Απωθημενα

Ρε, δεν εχω πολλα απωθημενα…

… το μονο που νομιζω οτι εχω ειναι οτι θα ηθελα μια φορα στη ζωη μου να κανω ψωνια χωρις να κοιταζω τιμες και να μου περισσεψουν και λεφτα!Yeah!:roll: Ονειρο ζωης.Στοχος!:stuck_out_tongue:

Να χτισω ενα συγκροτημα δικο μου και να βγαλω και δισκο full length

Να πάω μία μέρα fnac με 500 ευρώ και να μην τσιγκουνευτώ τίποτα.

Να κερδίσω ένα πενταπλό jack pot στο Joker, να μην ξαναδουλέψω ΠΟΤΕ και να φάω τα λεφτά μου σε τα(ξίδια).

Φέτος έμαθα, άμα το γουστάρεις πολύ είναι 3 ώρες δουλειά να το μάθεις. Και από εκεί και πέρα μαθαίνεις κόλπα κλπ. :wink:

Να γίνει στέκι στο ΠΑ.ΜΑΚ.

γουσταρω πιο πολυ ντιαμπολο που θα παρω κι ολας.

Τι στεκι?

για δρακους.

Diablo δεν το προσπάθησα και πολύ. Οι κορίνες είναι γαμώ επίσης όπως και οι φωτιές, θέλω να το μάθω καλά αυτό. Α, και το άλλο που δεν ξέρω πως λέγεται, με τα 3 sticks.

Αυτοδιαχειριζόμενος χώρος, όπως στο Πολυτεχνείο και σε δεκάααδες άλλα πανεπιστήμια. Αλλά στο ΠΑ.ΔΑΠ. λίγο δύσκολο να δούμε κάτι τέτοιο.

Να παω σε συναυλια των Metallica. :slight_smile:

να καταφερω να διπλωσω τα ρημαδια τα μπλουζακια χωρις να φαινονται λετσικα μετα
να παιξω το can’t stop χωρις λαθος (στην λαιβ τζαμ βερσιον :stuck_out_tongue: )
να μιλησω σε αγνωστη στο ετσι
να περασω απεναντι σε καποια σταση του ηλεκτρικου
(μεγαλο αχτι, δεν ξερω γιατι, καποια γεννητικη, ή μη, ανωμαλια)
να αφησω μουσι
να δω καποτε πανω απο 2 πενηνταευρα παρεα, γιατι ετσι οπως τα ξοδευω για μαλακιες…

Γίνε δικός μου :!: :!:

Τα κατάφερα σήμερα για πρώτη φορά. Όμορφες καταστάσεις.

θα μου μαθεις?
Θα ειμαι ησυχος.

Εγώ τα βλέπω στην αρχή του μήνα και μάλιστα περισσότερα από 2 αλλά έχουν μια υπερφυσική ιδιότητα, όταν τα έχω στο χέρι μου κάτι κάνουν, με τσούζουν, πονάει η παλάμη μου, γίνονται ανυπόφορα και στο τέλος με εξαναγκάζουν να ανοίξω τη χούφτα μου και το καλύτερο έρχεται στο τέλος. Την ανοίγω και σηκώνονται, με κοιτάνε και χοπ χοροπηδάνε σε ένα ταμείο, αυτό μπορεί να είναι ταμείο τράπεζας(νοίκι) ή ταμείο ΔΕΗ, ΟΤΕ, Vodafone γενικώς έχουν έναν εθισμό στα ταμεία αλλά ότι αποτοξίνωση και να προσπαθώ να τους κάνω δεν πιάνει. Έχει κανείς καμιά καλή πρόταση(καμιά ληστεία ίσως που μαζί με τα εθισμένα θα είναι και τα υγιή)?

:-k γιατι και να το πουμε θα βγει κατι? δεν νομιζω… εκτος αν κανω καπου λαθος…:-k

Nα κανω bungee jumping…:stuck_out_tongue: 8O

Ναι, ρε, κι εγώ το 'χω αυτό.

Επίσης να πάρω πικ- απ και βινύλια.

Να κανω καμπινγκ! Θα γινει αυτο ομως, που θα παει.

να γινουν οι μοντς για ενα μηνα χρηστες

να επιστρέψει ο thats σρο forum.