάπως έτσι θα μασταν. Αχουτο.

Και τέλος, ένα… υβρίδιο! Απο κείνα που φανερώνουν πως το παν είναι να έχουμε ανοιχτό νου και χωρίς ταμπού. :stuck_out_tongue:

xaxxaxax!εγραψε το ποστ σου!ρε φιλε νταξει για τα αλλα 4…αλλα το τελευταιο τι σε πειραζει??8αχες και γκαμα στο φαι.απο μυγα μεχρι ανθρωπο…

Χμμ, μενού με ορεκτικό μύγα και επιδόρπιο ανθρώπινα ποδαράκια? Χμμμμμμ. Δε λέω, μπορεί να έχεις δίκιο… ίσως έχει και αυτό μια γοητεία που ίσως (λόγω στενομυαλιάς μάλλον) μου διαφεύγει στην παρούσα φάση! :smiley:

καλα αμα ηταν ορεκτικο μυγα και επιδορπιο ανθρωπινα ποδια,το κυριως πιατο ποιο θα ηταν???:stuck_out_tongue:

δεν θα’θελα να΄μουν γελάδα

θα μου θύμιζε υπερβολικά την τωρινή μου ζωή :stuck_out_tongue:

Μυγα. Γιατι θα ετρωγα συνεχεια σκατα.

τρως γρασιδι και σε αρμεγουν?

απλανες βλεμα διαρκης πληξης:-s

Τελικά το σκότωσες?:-s

δεν θα ηθελα να ειμαι…μυγα,κουνουπι,κατσαριδα

Άνθρωπος.

μα δεν εισαι…

ωωω τι σου 'πε.

Ξυλο ξυλο

Όχι! Ξέφυγε το άτιμο!

(να που φτάσαμε να βαράμε μύγες και στο φόρουμ λοιπόν) :stuck_out_tongue:

βασικα, η ερωτηση δεν ειναι πολυ σωστη. δεν μπορουμε να πουμε τι δεν θα θελαμε να ειμασταν, εφοσων δεν ειμαστε και δεν ξερουμε πως ειναι να εισαι αλλο ζωο…
ο μυρμιγκοφαγος ειμαι σιγουρη οτι θα ελεγε πως δεν θελει να ειναι ανθρωπος, αλλα δεν ειναι και δεν ξερει πως ειναι να εισαι ανθρωπος παντως εγω χαιρομαι που ειμαι ανθρωπος…:lol: :lol: