Ποιο ζώο δεν θα θέλατε να είστε.....?

Πολικός Αρκούδος

Το ξέρετε οτι στον πολικο Αρκούδο κατα τη διάρκεια του ΣΕΞ σπάει το πέος του;

Βγήκε έξω και απο το πολύ το κρύο κοκάλωσε και μετά κρακ?? 8O

Δε κοκκαλωσε απο το κρυο μονο:p

Στην τελικη μπορει να βγαζει αλλο, καινουργιο#-o

xaxaxa!ρε φιλε εχεις οιστρο τον τελευταιο καιρο…

Η ζέστη βλέπεις. (αν και εδώ που τα λέμε, καλύτερα να ζεσταίνεσαι παρά να κρυώνεις… βλέπουμε τι απέγινε ο δύστυχος πολικός αρκούδος!) :lol:

Χαχαχα.Ακριβως.Η μηπως να σκεφτεις την ανατριχιαστικη λεπτομερεια απο λιωσιμο…

Ρε παιδια πως βγαζει καινουριο>?Γουλβεριν ειναι?

Εγώ πιστεύω ότι είναι απλώς η δικαιολογία που λέει στην γυναίκα του…

Σκόρος…
Γιατί τα καλοκαίρια μέσα στις ντουλάπες έχει πολύ ζέστη:p

xaaxaxax!να ενα ζωο που δεν θαθελα να ειμαι!
πειραματα και μλκιες!!

Επίσης θα πώ και αλογάκι της Παναγίας. (Αυτό δεν είναι που το σκοτώνει το θυληκό στο ζευγάρωμα?)

ναι ναι αυτο ειναι

οπως και ορισμενες αραχνες…

η πυθια παντως δεν θελει να ειναι ανθρωπος, που με βαζει σε προβληματισμο σχετικα με αλλες ομοιες απαντησεις συμφορουμιτων…

ΜΙΛΑΤΕ ΡΕ! ΠΟΙΟΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΥΘΙΑ? :blink:

Aσβος…

αν σκοτώνει το θηλυκό, τότε πως αναπαράγονται? Μήπως το αρσενικό σκοτώνεται?

και ποιος σου είπε πως θα ήσουν αρσενικό?:stuck_out_tongue:

μηπως εννοεις αντι για “σκοτωνει”,“πλακωνει”…??

Λαγός.

Χοχοχό!

Δίκιο έχει ο Karvou. Το αρσενικό σκοτώνεται. Για την ακρίβεια τρώγεται απο το θυληκό. Αυτό γίνεται με τα περισσότερα έντομα!

Λοιπόν. Ακούστε τί γίνεται με τον Αρκούδο.

Όταν έρθουν κέφια στην αρκούδα αρχίζει και τρίβεται στο χιόνι, κατουράει απο εδώ κατουράει απο εκεί και κάνει διάφορα παιχνιδάκια και τσαχπινιές! Ο αρκούδος όσο μακρια κι αν βρίσκεται μυρίζει τα ελκυστικά αρώματα τις αρκούδας και απαντάει στο κάλεσμα της. Ξεκινάει, λοιπόν, το μακρύ ταξίδι του και απο όλο το ταξίδι χάνει περίπου 100 κιλά (ίσως και παραπάνω δν θυμάμαι!). Στην πορεία, όμως, συναντά κι άλλους αρκούδους και εξαιτίας του ανταγωνισμού πλακώνονται μεταξύ τους. Έτσι στον τελικό προορισμό φτάνει ένας αρκούδος που έχει χάσει κάμποσα κιλά και είναι και πληγομένος. Αρχίζει λοιπόν το ΣΕΞ με την αρκούδα μέχρις ότου η Αρκουδα αποφασίσει οτι τελείωσε. Κατα τη διάρκεια του ΣΕΞ σπάει το πέος(!) αφου το ΣΕΞ μπορεί να διαρκέσει και μια βδομάδα. Απο αυτήν την ιστορία βγαίνει ένας αρκουδος χτυπημένος, που έχει χάσει πόσα κιλά και άπεος! Στη συνέχεια η αρκούδα θάβεται στο χιόνι για να ψήξει το γονιμοποιημένο ωάριο και βγαίνει αργότερα (δν θυμάμαι πότε:( ).

[SIZE=“5”]ΣΚΑΙ ρε![/SIZE]

http://www.youtube.com/watch?v=O6YPLhrxqHQ

Σαρανταποδαρούσα ( σιγα μην τα βγαζα ποτε περα με τοσα ποδια…:lol: :lol: )

Ναι ξερω…:lol:

ειμαι σιγουρη πως θα μπερδευοσουν…:lol: :lol:

μια βδομαδα σεξ?παναγια μου!!δεν σκυλοβαρουνται?