Απωθημενα

κι αλλό γαματο τοπικ.

as-ενας φιλτατος συμφορουμιτης μου δωσε να ακουσω Orishas και μα ρεσαν και προσπάθησα να τραγουδησω μαζι με τον τραγουδιστη και τοτε θυμηθηκα οτι δεν εχω ωραια φωνη και ξερεις τι ειπα ακαρι να χα ωραια φωνη η να ξερα να παιζω καποιο οργανο μουσικο και να χαζοχαιρομαι.

λοιπον πειτε ενα απωθημενο σας και ας είναι εξωπραγματικο μπορει να και επιθυμια ας πουμε.

-να τραγουδαγα σε ρεγκε μπαντ
-να ξερα τυμπανα η κιθαρα

Η Άννα.

Nα δω Pantera…:frowning:

-Να γνωριζα τον James Hetfield
-Να εμενα στην Αμερική
-Να επαιζα κιθάρα
-να ειχα σπιτι με πισινα
-Να γνωριζα τον James Hetfield:p :stuck_out_tongue:

να κάμω θαυματα με το ντιαμπολο
να μαθω να παιζω μπαλακαι οχι αυτα που κουβαλαμε στα παντελονια τα αλλα τα ζογκλερικα.

Συμφωνω με τελευταιο ποστ του δατς. Να μπορουσα να επαιζα καλυτερα ντιαμπολο και μπαλακια. Δεν εχω αφιερωσει οσο χρονο θα ηθελα :frowning:
Να μαθω ντραμς και ακορντεον.
Να παρω το σκατοβαν και να κανω ταξιδια.

Ένα απωθημένο μου…

να τραγουδησω…

η μαριαννα μου φωναζει καθε φορα που το επιχειρω…:stuck_out_tongue:

Που εβαλα τις ωτασπίδες μου?:-k :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O δεν πιστευω να το εννοεις?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

οσο για τις ωτοασπιδες παρε καινουριες…:-k :-k

Το Chinese Democracy …:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Και να δω live τους Peppers …:smiley:

1)να γνωρισω τον james hetfield
2)να δω live ac/dc
3)να δω live faith no more
4)να παω ταξιδι στην αμερικη

φετος παντως μου ικανοποιηθηκαν πολλα(festival στο εξωτερικο,live offspring κλπ)αλλα οπως λεγανε οι hatebreed παλιοτερα satisfaction is the death of the desire

Μια καλή, “γεμάτη” ακουστική κιθάρα ή μια “εύκολη” ηλεκτρική…
Ίσως η Χριστίνα…
Να ζήσω μόνος…

Ρε, εδω μονο γκομενες θα επρεπε να γραφουμε.

+1. Δεν υπάρχουν άλλα απωθημένα. 8)

Να ανεβω με τα παπουτσια στο κρεβατι μου.

Να τραγουδησω μπροστα σε κοσμο
Να κοιμηθω σε παγκακι
Να οδηγησω πλοιο
Να βρασω αυγα(δεν τα πετυχαινω με τπτ τα καταραμενα)

Τα δύο πρώτα εύκολα, το τρίτο δύσκολο, το τέταρτο το έχω λύσει (είχα κι εγώ πρόβλημα).:!:

Δε σας βλέπω να γράφετε κάνα ονοματάκι όμως. :slight_smile:

Χαχα, σωστος. :wink:
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω καμμια συγκεκριμενη ως απωθημενο και αυτο ειναι το προβλημα. Ειναι πολλες.#-o Αλλα παλι οχι συγκεκριμενες. Απλα θα ηθελα να δοκιμασω απο πολλες και διαφορετικες εθνικοτητες αλλα και στυλ, χαρακτηρες, ηλικιες (καλα οχι τπτ κουλο). Αλλα μ’αρεσει περισσοτερο η σταθεροτητα στα θεματα σχεσης οποτε ειναι λιγο ασυμβιβαστα αυτα τα δυο… :-s